Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Filip
Rułka
LITS Meble Anders Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 sierpnia 2003 r.
35
Występy
22
Zwycięstwa
13
Porażki
62.86%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rułka Filip - Minda Michał 2 3:2 (11:9,11:4, 9:11, 12:14, 11:9)
1 Rułka Filip - Piotrowski Marcin 2 2:3 (11:13, 13:11, 11:3, 7:11, 9:11)
2 Gumiński Krzysztof - Rułka Filip 2 3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:4)
2 Ostachowski Piotr - Rułka Filip 2 3:1 (11:2, 11:8, 9:11, 11:6)
3 Rułka Filip - Mrozik Sebastian 2 3:1 (13:11, 7:11, 11:6, 11:8)
3 Rułka Filip - Suchecki Wacław 2 1:3 (6:11, 15:13, 10:12, 8:11)
5 Rułka Filip - Mrozek Patryk 2 2:3 (11:8, 13:15, 11:9, 13:15, 5:11)
8 Rułka Filip - Kowol Marek 1 2:3 (4:11, 7:11, 11:6, 11:9, 7:11)
11 Linek Adam - Rułka Filip 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7, )
10 Rułka Filip - Drwięga Wojciech 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
10 Rułka Filip - Sasiak Rafał 2 3:2 (9:11, 11:6, 11:6, 6:11, 11:4)
4 Piech Paweł - Rułka Filip 2 0:3 (5:11; 7:11; 7:11)
4 Idaczyk Dominik - Rułka Filip 2 0:3 (9:11; 9:11; 3:11)
12 Rułka Filip - Zaremba Marcin 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
12 Rułka Filip - Szczepanek Błażej 2 3:2 (7:11, 8:11, 11:6, 11:3, 11:7)
15 Piotrowski Marcin - Rułka Filip 2 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 9:11, 11:8.)
15 Glanowski Jakub - Rułka Filip 2 1:3 (6:11, 11:3, 8:11, 9:11.)
16 Borek Łukasz - Rułka Filip 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:8)
16 Lasota Marcin - Rułka Filip 2 1:3 (4:11, 11:7, 3:11, 2:11)
13 Rułka Filip - Idaczyk Dominik 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)
13 Rułka Filip - Adamus Paweł 2 3:2 (8:11, 11:7, 11:7, 11:13, 11:5)
18 Rułka Filip - Głuszek Wojciech 2 3:0 (walkower)
18 Rułka Filip - Głuszek Wojciech 2 3:0 (walkower)
19 Rułka Filip - Szołtysek Artur 2 3:1 (3:11, 11:5, 11:9, 11:4)
19 Rułka Filip - Zwoliński Mariusz 2 2:3 (11:7, 9:11, 13:11, 1:11, 11:13)
14 Piecowski Mirosław - Rułka Filip 2 3:2 (7:11, 11:7, 7:11, 12:10, 14:12)
14 Dąbrowski Igor - Rułka Filip 2 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11)
20 Rułka Filip - Ostachowski Piotr 2 1:3 (6:11, 7:11, 14:12, 9:11)
20 Rułka Filip - Kwodawski Bartosz 2 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)
17 Przewłocki Jacek - Rułka Filip 1 2:3 (7:11, 7:11, 11:8, 11:6, 9:11)
17 Suchecki Wacław - Rułka Filip 1 0:3 (3:11, 9:11, 6:11)
21 Olencki Robert - Rułka Filip 2 0:3 (5:11, 5:11, 4:11)
21 Wąsik Michał - Rułka Filip 2 0:3 (9:11, 9:11, 8:11)
22 Lewczak Krzysztof - Rułka Filip 2 0:3 (11:13, 7:11, 6:11)
22 Friebe Janusz - Rułka Filip 2 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rułka Filip / Pal Waldemar - Piotrowski Marcin / Trela Mateusz 2 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
2 Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof - Sobel Bartosz / Rułka Filip 2 3:2 (11:6, 11:8, 4:11, 5:11, 11:9)
3 Sobel Bartosz / Rułka Filip - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 2 2:3 (4:11, 10:12, 11:9, 12:10, 8:11)
4 Bartusik Marek / Idaczyk Dominik - Rułka Filip / Pal Waldemar 2 3:2 (11:9; 11:9; 5:11; 4:11; 11:6)
5 Rułka Filip / Sobel Bartosz - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 2 2:3 (10:12, 11:5, 11:8, 8:11, 4:11)
10 Myszewski Adrian / Rułka Filip - Chorąży Maciej / Mleczko Radosław 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:9)
11 Linek Adam / Szczepanek Błażej - Sobel Bartosz / Rułka Filip 2 2:3 (11:4, 5:11, 13:15, 11:9, 6:11, )
12 Rułka Filip / Sobel Bartosz - Wodniak Michał / Zaremba Marcin 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
13 Pal Waldemar / Rułka Filip - Adamus Paweł / Piech Paweł 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
14 Dąbrowski Igor / Piecowski Mirosław - Pal Waldemar / Rułka Filip 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:7)
15 Piotrowski Marcin / Trela Mateusz - Pal Waldemar / Rułka Filip 2 1:3 (4:11, 11:8, 3:11, 6:11.)
16 Lasota Mateusz / Borek Łukasz - Rułka Filip / Kufel Karol 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
17 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Rułka Filip / Sobel Bartosz 1 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:9, 11:7)
18 Sobel Bartosz / Rułka Filip - / 2 3:0 (walkower)
19 Rułka Filip / Pal Waldemar - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 2 1:3 (11:4, 3:11, 5:11, 9:11)
20 Rułka Filip / Sobel Bartosz - Gumiński Krzysztof / Ostachowski Piotr 2 3:2 (17:15, 6:11, 8:11, 11:6, 14:12)
21 Wąsik Michał / Olencki Robert - Sobel Bartosz / Rułka Filip 2 0:3 (5:11, 9:11, 3:11)
22 Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof - Rułka Filip / Sobel Bartosz 2 2:3 (5:11, 14:12, 11:9, 6:11, 4:11)