Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Ramenda
MKS Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 października 1995 r.
42
Występy
32
Zwycięstwa
10
Porażki
76.19%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Adam - Linek Adam 1 3:1 (11:13, 11:9, 11:3, 12:10)
1 Ramenda Adam - Jędrzejak Patryk 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:9)
3 Ramenda Adam - Masłowski Jakub 1 0:3 (7:11, 8:11, 2:11)
3 Ramenda Adam - Szotek Karol 1 1:3 (7:11, 5:11, 11:6, 4:11)
2 Trela Mateusz - Ramenda Adam 1 3:2 (11:7, 7:11, 11:6, 7:11, 11:4)
2 Tokarski Krystian - Ramenda Adam 1 1:3 (7:11, 4:11, 14:12, 8:11)
4 Przewłocki Jacek - Ramenda Adam 1 0:3 (5;11 5;11 9;11)
4 Czyrnia Krzysztof - Ramenda Adam 1 2:3 (5;11, 12;10, 11;8, 8;11, 10;12)
5 Ramenda Adam - Skop Szymon 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:4)
5 Ramenda Adam - Bartusik Marek 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:3)
6 Eliasz Adrian - Ramenda Adam 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:6)
6 Dąbrowski Igor - Ramenda Adam 1 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 8:11)
7 Ramenda Adam - Myszewski Adrian 1 1:3 (11:1, 10:12, 10:12, 1:11)
7 Ramenda Adam - Pal Waldemar 1 2:3 (11:9, 9:11, 12:10, 6:11, 10:12)
8 Ramenda Adam - Friebe Janusz 1 3:1 (11:9, 4:11, 11:1, 11:4)
8 Ramenda Adam - Sobel Artur 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
9 Lasota Mateusz - Ramenda Adam 1 1:3 (11:6, 9:11, 11:13, 1:11)
9 Kowol Marek - Ramenda Adam 1 0:3 (12:14, 6:11, 7:11)
10 Ramenda Adam - Załuski Jakub 1 2:3 (8:11, 11:6, 5:11, 11:7, 6:11)
10 Ramenda Adam - Galas Michał 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:8)
11 Chorąży Maciej - Ramenda Adam 1 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
11 Mleczko Radosław - Ramenda Adam 1 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 5:11)
12 Ramenda Adam - Chorąży Maciej 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:5)
12 Ramenda Adam - Mleczko Radosław 1 3:1 (11:6, 5:11, 11:8, 11:6)
13 Durka Tadeusz - Ramenda Adam 1 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
13 Sobel Artur - Ramenda Adam 1 0:3 (7:11, 10:12, 9:11)
15 Bartusik Marek - Ramenda Adam 1 2:3 (6:11; 11:6; 8:11; 13:11; 5:11)
15 Skop Szymon - Ramenda Adam 1 1:3 (11:8; 11:13; 4:11; 6:11)
16 Ramenda Adam - Mrozek Patryk 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:3)
16 Ramenda Adam - Eliasz Adrian 1 3:0 (11:8, 16:14, 12:10)
17 Ramenda Adam - Piotrowski Tadeusz 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:1)
17 Ramenda Adam - Piotrowski Marcin 1 3:2 (11:7, 3:11, 10:12, 11:4, 11:6)
14 Linek Adam - Ramenda Adam 1 0:3 (4:11, 10:12, 7:11, )
14 Wodniak Michał - Ramenda Adam 1 0:3 (5:11, 2:11, 7:11, )
18 Ramenda Adam - Lasota Mateusz 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 12:10)
18 Ramenda Adam - Kowol Marek 1 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 9:11)
19 Pal Waldemar - Ramenda Adam 1 1:3 (9:11, 11:5, 11:8, 11:9)
19 Myszewski Adrian - Ramenda Adam 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 7:11)
20 Płóciennik Marek - Ramenda Adam 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
20 Głuszek Wojciech - Ramenda Adam 1 1:3 (7:11, 8:11, 12:10, 9:11)
22 Szotek Karol - Ramenda Adam 1 2:3 (9:11, 11:7, 9:11, 11:6, 7:11)
22 Masłowski Jakub - Ramenda Adam 1 3:1 (11:2, 9:11, 11:1, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz - Jędrzejak Patryk / Szczepanek Karol 1 3:1 (11;4, 13:15, 11:4, 11:8)
2 Glanowski Jakub / Minda Michał - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 1 2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:6, 6:11)
3 Zwoliński Mariusz / Ramenda Adam - Szotek Karol / Masłowski Jakub 1 3:1 (16:14, 2:11, 11:6, 11:2)
4 Przewłocki Jacek / Piątek Adam - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 1 1:3 (11;8, 8;11, 7;11, 6;11)
5 Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:8)
6 Dąbrowski Igor / Piecowski Mirosław - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 1 0:3 (1:11, 9:11, 14:16)
7 Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz - Myszewski Adrian / Pietraszko Łukasz 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
8 Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
9 Lasota Mateusz / Borek Łukasz - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 1 1:3 (11:4, 6:11, 5:11, 9:11)
10 Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz - Galas Michał / Załuski Jakub 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:6)
11 Chorąży Maciej / Mleczko Radosław - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 1 0:3 (5:11, 10:12, 11:13)
13 Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 2 1:3 (2:11, 9:11, 11:8, 10:12)
14 Wodniak Michał / Zaremba Marcin - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 2 1:3 (5:11, 11:4, 7:11, 5:11,)
15 Bartusik Marek / Idaczyk Dominik - Zwoliński Mariusz / Ramenda Adam 2 1:3 (10:12; 11:6; 8:11; 10:12)
16 Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz - Piecowski Mirosław / Dąbrowski Igor 2 3:1 (14:12, 11:7, 7:11, 11:6)
18 Zwoliński Mariusz / Ramenda Adam - Lasota Marcin / Borek Łukasz 2 3:2 (12:10, 9:11, 5:11, 11:6, 11:3)
19 Rułka Filip / Pal Waldemar - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 2 1:3 (11:4, 3:11, 5:11, 9:11)
20 Malecha Maciej / Połoszczanski Dawid - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 2 0:3 (10:12, 9:11, 2:11)
22 Gumiński Krzysztof / Ostachowski Piotr - Zwoliński Mariusz / Ramenda Adam 2 1:3 (10:12, 14:12, 11:13, 8:11)