Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Szymon
Radło
KTS Wolf III Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 marca 2001 r.
42
Występy
23
Zwycięstwa
19
Porażki
54.76%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Radło Szymon - Bąk Sebastian 1 0:3 (5:11, 7:11, 8:11)
1 Radło Szymon - Gerlic Piotr 1 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
2 Stefaniak Michał - Radło Szymon 1 0:3 (10:12, 10:12, 9:11)
2 Misiak Mateusz - Radło Szymon 1 1:3 (12:14, 11:7, 14,16, 12:14)
3 Radło Szymon - Twardowski Szymon 1 0:3 (4:11, 7:11, 9:11)
3 Radło Szymon - Mugowski Arkadiusz 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:8)
4 Abramowicz Robert - Radło Szymon 1 2:3 (11:7, 5:11, 9:11, 11:9, 5:11)
4 Czapla Kamil - Radło Szymon 1 1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 5:11)
5 Radło Szymon - Kot Szymon 1 3:0 (11;6, 6:11, 11:2, 11:5)
5 Radło Szymon - Szydło Aleksander 1 3:2 (7:11, 11:5, 11:7, 9:11, 11:9)
6 Smołka Kamil - Radło Szymon 1 1:3 (11:4, 9:11, 9:11, 7:11)
6 Pawłowski Krzysztof - Radło Szymon 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:8)
7 Radło Szymon - Jęsiek Jakub 1 3:2 (11:9, 6:11, 11:5, 10:12, 11:9)
7 Radło Szymon - Gulba Juliusz 1 0:3 (12:14, 9:11, 7:11)
8 Dytko Dawid - Radło Szymon 1 3:2 (11:8, 10:12, 11:6, 5:11, 11:7)
8 Durak Kamil - Radło Szymon 1 3:2 (8:11, 17:15, 11:7, 9:11, 12:10)
9 Radło Szymon - Stokłosa Jacek 1 3:2 (12:14, 11:7, 11:3, 11:13, 11:8)
9 Radło Szymon - Wróbel Jan 1 3:1 (7:11, 12:10, 11:9, 11:7)
11 Struś Piotr - Radło Szymon 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:4,8:11)
11 Korzec Przemysław - Radło Szymon 1 3:2 (9:11, 15:13, 12:14, 12:10, 11:7)
10 Radło Szymon - Sawicki Grzegorz 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 12:10)
10 Radło Szymon - Budkiewicz Szymon 1 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:4)
12 Radło Szymon - Kurasz Łukasz 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:6)
12 Radło Szymon - Misiak Mateusz 1 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
13 Radło Szymon - Jędrysik Dawid 1 3:2 (7:11, 12:14, 11:4, 11:2, 11:9)
13 Radło Szymon - Adamczyk Mikołaj 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
14 Gerlic Piotr - Radło Szymon 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:8)
14 Bąk Sebastian - Radło Szymon 1 3:2 (6:11, 11:9, 11:7, 5:11, 11:9)
15 Radło Szymon - Durak Kamil 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 7:11)
15 Radło Szymon - Skórski Michał 1 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 8:11, 7:11)
16 Wróbel Jan - Radło Szymon 1 3:1 (11:7, 12:10, 2:11, 11:6)
16 Stokłosa Jacek - Radło Szymon 1 3:1 (11:9, 13:15, 11:9, 11:7)
17 Pruszkowski Jakub - Radło Szymon 1 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 8:11, 6:11)
17 Budkiewicz Szymon - Radło Szymon 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 8:11)
18 Radło Szymon - Kolekta Jarosław 1 2:3 (11:4, 6:11, 11:9, 6:11, 5:11)
18 Radło Szymon - Pawłowski Krzysztof 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:5, 11:13)
19 Radło Szymon - Korzec Przemysław 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 6:11)
19 Radło Szymon - Struś Piotr 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
20 Kalinowski Mateusz - Radło Szymon 1 3:0 (11:8 , 11:7 , 12:10.)
20 Twardowski Szymon - Radło Szymon 1 0:3 (10:12, 9:11, 7:11.)
21 Kot Szymon - Radło Szymon 1 1:3 (9:11, 3:11, 12:10, 8:11)
21 Ciosmak Maciej - Radło Szymon 1 0:3 (5:11, 4:11, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Radło Szymon / Steuer Dariusz - Gerlic Piotr / Bąk Sebastian 1 2:3 (4:11, 11:4, 11:3, 5:11, 6:11)
2 Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz - Steuer Dariusz / Radło Szymon 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
3 Strof Łukasz / Radło Szymon - Twardowski Szymon / Kalinowski Mateusz 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 11:8)
5 Radło Szymon / Gala Dawid - Szydło Aleksander / Ciosmak Maciej 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:9)
6 Jabłoński Filip / Pawłowski Krzysztof - Steuer Dariusz / Radło Szymon 1 3:1 (11:5, 10:12, 11:8, 12:10)
9 Steuer Dariusz / Radło Szymon - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 7:11)
10 Strof Łukasz / Radło Szymon - Frank Roman / Sawicki Grzegorz 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:4)
11 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Steuer Dariusz / Radło Szymon 1 3:1 (6:11, 11:8, 11:4,11:8)
12 Radło Szymon / Strof Łukasz - Kurasz Łukasz / Misiak Mateusz 1 0:3 (7:11, 10:12, 6:11)
13 Steuer Dariusz / Radło Szymon - Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid 1 1:3 (8:11, 14:12, 7:11, 11:13)
14 Gerlic Piotr / Bąk Sebastian - Radło Szymon / Steuer Dariusz 1 3:2 (11:3, 8:11, 9:11, 11:6, 11:8)
15 Gala Dawid / Radło Szymon - Bomba Artur / Durak Kamil 1 3:1 (13:11, 8:11, 11:3, 12:10)
16 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Strof Łukasz / Radło Szymon 1 3:2 (5:11, 11:8, 11:8, 8:11, 11:3)
17 Budkiewicz Szymon / Pruszkowski Jakub - Radło Szymon / Gala Dawid 1 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
18 Radło Szymon / Bodnar Michał - Jabłoński Filip / Pawłowski Krzysztof 1 0:3 (5:11, 8:11, 11:13)
19 Radło Szymon / Gala Dawid - Korzec Przemysław / Struś Piotr 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
20 Kalinowski Mateusz / Twardowski Szymon - Radło Szymon / Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7.)
21 Kot Szymon / Ciosmak Maciej - Radło Szymon / Gala Dawid 1 0:3 (6:11, 3:11, 5:11)