Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dawid
Gala
KTS Wolf III Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 września 2005 r.
10
Występy
7
Zwycięstwa
3
Porażki
70%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Gala Dawid - Szymański Igor 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
5 Gala Dawid - Ciosmak Maciej 2 2:3 (6:11, 11:7, 12:10, 6:11, 7:11)
12 Gala Dawid - Żamojda Andrzej 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
17 Sawicki Grzegorz - Gala Dawid 2 2:3 (11:8, 6:11, 11:17, 7:11, 4:11)
17 Frank Roman - Gala Dawid 2 1:3 (8:11, 4:11, 14:12, 9:11)
19 Gala Dawid - Rolak Jarosław 2 0:3 (3:11, 9:11, 6:11)
20 Lewczuk Mirosław - Gala Dawid 2 2:3 (11:7, 11:9, 3:11, 4:11, 12:14.)
20 Mugowski Arkadiusz - Gala Dawid 2 3:1 (11:8, 13:11, 4:11, 11:8.)
21 Szymański Igor - Gala Dawid 2 0:3 (2:11, 4:11, 7:11)
21 Matonia Filip - Gala Dawid 2 0:3 (8:11, 5:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Radło Szymon / Gala Dawid - Szydło Aleksander / Ciosmak Maciej 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:9)
12 Gala Dawid / Bodnar Michał - Żamojda Andrzej / Goniowski Piotr 2 3:1 (11:6, 11:13, 11:5, 11:6)
15 Gala Dawid / Radło Szymon - Bomba Artur / Durak Kamil 1 3:1 (13:11, 8:11, 11:3, 12:10)
17 Budkiewicz Szymon / Pruszkowski Jakub - Radło Szymon / Gala Dawid 1 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
19 Radło Szymon / Gala Dawid - Korzec Przemysław / Struś Piotr 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
20 Mugowski Arkadiusz / Fomin Jurij - Bodnar Michał / Gala Dawid 2 2:3 (12:14, 11:4, 3:11, 11:7, 10:12.)
21 Kot Szymon / Ciosmak Maciej - Radło Szymon / Gala Dawid 1 0:3 (6:11, 3:11, 5:11)