Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dawid
Dziembała
LKS Lesznianka I Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 lutego 1999 r.
14
Występy
2
Zwycięstwa
12
Porażki
14.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dziembała Dawid - Ormaniec Wojciech 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
1 Dziembała Dawid - Ormaniec Bartłomiej 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:8)
3 Dziembała Dawid - Kukla Sabina 1 2:3 (4:11, 11:6, 5:11, 11:3, 6:11)
3 Dziembała Dawid - Rus Jacek 1 2:3 (6:11, 11:8, 8:11, 11:8, 7:11)
6 Kralczyński Kornel - Dziembała Dawid 1 3:1 (12-10, 11-4, 9-11, 11-8)
6 Prochot Krystian - Dziembała Dawid 1 3:0 (11-4, 11-6, 11-4)
8 Wyrzykowski Artur - Dziembała Dawid 2 3:2 (11:8, 7:11, 11:5, 9:11, 11:5)
8 Friebe Janusz - Dziembała Dawid 2 3:2 (8:11, 11:5, 13:11, 11:13, 11:8)
7 Dziembała Dawid - Machej Adrian 1 2:3 (8:11,11:8,11:6,8:11,15:17)
7 Dziembała Dawid - Roszkowski Adam 1 0:3 (7:11,4:11,6:11)
9 Dziembała Dawid - Wróbel Paweł 1 2:3 (6:11, 10:12, 11:9, 11:9, 5:11)
9 Dziembała Dawid - Polok Paweł 1 0:3 (2:11, 6:11, 5:11)
10 Ihas Jerzy - Dziembała Dawid 1 (11:5,11:5,11:5)
10 Kajstura II Tomasz - Dziembała Dawid 1 (11:4,11:3,11:5)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztuka Jacek / Dziembała Dawid - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 1 3:2 (6:11, 3:11, 11:6, 12:10, 11:7)
3 Sztuka Jacek / Dziembała Dawid - Stec Wacław / Duraj Mariusz 2 3:2 (10:12, 3:11, 15:13, 11;4, 12:10)
6 Prochot Krystian / Mirek Krzysztof - Sztuka Jacek / Dziembała Dawid 2 3:2 (8-11, 11-7, 11-4, 8-11, 11-9)
7 Dziembała Dawid / Sztuka Jacek - Roszkowski Adam / Machej Adrian 1 1:3 (11:8,6:11,5:11,7:11)
8 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Sztwiertnia Andrzej / Dziembała Dawid 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:5)
9 Dziembała Dawid / Sztuka Jacek - Wróbel Paweł / Puda Piotr 1 3:2 (10:12, 9:11, 11:5, 11:5, 12:10)
10 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Dziembała Dawid / Sztuka Jacek 1 (11:2,11:6.12:10)