Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Sosna
STS II Żernica
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 kwietnia 1987 r.
16
Występy
10
Zwycięstwa
6
Porażki
62.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gągola Mirosław - Sosna Adam 2 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:4)
1 Pedrycz Adam - Sosna Adam 2 0:3 (6:11, 13:15, 9:11)
4 Sokołowski Mirosław - Sosna Adam 2 2:3 (6:11, 8:11, 11:8, 11:7, 7:11)
4 Machał Grzegorz - Sosna Adam 2 1:3 (11:6, 8:11, 10:12, 9:11)
5 Kożuszek Piotr - Sosna Adam 2 1:3 (15-17, 11-7, 8-11, 9-11)
5 Gierczycki Ireneusz - Sosna Adam 2 0:3 (6-11, 6-11, 4-11)
7 Sosna Adam - Sokołowski Oliwier 2 3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 11:4)
7 Sosna Adam - Sokołowski Oskar 2 3:1 (11:7, 11:13, 11:7, 11:6)
6 Kwaśniok Dawid - Sosna Adam 1 3:2 (12/10;11/3;4/11;7/11;11/7 )
6 Pietrzyk Mariusz - Sosna Adam 1 2:3 (11/4;6/11;8/11;11/5;5/11)
8 Sosna Adam - Kansy Marian 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:8)
8 Sosna Adam - Sajdak Marek 2 3:0 (12:10, 11:7, 12:10)
10 Sosna Adam - Sokołowski Mirosław 2 (11:7, 12:10, 11:9)
10 Sosna Adam - Makselon Adam 2 (13:11, 11:1, 11:7)
11 Sosna Adam - Kotyrba Mariusz 2 (11:3, 11:7, 8:11, 13:11)
11 Sosna Adam - Kożuszek Piotr 2 (11:6, 11:8, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wojciechowski Krzysztof / Pedrycz Adam - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 0:3 (4:11, 6:11, 3:11)
4 Makselon Adam / Machał Grzegorz - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 1 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
5 Waloszek Roman / Gierczycki Ireneusz - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 1:3 (5-11, 11-8, 8-11, 7-11)
6 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 1:3 (9/11;5/11;11/9;6/11)
7 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:4, 11:6)
8 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Rozik Andrzej / Kansy Marian 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:9)
10 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Machał Grzegorz / Radło Sławomir 1 (11:9, 11:9, 11:6)
11 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Kotyrba Mariusz / Kożuszek Piotr 1 (11:4, 11:8, 11:6)