Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Suchodolski
ULKTS I Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 września 1962 r.
11
Występy
5
Zwycięstwa
6
Porażki
45.45%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Suchodolski Zbigniew - Zygmunt Marcin 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:8)
3 Suchodolski Zbigniew - Kajstura II Tomasz 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:5)
3 Suchodolski Zbigniew - Rój Wojciech 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:3)
6 Ormaniec Bartłomiej - Suchodolski Zbigniew 2 3:0 (11:8, 13:11, 11:8)
4 Kralczyński Kornel - Suchodolski Zbigniew 1 3:0 (11-8, 11-4, 11-6)
7 Ramenda Krzysztof - Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (11:5 11:8, 10:12, 8:11, 14:12)
8 Suchodolski Zbigniew - Sztwiertnia Andrzej 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
5 Suchodolski Zbigniew - Massalski Marcin 2 2:3 (11:4, 11:9. 2:11, 8:11, 8:11)
9 Łosiński Wojciech - Suchodolski Zbigniew 1 2:3 (6-11, 5-11, 14-12, 11-8, 7-11)
11 Suchodolski Zbigniew - Kolonko Piotr 1 (11:3, 11:5, 11:4)
10 Surma Bogusław - Suchodolski Zbigniew 2 (11:9, 11:4, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wyrzykowski Artur / Suchodolski Zbigniew - Rus Jacek / Kukla Sabina 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 11:3)
3 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Rój Wojciech / Kajstura II Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:3)
4 Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 2 3:1 (12-10, 7-11, 11-4, 14-12)
5 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Massalski Marcin / Wiecheć Adrian 2 3:2 (11:7, 10:12, 11:8, 6:11, 11:9)
6 Ormaniec Wojciech / Kolonko Piotr - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 1 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
7 Polok Paweł / Ostanek Michał - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:9)
8 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Sztwiertnia Andrzej / Dziembała Dawid 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:5)
9 Łuczka Jakub / Juchnik Henryk - Suchodolski Zbigniew / Friebe Janusz 1 0:3 (6-11, 3-11, 4-11)
10 Stec Wacław / Kukla Sabina - Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew 1 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11)
11 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 2 (11:6, 11:6, 11:4)