Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Ryszard
Maraszkiewicz
UKS Wolej Ruda Śląska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 kwietnia 1962 r.
33
Występy
9
Zwycięstwa
24
Porażki
27.27%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ALTS Poczesna 9 16 63:27
2. UKS Chorzów 9 15 66:24
3. KTS Gliwice 9 14 53:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 9 13 59:31
5. LKS Strażak Mikołów 9 8 45:45
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 8 39:51
7. LKS Wilki Wilcza 9 7 39:51
8. MOSiR Czeladź 9 4 27:63
9. UKS III Chorzów 9 3 31:59
10. UKS II Chorzów 9 2 28:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Maraszkiewicz Ryszard - Ruszkiewicz Adam 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
2 Maraszkiewicz Ryszard - Żołądek Paweł 1 0:3 (6:11, 5:11, 4:11)
2 Maraszkiewicz Ryszard - Tomecki Laurent 1 2:3 (5:11, 11:13, 11:5, 11:5, 6:11)
3 Maraszkiewicz Ryszard - Krause Marcin 1 2:3 (4:11, 9:11, 11:8, 11:7, 8:11)
3 Maraszkiewicz Ryszard - Cyrta Mariusz 1 3:1 (7:11, 11:7, 11:4, 11:7)
3 Maraszkiewicz Ryszard - Lebek Marian 1 1:3 (11:8, 2:11, 7:11, 12:14)
4 Krupa Sebastian - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:9)
4 Wójcik Rafał - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:7)
4 Noparlik Adam - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:1 (11:6, 8:11, 14:12, 11:9)
1 Ścigany Dariusz - Maraszkiewicz Ryszard 2 1:3 ((4:11,11:4,7:11,8:11))
1 Cypek Adam - Maraszkiewicz Ryszard 2 3:2 ((11:4,6:11,8:11,12:10.11:8))
1 Richta Marian - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:0 ((11:5,11:9,11:8))
5 Maraszkiewicz Ryszard - Mazur Grzegorz 1 2:3 (14:16, 11:7, 7:11, 11:4, 11:13)
5 Maraszkiewicz Ryszard - Zemła Piotr 1 2:3 (3:11, 11:9, 3:11, 11:8, 4:11)
5 Maraszkiewicz Ryszard - Wiża Roman 1 3:2 (12:10, 12:10, 9:11, 10:12, 12:10)
6 Adamus Mariusz - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:2 (-6, -6, 6, 9, 10)
6 Gąsiorski Paweł - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:1 (-5, 4, 3, 9)
6 Wnęk Andrzej - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:2 (5, -4, -3, 10, 9)
7 Biskup Piotr - Maraszkiewicz Ryszard 1 2:3 (11-9, 8-11, 6-11, 11-8, 4-11,)
7 Wiciok Piotr - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:0 (11-8, 11-4, 11-7, )
7 Koźluk Andrzej - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:1 (11-8, 8-11, 11-9, 11-6, )
9 Adamczyk Andrzej - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:6, 11:6, 11:9)
9 Baron Mariusz - Maraszkiewicz Ryszard 1 2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:6, 9:11)
9 Szafarczyk Marek - Maraszkiewicz Ryszard 1 0:3 (10:12, 5:11, 3:11)
8 Maraszkiewicz Ryszard - Sokołowski Janusz 1 1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 4:11)
8 Maraszkiewicz Ryszard - Żmijewski Artur 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:8)
8 Maraszkiewicz Ryszard - Rudzki Roman 1 3:0 (14:12, 11:6, 11:5)
11 Suchecki Wacław - Maraszkiewicz Ryszard 1 (11:4, 11:3, 12:10)
11 Zemła Piotr - Maraszkiewicz Ryszard 1 (11:2, 11:3, 12:10)
11 Stefanów Paweł - Maraszkiewicz Ryszard 1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:3)
10 Żmijewski Artur - Maraszkiewicz Ryszard 1 (11:8,6:11,6:11,9:11)
10 Sokołowski Janusz - Maraszkiewicz Ryszard 1 (11:5,8:11,7:11,11:7,11:2)
10 Świetlik Robert - Maraszkiewicz Ryszard 1 (6:11,8:11,9:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ścigany Dariusz / Richta Marian - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 1:3 ((8:11,5:11,11:9,5:11))
2 Maraszkiewicz Ryszard / Olszyna Zbigniew - Tomecki Laurent / Żołądek Paweł 1 3:2 (3:11, 11:7, 11:8, 5:11, 11:8)
3 Maraszkiewicz Ryszard / Olszyna Zbigniew - Krause Marcin / Lebek Marian 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 3:11)
4 Krzykała Sławomir / Knapek Krzysztof - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
5 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Zemła Piotr / Wiża Roman 1 2:3 (11:9, 11:4, 3:11, 12:14, 6:11)
6 Juszczyk Krzysztof / Adamus Mariusz - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 1:3 (-6, -6, 7, -9)
7 Wiciok Piotr / Biskup Piotr - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 3:1 (11-5, 10-12, 11-9, 11-8, )
8 Maraszkiewicz Ryszard / Olszyna Zbigniew - Sokołowski Janusz / Żmijewski Artur 1 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 8:11)
9 Szafarczyk Marek / Baron Mariusz - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
10 Sokołowski Janusz / Żmijewski Artur - Olszyna Zbigniew / Maraszkiewicz Ryszard 1 (11:7,11:8,9:11,22:20)