Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Daniel
Nosiadek
STS II Żernica
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 sierpnia 1991 r.
18
Występy
11
Zwycięstwa
7
Porażki
61.11%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wojciechowski Krzysztof - Nosiadek Daniel 1 1:3 (3:11, 8:11, 12:10, 4:11)
1 Dyrszka Rajnard - Nosiadek Daniel 1 3:2 (11:8, 5:11, 11:9, 8:11, 11:9)
4 Makselon Adam - Nosiadek Daniel 1 0:3 (6:11, 6:11, 6:11)
4 Łagowski Piotr - Nosiadek Daniel 1 0:3 (8:11, 10:12, 3:11)
5 Waloszek Roman - Nosiadek Daniel 1 0:3 (5-11, 7-11, 6-11)
5 Kotyrba Mariusz - Nosiadek Daniel 1 1:3 (6-11, 11-7, 5-11, 6-11)
7 Nosiadek Daniel - Ciepiał Jan 1 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
7 Nosiadek Daniel - Piwowarski Jakub 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:8)
6 Frasek Stanisław - Nosiadek Daniel 2 3:1 (11/8;11/7;7/11;11/8)
6 Peczalka Adrian - Nosiadek Daniel 2 0:3 (7/11;2/11;10/12)
8 Nosiadek Daniel - Rozik Andrzej 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:8)
8 Nosiadek Daniel - Gładysz Marek 1 3:0 (11:4, 14:12, 12:10)
9 Sopel Jan - Nosiadek Daniel 1 1:3 (11/7:9/11:7/11:8/11)
9 Lewandowski Adam - Nosiadek Daniel 1 0:3 (5/11:2/11:8/11)
10 Nosiadek Daniel - Machał Grzegorz 1 (11:9, 11:7, 11:8)
10 Nosiadek Daniel - Radło Sławomir 1 (12:10, 14:12, 11:6)
11 Nosiadek Daniel - Dudek Dominik 1 (11:3, 11:4, 11:5)
11 Nosiadek Daniel - Waloszek Roman 1 (11:5, 12:10, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wojciechowski Krzysztof / Pedrycz Adam - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 0:3 (4:11, 6:11, 3:11)
4 Makselon Adam / Machał Grzegorz - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 1 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
5 Waloszek Roman / Gierczycki Ireneusz - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 1:3 (5-11, 11-8, 8-11, 7-11)
6 Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 1:3 (9/11;5/11;11/9;6/11)
7 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:4, 11:6)
8 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Rozik Andrzej / Kansy Marian 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:9)
9 Kupka Rafał / Lewandowski Adam - Nosiadek Daniel / Plaskaty Patryk 1 0:3 (10/12:7/11:8/11)
10 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Machał Grzegorz / Radło Sławomir 1 (11:9, 11:9, 11:6)
11 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Kotyrba Mariusz / Kożuszek Piotr 1 (11:4, 11:8, 11:6)