Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Artur
Sobel
RKS Cukrownik Chybie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 września 1981 r.
24
Występy
14
Zwycięstwa
10
Porażki
58.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wójcik Krzysztof - Sobel Artur 2 1:3 (9:11,12:10, 5:11, 5:11)
1 Kralczyński Kornel - Sobel Artur 2 0:3 (4:11,8:11,6:11)
2 Sobel Artur - Wiecheć Adrian 1 2:3 (11;3,8:11,9:11,11:5,7:11)
2 Sobel Artur - Roszkowski Adam 1 3:1 (11:9,11:8,7:11,11:8)
3 Lewczak Krzysztof - Sobel Artur 2 1:3 (8:11, 11:6, 11:13, 4:11)
3 Friebe Janusz - Sobel Artur 2 3:1 (10:12, 11:3, 11:7, 11:8)
4 Sobel Artur - Gryga Rafał 2 3:0 (12:10,11:8,11:7)
4 Sobel Artur - Polok Paweł 2 2:3 (6:11,11:8,11:7,9:11,6:11)
5 Walarus Dariusz - Sobel Artur 2 1:3 (11:9,10:12,9:11,9:11)
5 Siedlaczek Andrzej - Sobel Artur 2 0:3 (6:11,7:11,8:11)
7 Duraj Mariusz - Sobel Artur 2 0:3 (5-11, 7-11, 7-11)
7 Kukla Sabina - Sobel Artur 2 0:3 (6-11, 5-11, 8-11)
6 Sobel Artur - Kleta Rafał 2 3:0 (11-4, 11-9, 11-6)
6 Sobel Artur - Łuczka Jakub 2 3:0 (11-7, 11-7, 11-7)
8 Sobel Artur - Kufel Karol 1 2:3 (11:4,11:8,9:11,8:11,9:11)
8 Sobel Artur - Rus Maksymilian 1 3:0 (11:2,11:6,11:5)
9 Ormaniec Rafał - Sobel Artur 1 0:3 (4:11, 6:11, 1:11)
9 Ormaniec Wojciech - Sobel Artur 1 0:3 (8:11, 10:12, 5:11)
10 Sobel Artur - Sztwiertnia Andrzej 2 (11:7,11:6,11:6)
10 Sobel Artur - Sztuka Jacek 2 (11:9,11:9,11:8)
11 Rus Maksymilian - Sobel Artur 2 (8:11, 6:11, 7:11)
11 Kufel Karol - Sobel Artur 2 (13:11, 4:11, 12:10, 6:11, 3:11)
12 Kleta Rafał - Sobel Artur 2 (4:11,6:11,6:11)
12 Łosiński Wojciech - Sobel Artur 2 (1:11,7:11,4:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Sobel Artur / Kajstura I Tomasz 1 2:3 (5:11, 11:8,, 11:5 ,8:11,7:11)
2 Sobel Artur / Kajstura I Tomasz - Wiecheć Adrian / Machej Adrian 1 3:1 (8:11,11:6,11:7,11:6)
3 Durka Tadeusz / Lewczak Krzysztof - Kajstura I Tomasz / Sobel Artur 2 1:3 (8:11, 12:14, 11:9, 9:11)
4 Kajstura I Tomasz / Sobel Artur - Ostanek Michał / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (8:11,9:11,6:11)
6 Sobel Artur / Kajstura I Tomasz - Łuczka Jakub / Juchnik Henryk 2 3:0 (11-6,11-7,11-6)
7 Rus Jacek / Duraj Mariusz - Kajstura I Tomasz / Sobel Artur 2 0:3 (6-11, 2-11, 4-11)
8 Sobel Artur / Kajstura I Tomasz - Hetnał Sandra / Gajewski Adam 2 3:0 (11:6,11:9,12:10)
9 Ormaniec Wojciech / Ormaniec Marian - Sobel Artur / Ihas Jerzy 1 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
10 Ihas Jerzy / Sobel Artur - Walarus Dariusz / Sztwiertnia Andrzej 2 (3:11,11:7,11:9,9:11,11:9)
11 Kufel Karol / Kufel Dominik - Ihas Jerzy / Sobel Artur 2 (11:6, 2:11, 16:18, 3:11)
12 Kleta Rafał / Miklar Piotr - Sobel Artur / Ihas Jerzy 2 (3:11,6:11,5:11)