Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jan
Sopel
UKS Feniks II Pyskowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 września 1946 r.
15
Występy
8
Zwycięstwa
7
Porażki
53.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Sopel Jan - Jagoda Michał 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)
2 Sopel Jan - Sokołowski Mirosław 2 1:3 (6:11, 7:11, 11:1, 9:11)
3 Pietrzyk Mariusz - Sopel Jan 1 1:3 (5-11,11-6,7-11,8-11)
3 Peczalka Adrian - Sopel Jan 1 3:0 (11-6,11-8,14-12)
5 Sopel Jan - Dyrszka Rajnard 2 3:0 (11/9;11/9;11/8)
4 Sopel Jan - Pawełek Dariusz 1 3:1 (9/11;11/5;11/9;11/6)
4 Sopel Jan - Gładysz Marek 1 3:2 (11/8;11/7;6/11;8/11;11/8)
8 Sopel Jan - Sokołowski Oskar 2 3:0 (11/3.11/4.12/10)
8 Sopel Jan - Sokołowski Oliwier 2 0:3 (7/11.10/12.3/11)
9 Sopel Jan - Nosiadek Daniel 1 1:3 (11/7:9/11:7/11:8/11)
9 Sopel Jan - Plaskaty Patryk 1 0:3 (8/11:5/11:9/11)
7 Gierczycki Ireneusz - Sopel Jan 2 0:3 (5 /11 8/11 10/12)
7 Kożuszek Piotr - Sopel Jan 2 0:3 (9/11 8/11 7/11)
10 Sopel Jan - Kotyrba Mariusz 1 (6-11, 11-8, 10-12, 11-13)
10 Sopel Jan - Gierczycki Ireneusz 2 (8-11, 11-9, 11-5, 9-11, 11-8)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kupka Rafał / Sopel Jan - Pasiński Adam / Sokołowski Mirosław 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:9)
3 Peczalka Adrian / Pietrzyk Mariusz - Janecki Andrzej / Sopel Jan 1 1:3 (12-10,5-11,6-11,6-11)
4 Sopel Jan / Janecki Andrzej - Gładysz Marek / Sajdak Marek 1 3:1 (11/3;11/7;9/11;11/3)
5 Sopel Jan / Kupka Rafał - Dyrszka Rajnard / Gągola Mirosław 2 1:3 (11/7;7/11;8/11/11/13)
7 Kotyrba Mariusz / Kożuszek Piotr - Sopel Jan / Lewandowski Adam 2 2:3 (9/11 11/9 11/5 6/11 8/11)
8 Sopel Jan / Janecki Andrzej - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:2 (9/11.11/9.11/6.4/11.11/9)
9 Sopel Jan / Janecki Andrzej - Przybyła Mateusz / Mrzyk Grzegorz 1 3:0 (11/7:11/6:11/4)
10 Sopel Jan / Lewandowski Adam - Gierczycki Ireneusz / Waloszek Roman 2 (11-9, 9-11, 11-4, 13-11)