Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Lorc
Lesznianka II Leszna Góra
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 marca 1990 r.
18
Występy
10
Zwycięstwa
8
Porażki
55.56%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lorc Mateusz - Cieślar Nadia 2 3:2 (11;9. 11;8. 9-11, 10-12, 11;7)
1 Lorc Mateusz - Jahn Artur 2 3:0 (11-8, 11;7, 11;3)
2 Lorc Mateusz - Szary Piotr 2 0:3 (5:11, 4:11, 5:11.)
2 Lorc Mateusz - Walczyk Marcin 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:9.)
3 Wyroba Robert - Lorc Mateusz 1 0:3 (3:11,9:11.8:11)
3 Halfar Jan - Lorc Mateusz 1 3:1 (11:7,11:8,13:15,11:6)
5 Gala Dawid - Lorc Mateusz 2 3:1 (11:9, 11:4, 9:11, 14:12)
5 Bodnar Michał - Lorc Mateusz 2 3:0 (11:8, 11:4, 13:11)
4 Lorc Mateusz - Maga Bartosz 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:8.)
4 Lorc Mateusz - Maga Patryk 2 3:1 (11:13, 11:1, 12:10, 15:13.)
6 Lorc Mateusz - Zuziak Wojciech 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:6.)
6 Lorc Mateusz - Sudoł Amanda 2 3:1 (11:4, 9:11, 11:4, 11:8.)
7 Seklecki Radosław - Lorc Mateusz 2 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 8:11)
7 Bujok Andrzej - Lorc Mateusz 2 1:3 (11:5, 10:12, 11:13, 10:12)
8 Czendlik Kacper - Lorc Mateusz 1 (11:6, 6:11, 9:11, 8:11)
8 Czendlik Wojciech - Lorc Mateusz 1 (0:11, 6:11, 5:11)
9 Tekieli Wiktoria - Lorc Mateusz 1 (4:11,1:11,4:11)
9 Maga Patryk - Lorc Mateusz 1 (11:9,5:11,8:11,11:5,11;5)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lorc Mateusz / Bałoń Robert - Czendlik Kacper / Czendlik Wojciech 1 3:0 (11:8, 11:6; 11:2.)
2 Lorc Mateusz / Bałoń Robert - Szary Piotr / Walczyk Marcin 1 2:3 (11:4, 12:10, 8:11, 5:11, 11:13.)
3 Halfar Jan / Stanek Michael - Lorc Mateusz / Bałoń Robert 2 3:0 (11:8,11:9,11:5)
4 Bałoń Robert / Lorc Mateusz - Hoffmann Bartosz / Maga Bartosz 1 3:1 (8:11, 11:1,11:4, 11:9.)
5 Bodnar Michał / Gala Bartłomiej - Bałoń Robert / Lorc Mateusz 2 3:1 (11:6, 6;11, 12:10, 11:9)
6 Lorc Mateusz / Cieślar Marcin - Zuziak Wojciech / Pieronek Grzegorz 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:7.)
7 Legierski Marek / Skrabka Dariusz - Cieślar Marcin / Lorc Mateusz 1 1:3 (8:11, 12,14, 11:8, 2:11)
8 Czendlik Kacper / Czendlik Wojciech - Lorc Mateusz / Bałoń Robert 1 (11:8, 6:11, 3:11, 5:11)
9 Maga Patryk / Tekieli Wiktoria - Lorc Mateusz / Bałoń Robert 1 (3:11,3:11,7:11)