Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adrian
Eliasz
KS Naprzód Borucin
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 kwietnia 1981 r.
42
Występy
31
Zwycięstwa
11
Porażki
73.81%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Eliasz Adrian - Szotek Karol 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
1 Eliasz Adrian - Masłowski Jakub 1 1:3 (11:8, 3:11, 6:11, 5:11)
2 Przewłocki Jacek - Eliasz Adrian 1 2:3 (8;11, 11;7, 4;11, 11;7, 7;11, )
2 Czyrnia Krzysztof - Eliasz Adrian 1 1:3 (5;11, 12;10, 9;11, 5;11)
4 Eliasz Adrian - Lewczak Krzysztof 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:9)
4 Eliasz Adrian - Friebe Janusz 1 3:0 (11:4, 11:4, 15:13)
5 Pal Waldemar - Eliasz Adrian 1 3:0 (12:10, 12:10, 11:7)
5 Myszewski Adrian - Eliasz Adrian 1 0:3 (9:11, 9:11, 10:12)
6 Eliasz Adrian - Ramenda Adam 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:6)
6 Eliasz Adrian - Cioch Błażej 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)
7 Kowol Marek - Eliasz Adrian 1 3:1 (11:4, 11:6,4:11, 12:10,)
7 Lasota Mateusz - Eliasz Adrian 1 3:1 (6:11, 13:11, 11:7, 11:9,)
8 Eliasz Adrian - Galas Michał 1 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 8:11)
8 Eliasz Adrian - Załuski Jakub 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
9 Mleczko Radosław - Eliasz Adrian 1 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 7:11; 6:11)
9 Chorąży Maciej - Eliasz Adrian 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:9, 13:11)
11 Piotrowski Tadeusz - Eliasz Adrian 1 2:3 (11:5, 11:7, 10:12, 6:11, 8:11.)
11 Glanowski Jakub - Eliasz Adrian 1 2:3 (11:2, 9:11, 12:10, 8:11, 7:11.)
10 Eliasz Adrian - Linek Adam 1 3:1 (11:7, 11:2, 8:11, 11:8)
10 Eliasz Adrian - Jędrzejak Patryk 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)
13 Eliasz Adrian - Kowol Marek 1 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:8)
13 Eliasz Adrian - Lasota Mateusz 1 3:2 (9:11, 11:4, 11:6, 5:11, 11:8)
15 Galas Michał - Eliasz Adrian 1 3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 11:9)
15 Załuski Jakub - Eliasz Adrian 1 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
16 Cioch Błażej - Eliasz Adrian 1 2:3 (11:6, 8:11, 11:9, 8:11, 5:11)
16 Ramenda Adam - Eliasz Adrian 1 3:0 (11:8, 16:14, 12:10)
17 Szotek Karol - Eliasz Adrian 1 3:2 (7:11, 9:11, 11:7, 11:4, 11:7)
17 Masłowski Jakub - Eliasz Adrian 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
18 Eliasz Adrian - Chorąży Maciej 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:3)
18 Eliasz Adrian - Mleczko Radosław 1 3:1 (11:6, 11:13, 11:7, 11:3)
19 Sobel Artur - Eliasz Adrian 1 2:3 (12:10, 6:11, 6:11, 12:10, 4:11)
19 Durka Tadeusz - Eliasz Adrian 1 0:3 (8:11, 6:11, 3:11)
14 Eliasz Adrian - Myszewski Adrian 1 3:2 (11:9, 6:11, 11:5, 8:11, 11:6)
14 Eliasz Adrian - Pal Waldemar 1 3:2 (11:9, 13:11, 16:18, 10:12, 11:8)
20 Linek Adam - Eliasz Adrian 1 0:3 (2:11, 7:11, 6:11, )
20 Jędrzejak Patryk - Eliasz Adrian 1 0:3 (4:11, 7:11, 4:11, )
21 Skop Szymon - Eliasz Adrian 1 1:3 (8:11; 7:11; 11:6; 8:11)
21 Piech Paweł - Eliasz Adrian 1 1:3 (8:11; 7:11; 11:8; 16:18)
22 Eliasz Adrian - Tomaszewski Kacper 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9,)
22 Eliasz Adrian - Przewłocki Jacek 1 0:3 (9:11, 5:11, 7:11, )
12 Eliasz Adrian - Piotrowski Tadeusz 1 3:1 (11:7, 12:14, 14:12, 11:7)
12 Eliasz Adrian - Piotrowski Marcin 1 3:2 (8:11, 11:5, 11:9, 11:13, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Eliasz Adrian / Mrozek Patryk - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:3)
2 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 2 3:1 (6;11, 11;5, 11;9, 11;8)
4 Eliasz Adrian / Mrozek Patryk - Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz 2 3:1 (11:4, 9:11, 12:10, 11:2)
5 Rułka Filip / Sobel Bartosz - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 2 2:3 (10:12, 11:5, 11:8, 8:11, 4:11)
6 Eliasz Adrian / Mrozek Patryk - Szołtysek Artur / Cioch Błażej 2 0:3 (8:11, 10:12, 3:11)
7 Lasota Marcin / Kowol Marek - Mrozek Patryk / Eliasz Adrian 2 0:3 (10:12, 6:11, 6:11, )
8 Mrozek Patryk / Eliasz Adrian - Głuszek Wojciech / Płóciennik Marek 2 1:3 (6:11, 10:12, 11:7, 6:11)
9 Olencki Robert / Sasiak Rafał - Mrozek Patryk / Eliasz Adrian 2 0:3 (1:11, 7:11, 3:11)
10 Eliasz Adrian / Mrozek Patryk - Linek Adam / Szczepanek Karol 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
11 Trela Mateusz / Minda Michał - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 2 1:3 (3:11, 4:11, 11;6, 7:11.)
12 Mrozek Patryk / Eliasz Adrian - Piotrowski Tadeusz / Kurek Paweł 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
13 Eliasz Adrian / Mrozek Patryk - Kowol Marek / Lasota Marcin 1 3:1 (11:5, 11:1, 11:13, 11:6)
14 Eliasz Adrian / Mrozek Patryk - Myszewski Adrian / Pietraszko Łukasz 1 3:1 (11:2, 11:7, 8:11, 13:11)
15 Galas Michał / Załuski Jakub - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 1 3:1 (11:4, 11:13, 12:10, 11:8)
16 Cioch Błażej / Szołtysek Artur - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 1 1:3 (8:11, 11:13, 11:8, 10:12)
17 Masłowski Jakub / Kwodawski Bartosz - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 1 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:9)
18 Mrozek Patryk / Eliasz Adrian - Chorąży Maciej / Mleczko Radosław 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:3)
19 Sobel Artur / Durka Tadeusz - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 1 3:0 (11:8, 11:8, 12:10)
20 Linek Adam / Szczepanek Błażej - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 1 1:3 (11:4, 5:11, 6:11, 8:11, )
21 Skop Szymon / Adamus Paweł - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 1 0:3 (3:11; 11:13; 8:11)
22 Eliasz Adrian / Mrozek Patryk - Przewłocki Jacek / Turek Oliwier 1 2:3 (11:6, 12:10, 9:11, 9:11,8:11)