Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rajnard
Dyrszka
STS I Żernica
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 listopada 1957 r.
16
Występy
6
Zwycięstwa
10
Porażki
37.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dyrszka Rajnard - Przybyła Mateusz 1 3:2 (11:5, 11:13, 11:9, 8:11, 11:4)
1 Dyrszka Rajnard - Nosiadek Daniel 1 3:2 (11:8, 5:11, 11:9, 8:11, 11:9)
3 Dyrszka Rajnard - Waloszek Roman 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:4)
3 Dyrszka Rajnard - Dudek Dominik 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:9)
4 Piwowarski Jakub - Dyrszka Rajnard 2 3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 11:9, 11:5)
4 Sokołowski Oskar - Dyrszka Rajnard 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
5 Sopel Jan - Dyrszka Rajnard 2 3:0 (11/9;11/9;11/8)
5 Kupka Rafał - Dyrszka Rajnard 2 0:3 ( 2/11;3/11;3/11)
9 Gładysz Marek - Dyrszka Rajnard 2 3:1 (11:7, 3:11, 11:9, 11:7)
9 Sajdak Marek - Dyrszka Rajnard 2 0:3 (5:11, 4:11, 8:11)
8 Dyrszka Rajnard - Frasek Stanisław 2 1:3 (9:11, 4:11, 12:10, 6:11)
8 Dyrszka Rajnard - Peczalka Adrian 2 2:3 (11:6, 11:5, 3:11, 0:11, 0:11)
10 Stasiak Robert - Dyrszka Rajnard 1 (10/12,12/10,9/11,11/9,8/11)
10 Peczalka Adrian - Dyrszka Rajnard 1 (3/11,11/7,9/11,11/7,12/10)
11 Dyrszka Rajnard - Ciepiał Jan 1 (3:11, 2:11, 5:11)
11 Dyrszka Rajnard - Sokołowski Oskar 1 (6:11, 9:11, 11:7, 11:7, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dyrszka Rajnard / Gągola Mirosław - Przybyła Mateusz / Langer Michał 2 1:3 (8:11, 11:9, 12:14, 4:11)
3 Gągola Mirosław / Dyrszka Rajnard - Waloszek Roman / Dudek Dominik 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
4 Durda Michał / Piwowarski Jakub - Gągola Mirosław / Dyrszka Rajnard 2 0:3 (7:11, 8:11, 2:11)
5 Sopel Jan / Kupka Rafał - Dyrszka Rajnard / Gągola Mirosław 2 1:3 (11/7;7/11;8/11/11/13)
8 Dyrszka Rajnard / Gągola Mirosław - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
9 Gładysz Marek / Sajdak Marek - Gągola Mirosław / Dyrszka Rajnard 2 0:3 (3:11, 8:11, 7:11)
10 Peczalka Adrian / Pietrzyk Mariusz - Dyrszka Rajnard / Gągola Mirosław 1 (7/11,7/11,11/2,10/12)
11 Gągola Mirosław / Dyrszka Rajnard - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 (4:11, 7:11, 5:11)