Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Mrzyk
STS II Żernica
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 stycznia 1995 r.
17
Występy
5
Zwycięstwa
12
Porażki
29.41%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pedrycz Adam - Mrzyk Grzegorz 2 0:3 (9:11, 9:11, 2:11)
4 Łagowski Piotr - Mrzyk Grzegorz 1 1:3 (9:11, 1:11, 17:15, 8:11)
4 Makselon Adam - Mrzyk Grzegorz 1 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:9)
5 Kotyrba Mariusz - Mrzyk Grzegorz 1 3:0 (11-4, 11-2, 11-9)
5 Waloszek Roman - Mrzyk Grzegorz 1 3:0 (11-9, 11-7, 11-9)
7 Mrzyk Grzegorz - Sokołowski Oskar 2 0:3 (3:11, 4:11, 7:11)
7 Mrzyk Grzegorz - Sokołowski Oliwier 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
6 Pietrzyk Mariusz - Mrzyk Grzegorz 1 3:2 (5/11;9/11;12/10;11/9;12/10)
6 Kwaśniok Dawid - Mrzyk Grzegorz 1 3:0 (11/7;12/10;11/7)
8 Mrzyk Grzegorz - Sajdak Marek 2 3:1 (11:6, 7:11, 14:12, 11:2)
8 Mrzyk Grzegorz - Kansy Marian 2 3:1 (11:2, 11:9, 11:13, 11:2)
9 Janecki Andrzej - Mrzyk Grzegorz 2 3:0 (11/2:11/4:11/8)
9 Kupka Rafał - Mrzyk Grzegorz 2 2:3 (7/11:5/11:11/5:11/7:9/11)
10 Mrzyk Grzegorz - Makselon Adam 2 (11:7, 7:11, 11:7, 11:6)
10 Mrzyk Grzegorz - Sokołowski Mirosław 2 (5:11, 4:11, 2:11)
11 Mrzyk Grzegorz - Kożuszek Piotr 2 (8:11, 6:11, 3:11)
11 Mrzyk Grzegorz - Kotyrba Mariusz 2 (6:11, 4:11, 3:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Pasiński Adam / Sokołowski Mirosław - Mrzyk Grzegorz / 2 3:2 (6:11, 8:11, 12:10, 11:7, 11:6)
5 Kotyrba Mariusz / Kożuszek Piotr - Mrzyk Grzegorz / Langer Michał 2 3:0 (11-7, 11-5, 11-5)
6 Peczalka Adrian / Pietrzyk Mariusz - Langer Michał / Mrzyk Grzegorz 1 3:0 (11/7;13/11;11/4)
7 Langer Michał / Mrzyk Grzegorz - Ciepiał Jan / Durda Michał 1 0:3 (8:11, 4:11, 6:11)
8 Przybyła Mateusz / Mrzyk Grzegorz - Sajdak Marek / Gładysz Marek 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
9 Sopel Jan / Janecki Andrzej - Przybyła Mateusz / Mrzyk Grzegorz 1 3:0 (11/7:11/6:11/4)
10 Langer Michał / Mrzyk Grzegorz - Sokołowski Mirosław / Pasiński Adam 2 (11:6, 4:11, 8:11, 5:11)
11 Langer Michał / Mrzyk Grzegorz - Waloszek Roman / Dudek Dominik 2 (11:5, 11:9, 5:11, 11:3)