Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Artur
Sobel
ULKTS Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 września 1981 r.
44
Występy
20
Zwycięstwa
24
Porażki
45.45%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Płóciennik Marek - Sobel Artur 2 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:9)
1 Malecha Maciej - Sobel Artur 2 1:3 (8:11, 14:12, 7:11, 6:11)
2 Piech Paweł - Sobel Artur 2 3:1 (11:8; 7:11; 11:6; 11:7)
2 Idaczyk Dominik - Sobel Artur 2 3:1 (11:8; 11:7; 6:11; 11:6)
3 Sobel Artur - Sasiak Rafał 2 3:1 (11:9, 11:4, 4:11, 11:3)
3 Sobel Artur - Olencki Robert 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
4 Piecowski Mirosław - Sobel Artur 2 3:2 (9:11, 11:3, 11:6, 9:11, 11:5)
4 Mrozek Patryk - Sobel Artur 2 0:3 (11:13, 6:11, 6:11)
5 Sobel Artur - Wodniak Michał 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:3)
5 Sobel Artur - Szczepanek Błażej 2 3:1 (11:7, 12:8, 7:11, 11:6)
6 Sobel Bartosz - Sobel Artur 2 3:1 (7:11, 11:1, 12:10, 11:5)
6 Pietraszko Łukasz - Sobel Artur 2 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:5)
7 Sobel Artur - Trela Mateusz 2 3:1 (11:9, 11:1, 7:11, 11:5)
7 Sobel Artur - Minda Michał 2 3:1 (6:11, 11:8, 12:10, 11:5)
8 Cioch Błażej - Sobel Artur 1 2:3 (11:8, 7:11, 11:3, 12:14, 9:11)
8 Ramenda Adam - Sobel Artur 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
9 Sobel Artur - Gumiński Krzysztof 2 2:3 (4:11, 11:6, 14:12, 1:11, 11:13)
9 Sobel Artur - Ostachowski Piotr 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:3)
10 Lasota Marcin - Sobel Artur 2 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
10 Borek Łukasz - Sobel Artur 2 3:2 (11:9, 3:11, 11:8, 6:11, 11:2)
11 Sobel Artur - Piątek Adam 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:8)
11 Sobel Artur - Suchecki Wacław 2 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 12:14)
12 Sobel Artur - Płóciennik Marek 1 0:3 (5:11, 4:11, 8:11)
12 Sobel Artur - Załuski Jakub 1 2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 11:8, 7:11)
13 Sobel Artur - Cioch Błażej 1 1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 3:11)
13 Sobel Artur - Ramenda Adam 1 0:3 (7:11, 10:12, 9:11)
14 Szotek Karol - Sobel Artur 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
14 Masłowski Jakub - Sobel Artur 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:5)
15 Mleczko Radosław - Sobel Artur 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:7)
15 Chorąży Maciej - Sobel Artur 1 2:3 (7:11, 5:11, 11:8, 11:9, 5:11)
16 Przewłocki Jacek - Sobel Artur 1 1:3 (4;11, 11;9, 3;11, 4;11)
16 Suchecki Wacław - Sobel Artur 1 3:2 (11;5, 13;15, 4;11, 11;8, 11;4)
17 Jędrzejak Patryk - Sobel Artur 1 0:3 (4:11, 9:11, 1:11, )
17 Linek Adam - Sobel Artur 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:9,)
18 Sobel Artur - Piech Paweł 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:6, 11:4)
18 Sobel Artur - Bartusik Marek 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:4)
19 Sobel Artur - Eliasz Adrian 1 2:3 (12:10, 6:11, 6:11, 12:10, 4:11)
19 Sobel Artur - Mrozek Patryk 1 3:0 (12:10, 13:11, 11:6)
21 Sobel Artur - Kowol Marek 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 5:11)
21 Sobel Artur - Lasota Mateusz 1 2:3 (8:11, 11:2, 12:10, 8:11, 7:11)
20 Piotrowski Tadeusz - Sobel Artur 1 3:0 (11/8 11/3 15/13)
20 Piotrowski Marcin - Sobel Artur 1 0:3 (6/11 8/11 7/11 )
22 Sobel Artur - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (2:11, 12:10, 7:11, 9:11)
22 Sobel Artur - Sobel Bartosz 1 3:2 (12:10, 12:10, 5:11, 10:12, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Galas Michał / Załuski Jakub - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 2:3 (7:11, 13:11, 9:11, 11:2, 12:14)
2 Skop Szymon / Piech Paweł - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 0:3 (4:11; 10:12; 9:11)
3 Friebe Janusz / Sobel Artur - Chorąży Maciej / Mleczko Radosław 1 1:3 (8:11, 3:11, 11:5, 6:11)
4 Dąbrowski Igor / Piecowski Mirosław - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
5 Friebe Janusz / Sobel Artur - Jędrzejak Patryk / Wodniak Michał 1 3:2 (8:11, 13:11, 11:6, 5:11, 11:8)
6 Myszewski Adrian / Pietraszko Łukasz - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 3:1 (11:6, 11:8, 11:13, 11:9)
7 Friebe Janusz / Sobel Artur - Piotrowski Tadeusz / Glanowski Jakub 1 1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 5:11)
8 Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
9 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 12:14)
10 Kowol Marek / Lasota Marcin - Sobel Artur / Durka Tadeusz 2 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 6:11)
11 Friebe Janusz / Sobel Artur - Przewłocki Jacek / Piątek Adam 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
12 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Załuski Jakub / Połoszczanski Dawid 1 3:1 (11:8, 11:7, 4:11, 11:3)
13 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Cioch Błażej / Szołtysek Artur 1 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 2:11)
14 Szotek Karol / Masłowski Jakub - Durka Tadeusz / Sobel Artur 1 3:0 (11:3, 11:4, 13:11)
15 Chorąży Maciej / Mleczko Radosław - Durka Tadeusz / Sobel Artur 1 3:0 (12:10, 11:7, 13:11)
16 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 3:1 (11;7, 11;6, 10;12, 11;8)
17 Linek Adam / Szczepanek Błażej - Sobel Artur / Durka Tadeusz 1 3:2 (11:9, 8:11, 12:10, 7:11, 11:6, )
18 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Bartusik Marek / Idaczyk Dominik 1 3:0 (11:8, 13:11, 11:5)
19 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 1 3:0 (11:8, 11:8, 12:10)
20 Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz - Durka Tadeusz / Sobel Artur 1 2:3 (11/5 6/11 14/12 11/13 11/13)
21 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Lasota Mateusz / Kowol Marek 1 0:3 (12:14, 4:11, 8:11)
22 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Pietraszko Łukasz / Kufel Karol 1 3:1 (5:11, 12:10, 11:5, 11:7)