Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Gumiński
KTS II Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 listopada 2003 r.
37
Występy
33
Zwycięstwa
4
Porażki
89.19%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piecowski Mirosław - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (5:11, 4:11, 8:11)
1 Mrozek Patryk - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (6:11, 5:11, 10:12)
2 Gumiński Krzysztof - Rułka Filip 2 3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:4)
2 Gumiński Krzysztof - Sobel Bartosz 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
3 Zwoliński Mariusz - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (3:11, 8:11, 10:12)
4 Gumiński Krzysztof - Lasota Marcin 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:4)
4 Gumiński Krzysztof - Borek Łukasz 2 3:2 (11:9, 6:11, 9:11, 11:8, 11:8)
7 Szczepanek Błażej - Gumiński Krzysztof 2 1:3 (11;9, 8:11, 8:11, 9:11, )
7 Wodniak Michał - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (1:11, 7:11, 7:11, )
5 Płóciennik Marek - Gumiński Krzysztof 2 3:2 (6:11, 12:10, 11:6, 10:12,11:9)
5 Głuszek Wojciech - Gumiński Krzysztof 2 1:3 (3:11, 12:10, 10:12, 3:11)
9 Sobel Artur - Gumiński Krzysztof 2 2:3 (4:11, 11:6, 14:12, 1:11, 11:13)
9 Durka Tadeusz - Gumiński Krzysztof 2 3:2 (11:7, 11:6, 6:11, 7:11, 11:5)
10 Piątek Adam - Gumiński Krzysztof 2 2:3 (13:11, 11:7, 5:11, 4:11, 16:18)
10 Orszulik Jan - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (3:11, 1:11, 5:11)
11 Gumiński Krzysztof - Idaczyk Dominik 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:7)
11 Gumiński Krzysztof - Piech Paweł 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:3)
13 Chorąży Maciej - Gumiński Krzysztof 1 2:3 (11:9, 4:11, 11:8, 10:12, 8:11)
13 Sasiak Rafał - Gumiński Krzysztof 1 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
14 Gumiński Krzysztof - Lewczak Krzysztof 2 3:1 (11:4, 6:11, 11:5, 11:7)
14 Gumiński Krzysztof - Friebe Janusz 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
15 Gumiński Krzysztof - Jędrzejak Patryk 1 1:3 (9:11, 11:3, 11:13, 6:11)
15 Gumiński Krzysztof - Linek Adam 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:8)
16 Bartusik Marek - Gumiński Krzysztof 1 0:3 (9:11; 10:12; 6:11)
16 Skop Szymon - Gumiński Krzysztof 1 0:3 (8:11; 6:11; 8:11)
17 Gumiński Krzysztof - Dąbrowski Igor 2 3:2 (12:10, 11:5, 8:11, 10:12, 11:7)
17 Gumiński Krzysztof - Piecowski Mirosław 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:6)
18 Minda Michał - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (3:11, 7:11, 4:11)
18 Glanowski Jakub - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (10:12, 10:12, 3:11)
19 Kowol Marek - Gumiński Krzysztof 1 2:3 (9:11, 11:8, 6:11, 11:8, 3:11)
19 Lasota Mateusz - Gumiński Krzysztof 1 0:3 (4:11, 8:11, 7:11)
20 Pietraszko Łukasz - Gumiński Krzysztof 1 3:2 (4:11, 11:8, 11:5, 5:11, 11:9)
20 Myszewski Adrian - Gumiński Krzysztof 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
21 Gumiński Krzysztof - 2 3:0 (walkower)
21 Gumiński Krzysztof - 2 3:0 (walkower)
22 Gumiński Krzysztof - Zwoliński Mariusz 2 3:1 (13:11, 11:3, 5:11, 14:12)
22 Gumiński Krzysztof - Szołtysek Artur 2 3:1 (11:9, 5:11, 11:9, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Eliasz Adrian / Mrozek Patryk - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:3)
2 Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof - Sobel Bartosz / Rułka Filip 2 3:2 (11:6, 11:8, 4:11, 5:11, 11:9)
3 Cioch Błażej / Szołtysek Artur - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 3:2 (11;9, 11:7, 7:11, 9:11, 11:7)
4 Gumiński Krzysztof / Ostachowski Piotr - Lasota Marcin / Kowol Marek 2 3:0 (12:10, 14:12, 11:6)
5 Głuszek Wojciech / Płóciennik Marek - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 1 3:1 (11:3, 11:8, 6:11, 11:5)
7 Linek Adam / Szczepanek Błażej - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 10:12, )
9 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 12:14)
10 Piątek Adam / Orszulik Jan - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (3:11. 11:9, 3:11, 3:11)
11 Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof - Bartusik Marek / Idaczyk Dominik 2 3:1 (10:12, 11:1, 11:9, 11:4)
13 Drwięga Wojciech / Sasiak Rafał - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 7:11)
14 Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof - Lewczak Krzysztof / Friebe Janusz 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
15 Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof - Wodniak Michał / Jędrzejak Patryk 2 3:2 (11:7, 6:11, 8:11, 11:6, 11:7)
16 Bartusik Marek / Idaczyk Dominik - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (11:8; 9:11; 8:11; 6:11)
17 Gumiński Krzysztof / Ostachowski Piotr - Piecowski Mirosław / Dąbrowski Igor 2 2:3 (6:11, 10:12, 11:9, 11:8, 9:11)
18 Minda Michał / Trela Mateusz - Gumiński Krzysztof / Ostachowski Piotr 2 2:3 (9:11, 17:15, 11:8, 10:12, 7:11)
19 Borek Łukasz / Lasota Marcin - Gumiński Krzysztof / Ostachowski Piotr 2 3:2 (3:11, 13:11, 11:8, 8:11, 12:10)
20 Rułka Filip / Sobel Bartosz - Gumiński Krzysztof / Ostachowski Piotr 2 3:2 (17:15, 6:11, 8:11, 11:6, 14:12)
21 Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof - / 2 3:0 (walkower)
22 Gumiński Krzysztof / Ostachowski Piotr - Zwoliński Mariusz / Ramenda Adam 2 1:3 (10:12, 14:12, 11:13, 8:11)