Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Leszek
Pięta
ULKS Pławniowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 stycznia 1956 r.
12
Występy
0
Zwycięstwa
12
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Waldowski Wojciech - Pięta Leszek 1 3:0 (11:7, 11:6, 13:11)
2 Pięta Leszek - Kapica Mirosław 2 0:3 (3:11,6:11,10:12)
4 Pięta Leszek - Lebek Marian 1 0:3 (8:11,8:11,4:11)
4 Pięta Leszek - Krause Marcin 1 0:3 (4:11,3:11,4:11)
8 Pięta Leszek - Kozłowski Jarosław 2 0:3 (2:11,9:11,6:11)
8 Pięta Leszek - Opozda Rafał 2 0:3 (8:11,4:11,7:11)
9 Pięta Leszek - Galicki Kamil 2 0:3 (3:11,10;12,7:11)
9 Pięta Leszek - Wolny Marek 2 1:3 (11:9,6:11,2:11,11:13)
10 Nowak Krzysztof - Pięta Leszek 1 (11:5, 11:5, 12:10)
10 Nowak Karol - Pięta Leszek 1 (11:9, 11:8, 11:9)
12 Pięta Leszek - Waldowski Wojciech 2 (7:11,9:11,7:11)
12 Pięta Leszek - Gładysz Marek 2 (6:11,11;9,7;11,11;9,11:13)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dudek Piotr / Pawełek Dariusz - Arbaszewski Jakub / Pięta Leszek 2 2:3 (4:11, 11:8, 12:14, 11:8, 12:14)
2 Arbaszewski Jakub / Pięta Leszek - Kapica Mirosław / Lechowski Tadeusz 2 3:0 (11:6,11:7,11:6)
3 Zienć Andrzej / Gdynia Marcin - Arbaszewski Jakub / Pięta Leszek 2 3:0 (11/7 11/7 11/7)
4 Pięta Leszek / Szymański Henryk - Borowczak Mirosław / Staroń Julian 2 3:0 (11:6,11:3,11:7)
8 Pięta Leszek / Szymański Łukasz - Piwowarski Krzysztof / Zemła Piotr 1 0:3 (7:11,2:11,3:11)
9 Pięta Leszek / Szymański Henryk - Galicki Kamil / Wolny Marek 1 3:1 (7:11,12:10,11:8.11:3)
10 Sawicki Dariusz / Iwaniuk Grzegorz - Pięta Leszek / Lisok Paweł 2 (11:4, 11:3, 11:4)
12 Arbaszewski Jakub / Pięta Leszek - Dudek Piotr / Gładysz Marek 1 (11:5,11;6,11:7)