Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Janusz
Friebe
ULKTS Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 listopada 1970 r.
44
Występy
7
Zwycięstwa
37
Porażki
15.91%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Załuski Jakub - Friebe Janusz 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:8)
1 Galas Michał - Friebe Janusz 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:6)
2 Bartusik Marek - Friebe Janusz 1 3:0 (11:6; 11:9; 11:7)
2 Skop Szymon - Friebe Janusz 1 3:1 (6:11; 11:6; 11:9; 21:19)
3 Friebe Janusz - Chorąży Maciej 1 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
3 Friebe Janusz - Mleczko Radosław 1 0:3 (6:11, 7:11, 3:11)
4 Dąbrowski Igor - Friebe Janusz 1 3:1 (6:11, 11:7, 11:8,11:6)
4 Eliasz Adrian - Friebe Janusz 1 3:0 (11:4, 11:4, 15:13)
5 Friebe Janusz - Jędrzejak Patryk 1 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 8:11)
5 Friebe Janusz - Linek Adam 1 1:3 (10:12, 11:9, 10:12, 8:11)
6 Myszewski Adrian - Friebe Janusz 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:7)
6 Pal Waldemar - Friebe Janusz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
7 Friebe Janusz - Glanowski Jakub 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:7, 14:12)
7 Friebe Janusz - Piotrowski Tadeusz 1 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 6:11)
8 Ramenda Adam - Friebe Janusz 1 3:1 (11:9, 4:11, 11:1, 11:4)
8 Cioch Błażej - Friebe Janusz 1 3:0 (11:1, 11:8, 11:5)
9 Friebe Janusz - Kwodawski Bartosz 1 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 4:11)
9 Friebe Janusz - Masłowski Jakub 1 0:3 (7:11, 6:11, 11:13)
10 Kowol Marek - Friebe Janusz 1 3:1 (11:9, 11:5, 10:12, 11:6)
10 Lasota Mateusz - Friebe Janusz 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:5)
11 Friebe Janusz - Czyrnia Krzysztof 1 3:2 (11:6, 8:11, 12:14, 12:10, 11:9)
11 Friebe Janusz - Przewłocki Jacek 1 0:3 (8:11, 3:11, 9:11)
12 Friebe Janusz - Połoszczanski Dawid 2 0:3 (14:16, 6:11, 4:11)
12 Friebe Janusz - Głuszek Wojciech 2 0:3 (9:11, 1:11, 3:11)
13 Friebe Janusz - Zwoliński Mariusz 2 0:3 (7:11, 5:11, 10:12)
13 Friebe Janusz - Szołtysek Artur 2 0:3 (9:11, 3:11, 6:11)
14 Ostachowski Piotr - Friebe Janusz 2 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:8)
14 Gumiński Krzysztof - Friebe Janusz 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
15 Sasiak Rafał - Friebe Janusz 2 1:3 (12:10, 3:11, 9:11, 11:13)
15 Olencki Robert - Friebe Janusz 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
16 Czyrnia Krzysztof - Friebe Janusz 2 3:1 (12;10, 5;11, 11;4, 11;5)
16 Piątek Adam - Friebe Janusz 2 3:0 (11;7, 11;9, 11;8)
17 Szczepanek Błażej - Friebe Janusz 2 3:0 (11:6, 15:13, 11:4, )
17 Wodniak Michał - Friebe Janusz 2 3:1 (11:9, 12:10, 5:11, 11:6, )
18 Friebe Janusz - Idaczyk Dominik 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:9)
18 Friebe Janusz - Adamus Paweł 2 3:1 (11:6, 11:9, 5:11, 11:2)
19 Friebe Janusz - Dąbrowski Igor 2 2:3 (11:2, 5:11, 10:12, 14:12, 10:12)
19 Friebe Janusz - Piecowski Mirosław 2 0:3 (4:11, 7:11, 7:11)
21 Friebe Janusz - Lasota Marcin 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:8)
21 Friebe Janusz - Borek Łukasz 2 0:3 (4:11, 6:11, 9:11)
20 Minda Michał - Friebe Janusz 2 3:1 (11/7 7/11 11/9 11/9)
20 Glanowski Jakub - Friebe Janusz 2 3:2 (13/11 11/9 7/11 10/12 11/2)
22 Friebe Janusz - Kufel Karol 2 1:3 (9:11, 4:11, 11:5, 9:11)
22 Friebe Janusz - Rułka Filip 2 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Galas Michał / Załuski Jakub - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 2:3 (7:11, 13:11, 9:11, 11:2, 12:14)
2 Skop Szymon / Piech Paweł - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 0:3 (4:11; 10:12; 9:11)
3 Friebe Janusz / Sobel Artur - Chorąży Maciej / Mleczko Radosław 1 1:3 (8:11, 3:11, 11:5, 6:11)
4 Dąbrowski Igor / Piecowski Mirosław - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
5 Friebe Janusz / Sobel Artur - Jędrzejak Patryk / Wodniak Michał 1 3:2 (8:11, 13:11, 11:6, 5:11, 11:8)
6 Myszewski Adrian / Pietraszko Łukasz - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 3:1 (11:6, 11:8, 11:13, 11:9)
7 Friebe Janusz / Sobel Artur - Piotrowski Tadeusz / Glanowski Jakub 1 1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 5:11)
8 Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
9 Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof - Masłowski Jakub / Szotek Karol 1 0:3 (4:11, 1:11, 2:11)
10 Lasota Mateusz / Borek Łukasz - Lewczak Krzysztof / Friebe Janusz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
11 Friebe Janusz / Sobel Artur - Przewłocki Jacek / Piątek Adam 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
12 Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof - Głuszek Wojciech / Płóciennik Marek 2 0:3 (4:11, 8:11, 8:11)
13 Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 2 1:3 (2:11, 9:11, 11:8, 10:12)
14 Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof - Lewczak Krzysztof / Friebe Janusz 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
15 Olencki Robert / Wąsik Michał - Lewczak Krzysztof / Friebe Janusz 2 0:3 (10:12, 9:11, 4:11)
16 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 3:1 (11;7, 11;6, 10;12, 11;8)
17 Wodniak Michał / Jędrzejak Patryk - Lewczak Krzysztof / Friebe Janusz 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:9, )
18 Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof - Piech Paweł / Adamus Paweł 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
19 Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof - Dąbrowski Igor / Piecowski Mirosław 2 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 1:11)
20 Piotrowski Marcin / Minda Michał - Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof 2 3:0 (13/11 11/9 11/4)
21 Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof - Borek Łukasz / Lasota Marcin 2 3:2 (8:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:7)
22 Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof - Rułka Filip / Sobel Bartosz 2 2:3 (5:11, 14:12, 11:9, 6:11, 4:11)