Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dawid
Gala
MKS Wolf III Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 września 2005 r.
18
Występy
12
Zwycięstwa
6
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gala Dawid - Mazur Paweł 2 2:3 (11-7, 9-11, 8-11, 11-6, 5-11)
1 Gala Dawid - Ramenda Krzysztof 2 1:3 (10-12, 6-11, 11-9, 7-11)
3 Gala Dawid - Skrabka Dariusz 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)
3 Gala Dawid - Seklecki Radosław 2 3:1 (11:3, 11:6, 8:11, 11:5)
2 - Gala Dawid 2 0:3 (walkower)
2 - Gala Dawid 2 0:3 (walkower)
4 Cieślar Nadia - Gala Dawid 2 0:3 (5:11, 9:11, 8:11.)
4 Czendlik Wojciech - Gala Dawid 2 0:3 (9:11, 10:11, 9:11.)
5 Gala Dawid - Lorc Mateusz 2 3:1 (11:9, 11:4, 9:11, 14:12)
5 Gala Dawid - Bałoń Robert 2 3:0 (14:12, 12:10, 11:8)
6 Kozubek Filip - Gala Dawid 2 0:3 (5:11,13:15,12:14)
6 Rucka Celina - Gala Dawid 2 0:3 (3:11,14:16,7:11)
7 Gala Dawid - Hoffmann Bartosz 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
7 Gala Dawid - Maga Patryk 2 3:0 (11;7, 11;5, 11;8)
8 Legierski Marek - Gala Dawid 2 (2;11, 6;11, 8;11)
8 Minge Andrzej - Gala Dawid 2 (4;11, 11;9, 5;11, 8;11)
9 Gala Dawid - Pieronek Grzegorz 2 (8:11, 11:7, 11:7, 11:7)
9 Gala Dawid - Zuziak Wojciech 2 (11:8, 11:7, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ostanek Michał / Gala Dawid - Mazur Paweł / Orszulak Kamil 1 3:1 (11-9, 7-11, 11-5, 11-5)
2 / - Gala Dawid / Ostanek Michał 1 0:3 (walkower)
3 Ostanek Michał / Gala Dawid - Legierski Marek / Czyż Daniel 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
4 Jahn Artur / Czendlik Kacper - Gala Dawid / Bodnar Marcin 1 0:3 (7:11, 5:11, 9:11.)
5 Ostanek Michał / Gala Dawid - Brak Sławomir / Balcar Jacek 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:4)
6 Stanek Michael / Halfar Jan - Ostanek Michał / Gala Dawid 1 1:3 (11:7,2:11,12:14,8:11)
7 Orszulak Mateusz / Gala Dawid - Hoffmann Bartosz / Maga Bartosz 2 0:3 (3;11, 8;11, 9;11)
8 Legierski Marek / Minge Andrzej - Gala Dawid / Bodnar Marcin 2 (4;11, 4;11, 9;11)
9 Bodnar Marcin / Gala Dawid - Sudoł Amanda / Rypień Dariusz 2 (11:4, 11:7, 11:4)