Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Procek
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 marca 1984 r.
12
Występy
8
Zwycięstwa
4
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS IV Gliwice 9 17 70:20
2. LKS Młodość Rudno 9 14 61:29
3. UKS Feniks Pyskowice 9 14 60:30
4. UKS QUO VADIS Makoszowy Zabrze 9 14 57:33
5. LKS Strażak Mikołów 9 10 52:38
6. UKS Wolej Ruda Śląska 9 9 52:38
7. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 9 6 37:53
8. LKS Naprzód Świbie 9 4 24:66
9. ULKS Pławniowice 9 2 21:69
10. KŚ AZS Politechnika Śląska 9 0 16:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lukoszek Rafał - Procek Grzegorz 1 3:1 (5:11, 11:7, 11:6, 11:4)
1 Sawicki Dariusz - Procek Grzegorz 1 3:1 (4:11, 11:7, 11:4, 13:11)
3 Lolo Leszek - Procek Grzegorz 1 0:3 (7:11, 3:11, 8:11)
3 Waldowski Wojciech - Procek Grzegorz 1 2:3 (11:7, 5:11, 8:11, 12,10, 7:11)
7 Procek Grzegorz - Olszyna Zbigniew 1 3:2 (19:17, 3:11, 14:12, 10:12, 11:8)
7 Procek Grzegorz - Kostępski Robert 1 3:2 (11:6, 8:11, 11:8, 5:11, 11:7)
9 Procek Grzegorz - Borowczak Mirosław 2 1:3 (11:7, 7:11, 10:12, 3:11)
9 Procek Grzegorz - Krause Marcin 2 3:2 (11:9, 8:11, 9:11, 11:8, 11:9)
4 Procek Grzegorz - Szczurek Lucjan 1 3:0 (15:13, 17:15, 11:6)
4 Procek Grzegorz - Dorosławski Dariusz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
8 Młynarczyk Radosław - Procek Grzegorz 1 3:1 (5-11, 11-5, 11-7, 11-5)
8 Noglik Łukasz - Procek Grzegorz 1 1:3 (9-11, 15-13, 7-11, 7-11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Waldowski Wojciech / Lolo Leszek - Wandas Krzysztof / Procek Grzegorz 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:9)
4 Procek Grzegorz / Wandas Tadeusz - Gdynia Marcin / Zienć Andrzej 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
7 Steuer Rudolf / Procek Grzegorz - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
8 Młynarczyk Radosław / Szafarczyk Marek - Steuer Rudolf / Procek Grzegorz 2 3:1 (11-9, 7-11, 11-4, 11-4)
9 Steuer Rudolf / Procek Grzegorz - Ptok Rafał / Borowczak Mirosław 2 3:2 (11:4, 5:11, 7:11, 11:6, 11:7)