Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bartosz
Tomaszczyk
KU AZS UJD Częstochowa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 października 1995 r.
19
Występy
9
Zwycięstwa
10
Porażki
47.37%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cesarz Oskar - Tomaszczyk Bartosz 1 3:2 (7:11, 6:11, 11:3, 12:10, 11:9)
1 Cesarz Amadeusz - Tomaszczyk Bartosz 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
2 Tomaszczyk Bartosz - Januszko Sylwester 1 1:3 (13:11, 9:11, 8:11, 6:11)
2 Tomaszczyk Bartosz - Milewski Zdzisław 1 1:3 (11:5, 9:11, 8:11, 7:11)
6 Gurok Oktawian - Tomaszczyk Bartosz 2 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
6 Kolczok Paweł - Tomaszczyk Bartosz 2 0:3 (5:11, 4:11, 5:11)
7 Tomaszczyk Bartosz - Łęczycki Mariusz 1 1:3 (16:14, 16:18, 7:11, 5:11)
7 Tomaszczyk Bartosz - Błajet Mateusz 1 1:3 (11:9, 3:11, 4:11, 7:11)
9 Tomaszczyk Bartosz - Kamiński Bogdan 1 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:7)
9 Tomaszczyk Bartosz - Machoń Zenon 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:9)
8 Sikora Janusz - Tomaszczyk Bartosz 1 3:1 (6:11, 11:7, 11:7, 11:7.)
8 Bereska Bartłomiej - Tomaszczyk Bartosz 1 0:3 (9:11, 6:11, 4:11.)
4 Kot Szymon - Tomaszczyk Bartosz 1 2:3 (8:11, 7:11, 11:8, 11:6, 9:11)
4 Ciosmak Maciej - Tomaszczyk Bartosz 1 0:3 (9:11, 9:11, 8:11)
5 Tomaszczyk Bartosz - Gabryś Jacek 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:4)
10 Tomaszczyk Bartosz - Ciosmak Maciej 1 (7:11, 6:11, 7:11)
10 Tomaszczyk Bartosz - Kot Szymon 1 (11:3, 5:11, 11:6, 9:11, 11:7)
11 Domagała Wojciech - Tomaszczyk Bartosz 1 (11:7,11:5,11:8)
11 Jonik Krzysztof - Tomaszczyk Bartosz 1 (5:11,11:6,11:5,8:11,7:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cesarz Oskar / Skorupa Jakub - Tomaszczyk Bartosz / Podlewski Paweł 1 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 10:12)
2 Pięta Paweł / Tomaszczyk Bartosz - Milewski Zdzisław / Lenartowicz Józef 2 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:9)
4 Szymański Igor / Herszkiewicz Dariusz - Tomaszczyk Bartosz / Jabłoński Karol 2 2:3 (5:11, 4:11, 12:10,11:8, 4:11)
6 Kolczok Paweł / Gurok Oktawian - Tomaszczyk Bartosz / Pięta Paweł 2 2:3 (7:11, 2:11, 11:7, 11:9, 4:11)
7 Pięta Paweł / Tomaszczyk Bartosz - Jeweczko Mieczysław / Błajet Mateusz 2 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 6:11)
8 Bereska Bartłomiej / Dulik Aleksander - Tomaszczyk Bartosz / Jabłoński Karol 2 0:3 (5:11, 7:11, 6:11.)
9 Pięta Paweł / Tomaszczyk Bartosz - Machoń Zenon / Kamiński Bogdan 2 2:3 (11:5, 11:7, 6:11, 9:11, 7:11)
10 Tomaszczyk Bartosz / Jabłoński Karol - Szymański Igor / Herszkiewicz Dariusz 2 (7:11, 11:5, 9:11, 11:6, 11:8)
11 Jonik Krzysztof / Gazda Mateusz - Jabłoński Karol / Tomaszczyk Bartosz 2 (5:11,11:6,11:9,12:10)