Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bartłomiej
Gala
MKS Wolf III Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 września 2003 r.
18
Występy
14
Zwycięstwa
4
Porażki
77.78%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gala Bartłomiej - Orszulak Kamil 1 3:0 (11-3, 11-1, 12-10)
1 Gala Bartłomiej - Polok Paweł 1 3:0 (11-8, 11-4, 11-9)
3 Gala Bartłomiej - Czyż Daniel 1 3:0 (11;4, 11:6, 11:6)
3 Gala Bartłomiej - Legierski Marek 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:2)
2 - Gala Bartłomiej 1 0:3 (walkower)
2 - Gala Bartłomiej 1 0:3 (walkower)
4 Czendlik Kacper - Gala Bartłomiej 1 0:3 (7:11, 9:11, 5:11.)
4 Jahn Artur - Gala Bartłomiej 1 0:3 (3:11, 7:11, 3:11.)
5 Gala Bartłomiej - Brak Sławomir 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:8)
5 Gala Bartłomiej - Balcar Jacek 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
6 Halfar Jan - Gala Bartłomiej 1 0:3 (7:11,10:12,1:11)
6 Stanek Michael - Gala Bartłomiej 1 0:3 (7:11,6:11,5:11)
7 Gala Bartłomiej - Maga Bartosz 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:4)
7 Gala Bartłomiej - Hoffmann Szymon 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:3)
8 Skrabka Dariusz - Gala Bartłomiej 1 (5:11, 4:11, 3:11)
8 Bujok Andrzej - Gala Bartłomiej 1 (2;11, 6;11, 5;11)
9 Gala Bartłomiej - Sudoł Amanda 1 (11:7, 11:2, 11:3)
9 Gala Bartłomiej - Rypień Dariusz 1 (11:1, 11:7, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bodnar Michał / Gala Bartłomiej - Ramenda Krzysztof / Polok Paweł 2 3:2 (7-11, 8-11, 11-9, 12-10, 11-5)
2 / - Bodnar Michał / Gala Bartłomiej 2 0:3 (walkower)
3 Gala Bartłomiej / Bodnar Michał - Seklecki Radosław / Skrabka Dariusz 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:3)
4 Czendlik Wojciech / Cieślar Nadia - Gala Bartłomiej / Bodnar Michał 2 0:3 (7:11, 4:11, 4:11)
5 Bodnar Michał / Gala Bartłomiej - Bałoń Robert / Lorc Mateusz 2 3:1 (11:6, 6;11, 12:10, 11:9)
6 Rucka Celina / Kozubek Filip - Gala Bartłomiej / Bodnar Michał 2 0:3 (6:11,11:13,8:11)
7 Bodnar Michał / Gala Bartłomiej - Maga Patryk / Hoffmann Szymon 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:6)
8 Bujok Andrzej / Skrabka Dariusz - Bodnar Michał / Gala Bartłomiej 1 (11;13, 7;11, 9;11)
9 Bodnar Michał / Gala Bartłomiej - Zuziak Wojciech / Pieronek Grzegorz 1 (11:4, 11:5, 11:4)