Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jerzy
Ihas
RKS Cukrownik Chybie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 maja 1972 r.
14
Występy
8
Zwycięstwa
6
Porażki
57.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
7 Rus Jacek - Ihas Jerzy 1 0:3 (7-11, 5-11, 3-11)
7 Macioł Grzegorz - Ihas Jerzy 1 0:3 (2-11, 6-11, 17-19)
6 Ihas Jerzy - Juchnik Henryk 1 3:0 (14-12, 14-12, 11-8)
6 Ihas Jerzy - Łosiński Wojciech 1 3:0 (11-7, 11-7, 11-2)
8 Ihas Jerzy - Gajewski Adam 2 3:0 (11:8,11:2,11:2)
8 Ihas Jerzy - Hetnał Sandra 2 3:1 (12:10,11:3,11:13,11:8)
9 Ormaniec Marian - Ihas Jerzy 2 0:3 (2:11, 4:11, 3:11)
9 Ormaniec Bartłomiej - Ihas Jerzy 2 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
10 Ihas Jerzy - Dziembała Dawid 1 (11:5,11:5,11:5)
10 Ihas Jerzy - Walarus Dariusz 1 (11:8,6:11,11:4,10:12,9:11)
11 Hetnał Sandra - Ihas Jerzy 1 (11:7, 7:11, 8:11, 4:11)
11 Gajewski Adam - Ihas Jerzy 1 (6:11, 4:11, 7:11)
12 Juchnik Henryk - Ihas Jerzy 1 (18:20,10:12,7:11)
12 Łuczka Jakub - Ihas Jerzy 1 (8:11,11:8,6:11,5:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
6 Ihas Jerzy / Nikiel Sebastian - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 3:2 (9-11, 11-4, 7-11, 11-9, 11-5)
7 Kukla Sabina / Macioł Grzegorz - Ihas Jerzy / Nikiel Sebastian 1 1:3 (11-8, 6-11, 4-11, 9-11)
8 Ihas Jerzy / Kajstura II Tomasz - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 0:3 (8:11,9:11,9:11)
9 Ormaniec Wojciech / Ormaniec Marian - Sobel Artur / Ihas Jerzy 1 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
10 Ihas Jerzy / Sobel Artur - Walarus Dariusz / Sztwiertnia Andrzej 2 (3:11,11:7,11:9,9:11,11:9)
11 Kufel Karol / Kufel Dominik - Ihas Jerzy / Sobel Artur 2 (11:6, 2:11, 16:18, 3:11)
12 Kleta Rafał / Miklar Piotr - Sobel Artur / Ihas Jerzy 2 (3:11,6:11,5:11)