Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sabina
Kukla
ULKTS II Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 sierpnia 1980 r.
20
Występy
5
Zwycięstwa
15
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Suchodolski Paweł - Kukla Sabina 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
2 Kukla Sabina - Gryga Rafał 1 0:3 (8:11, 8:11,8:11)
4 Kukla Sabina - Łosiński Wojciech 2 1:3 (11:3, 9:11, 8::11, 8:11)
4 Kukla Sabina - Kleta Rafał 2 3:1 (8:11, 15:13, 11:4, 11:8)
3 Dziembała Dawid - Kukla Sabina 1 2:3 (4:11, 11:6, 5:11, 11:3, 6:11)
3 Walarus Dariusz - Kukla Sabina 1 3:1 (11:3, 11:6, 8:11, 11:8)
5 Ormaniec Bartłomiej - Kukla Sabina 1 3:1 (11:8, 11:4,10:12, 11:6)
5 Ormaniec Wojciech - Kukla Sabina 1 2:3 (4:11, 11:8,17:15, 10:12, 9::11)
6 Kukla Sabina - Kufel Karol 1 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 13:11)
6 Kukla Sabina - Kufel Dominik 1 1:3 (11:7, 2:11, 6:11, 6:11)
7 Kukla Sabina - Kajstura I Tomasz 2 3:1 (11-3, 11-8, 10-12, 11-9)
7 Kukla Sabina - Sobel Artur 2 0:3 (6-11, 5-11, 8-11)
8 Wójcik Krzysztof - Kukla Sabina 2 3:1 (11-6, 8-11, 11-9, 11-2)
8 Kralczyński Kornel - Kukla Sabina 2 3:2 (8-11, 11-7, 7-11, 16-14, 11-9)
9 Kukla Sabina - Massalski Marcin 2 2:3 (11:6, 15:13, 5:11, 10:12, 10:12)
11 Krajewski Arkadiusz - Kukla Sabina 2 (14:12,9:11,7:11,11:9,9:11)
11 Massalski Marcin - Kukla Sabina 2 (11:4,11:4,11:5)
10 Kukla Sabina - Lewczak Krzysztof 2 (6:11, 11:13, 7:11)
12 Kukla Sabina - Ormaniec Bartłomiej 2 (9:11, 11:5, 2:11, 9:11)
12 Kukla Sabina - Ormaniec Wojciech 2 (11:9, 12:10, 3:11, 6:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wyrzykowski Artur / Suchodolski Zbigniew - Rus Jacek / Kukla Sabina 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 11:3)
2 Rus Jacek / Kukla Sabina - Wróbel Paweł / Ramenda Krzysztof 2 0:3 (11:13, 11:13, 8:11)
3 Walarus Dariusz / Sztwiertnia Andrzej - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:0 (11:2, 14:12, 11:3)
4 Kukla Sabina / Rus Jacek - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 1:3 (11:9, 10:12, 7:11, 5:11)
5 Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej - Rus Jacek / Kukla Sabina 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
6 Rus Jacek / Kukla Sabina - Kufel Dominik / Kufel Karol 1 1:3 (3:11, 11:9, 6:11, 4:11)
7 Kukla Sabina / Macioł Grzegorz - Ihas Jerzy / Nikiel Sebastian 1 1:3 (11-8, 6-11, 4-11, 9-11)
8 Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof - Kukla Sabina / Stec Wacław 2 3:1 (4-11, 11-5, 11-8, 11-7)
9 Stec Wacław / Kukla Sabina - Wiecheć Adrian / Massalski Marcin 2 1:3 (9:11, 12:14, 11:9, 6:11)
10 Stec Wacław / Kukla Sabina - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 1 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11)
11 Roszkowski Adam / Krajewski Arkadiusz - Zygmunt Marcin / Kukla Sabina 1 (1:11,11:8,6:11,11:7,11:9)
12 Kukla Sabina / Stec Wacław - Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr 2 (11:9, 11:7, 4:11, 11:6)