Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oskar
Sokołowski
KTS V Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 kwietnia 2007 r.
15
Występy
9
Zwycięstwa
6
Porażki
60%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS V Gliwice 8 14 61:19
2. ULKS Ruch Pniów 8 14 57:23
3. STS II Żernica 8 13 53:27
4. UKS Feniks II Pyskowice 8 10 51:29
5. LKS Naprzód II Świbie 8 7 39:41
6. ATS Ligota Łabędzka 8 6 39:41
7. STS I Żernica 8 5 30:50
8. KŚ AZS Politechnika II Śląska 8 3 30:50
9. LKS Młodość II Rudno 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pasiński Adam - Sokołowski Oskar 2 1:3 (11:6, 5:11, 5:11, 7:11)
1 Sokołowski Mirosław - Sokołowski Oskar 2 1:3 (8:11, 4:11, 13:11, 7:11)
2 Sokołowski Oskar - Peczalka Adrian 2 1:3 (3:11, 6:11, 11:7, 5:11)
2 Sokołowski Oskar - Frasek Stanisław 2 2:3 (8:11, 8:11, 19:17, 11:6, 11:13)
3 Rozik Andrzej - Sokołowski Oskar 2 0:3 (5;11,9;11,6;11)
3 Kansy Marian - Sokołowski Oskar 2 0:3 (7;11,7;11,5;11)
4 Sokołowski Oskar - Pedrycz Adam 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
4 Sokołowski Oskar - Dyrszka Rajnard 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
6 Sokołowski Oskar - Kalka Mateusz 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:5)
6 Sokołowski Oskar - Dudek Dominik 1 3:0 (11:9, 11:5, 12:10)
7 Mrzyk Grzegorz - Sokołowski Oskar 2 0:3 (3:11, 4:11, 7:11)
7 Sosna Adam - Sokołowski Oskar 2 3:1 (11:7, 11:13, 11:7, 11:6)
8 Sopel Jan - Sokołowski Oskar 2 3:0 (11/3.11/4.12/10)
11 Pedrycz Adam - Sokołowski Oskar 1 (4:11, 5:11, 8:11)
11 Dyrszka Rajnard - Sokołowski Oskar 1 (6:11, 9:11, 11:7, 11:7, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sokołowski Mirosław / Pasiński Adam - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 2:3 (5:11, 6:11, 11:8, 11:9, 9:11)
2 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Stasiak Robert / Peczalka Adrian 1 3:2 (11:5, 11:9, 5:11, 6:11, 11:9)
3 Sajdak Marek / Kansy Marian - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 1 0:3 (3;11,8;11,8;11)
4 Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar - Wojciechowski Krzysztof / Pedrycz Adam 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
6 Durda Michał / Sokołowski Oskar - Waloszek Roman / Kotyrba Mariusz 1 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 7:11, 9:11)
7 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:4, 11:6)
8 Sopel Jan / Janecki Andrzej - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:2 (9/11.11/9.11/6.4/11.11/9)
11 Gągola Mirosław / Dyrszka Rajnard - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 (4:11, 7:11, 5:11)