Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jakub
Tomiczek
LUKS Węgierska Górka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 lipca 2000 r.
35
Występy
16
Zwycięstwa
19
Porażki
45.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Tomiczek Jakub - Żamojda Andrzej 2 2:3 (4/11; 11/8; 5/11; 11/4; 7/11)
1 Tomiczek Jakub - Goniowski Piotr 2 3:2 (11/1; 10/12; 6/11 11/4; 13/11)
2 Gwizdon Oliwier - Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:9, 14:12, 11:4.)
2 Broszkiewicz Karol - Tomiczek Jakub 2 2:3 (9:11, 11:7, 11:13, 11:1, 5:11.)
4 Ciosmak Maciej - Tomiczek Jakub 2 3:2 (10:12, 5:11, 11:5, 11:6, 13:11)
5 Tomiczek Jakub - Jabłoński Filip 2 0:3 (2:11,7:11,5:11)
5 Tomiczek Jakub - Kolekta Jarosław 2 0:3 (8:11,3:11,5:11)
6 Kaczmarek Jakub - Tomiczek Jakub 2 3:2 (4:11; 9:11; 11:7; 11:4; 11:6)
6 Skorupa Jakub - Tomiczek Jakub 2 2:3 (11:7; 6:11; 7:11; 11:8; 5:11)
7 Tomiczek Jakub - Bomba Artur 2 3:2 (13:15,12:10,9:11,11:9,11:8)
7 Tomiczek Jakub - Skórski Michał 2 1:3 (9:11,11:9, 7:11,6:11)
8 Tomiczek Jakub - Frank Roman 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
8 Tomiczek Jakub - Pruszkowski Jakub 2 3:2 (12:14, 13:11, 7:11, 12:10, 11:8)
9 Strof Łukasz - Tomiczek Jakub 2 3:0 (12:10, 13:11, 11:5)
9 Gala Bartłomiej - Tomiczek Jakub 2 3:1 (11:7, 12:10, 9:11, 12:10)
11 Kondziela Krzysztof - Tomiczek Jakub 2 1:3 (10:12, 11:5, 7:11, 4:11)
11 Staniszewski Piotr - Tomiczek Jakub 2 3:2 (9:11, 11:4, 11:9, 7:11, 11:4)
10 Tomiczek Jakub - Struś Piotr 1 1:3 (9:11,11:13,11:9,11:13)
10 Tomiczek Jakub - Korzec Przemysław 1 1:3 (6:11,12:10,6:11,8:11)
13 Tomiczek Jakub - Kondziela Krzysztof 2 3:0 (11:8,11:9,11:9)
13 Tomiczek Jakub - Staniszewski Piotr 2 1:3 (19:17,8:11,3:11,6:11)
12 Czapla Kamil - Tomiczek Jakub 2 0:3 (10:12; 7:11; 8:11)
12 Abramowicz Robert - Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:4; 11:4; 11:4)
14 Dytko Dawid - Tomiczek Jakub 2 2:3 (11:8, 9:11, 11:6, 4:11, 6:11)
14 Komandzik Rafał - Tomiczek Jakub 2 1:3 (10:12, 7:11, 11:9, 10:12)
16 Tomiczek Jakub - Wiża Roman 2 0:3 (10:12, 3:11, 12:14)
15 Pruszkowski Jakub - Tomiczek Jakub 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:3)
17 Jabłoński Filip - Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:5)
17 Gomularz Gabriel - Tomiczek Jakub 2 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
20 Tomiczek Jakub - Herszkiewicz Dariusz 2 3:0 (11:9,11:7,11:9)
20 Tomiczek Jakub - Ciosmak Maciej 2 1:3 (11:7,9:11,5:11,8:11)
22 Janecki Andrzej - Tomiczek Jakub 2 2:3 (12:10,7:11,7:11,11:3,8:11)
22 Stefaniak Michał - Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:5,11:7,11:9)
21 Tomiczek Jakub - Pakuła Radosław 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:3)
21 Tomiczek Jakub - Czornik Grzegorz 2 3:0 (11:2, 11:6, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Goniowski Piotr / Stefaniak Michał 2 2:3 (13/11; 7/11; 11/6; 8/11; 9/11)
2 Gwizdon Oliwier / Mugowski Arkadiusz - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 3:2 (11:4, 9:11, 8:11, 11:9, 11:8.)
4 Kot Szymon / Ciosmak Maciej - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 0:3 (6:11, 1:11, 8:11)
5 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Kolekta Jarosław / Smołka Kamil 2 3:2 (11:9,7:11,12:10,3:11,14:12)
6 Kaczmarek Jakub / Gulba Juliusz - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 3:2 (7:11; 11:8; 11:7; 8:11; 14:12)
7 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Skórski Michał / Dytko Dawid 2 2:3 (11:6, 4:11, 7:11, 11:7, 6:11)
8 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Pruszkowski Jakub / Budkiewicz Szymon 2 2:3 (11:9, 2:11, 4:11, 13:11, 8:11)
9 Strof Łukasz / Wiża Roman - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 13:15)
10 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Rolak Jarosław / Lojtek Tomasz 2 1:3 (8:11,7:11,11:3,8:11)
11 Kondziela Krzysztof / Staniszewski Piotr - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 1:3 (11:9, 6:11, 12:14, 11:13)
12 Czapla Kamil / Adamczyk Mikołaj - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 2:3 (11:6; 6:11; 6:11; 11:9; 11:13)
13 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Kondziela Krzysztof / Staniszewski Piotr 2 1:3 (11:8,9:11,8:11,6:11)
14 Dytko Dawid / Skórski Michał - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 12:10)
15 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 0:3 (9:11, 7:11, 11:13)
16 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Bodnar Michał / Wiża Roman 2 3:2 (3:11, 7:11, 11:8, 12:10, 11:6)
17 Smołka Kamil / Kolekta Jarosław - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 3:1 (7:11, 12:10, 11:8, 11:9)
20 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Ciosmak Maciej / Kot Szymon 2 2:3 (11:8,11:9,6:11,8:11,8:11)
21 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Czornik Grzegorz / Pakuła Radosław 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
22 Stefaniak Michał / Goniowski Piotr - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 3:1 (11:6,11:3,1:11,11:9)