Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marek
Płóciennik
LZS BLYSS Kujakowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 maja 1988 r.
14
Występy
10
Zwycięstwa
4
Porażki
71.43%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS BLYSS Kujakowice 10 20 79:21
2. LITS Meble Anders Żywiec 10 16 76:24
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10 14 62:38
4. UKTS Sokół Orzesze 10 13 59:41
5. LKS Pogórze 10 11 58:42
6. LZS Chespa Żywocice 10 9 51:49
7. KTS II Gliwice 10 8 44:56
8. AKS Mikołów 10 7 47:53
9. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 10 6 42:58
10. UKS Huragan Sosnowiec 10 6 28:72
11. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10 0 4:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Płóciennik Marek - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:3)
4 Bartusik Marek - Płóciennik Marek 2 3:1 (14:12, 11:8, 7:11, 11:8)
5 Płóciennik Marek - Ciosmak Maciej 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
6 Czyrnia Piotr - Płóciennik Marek 2 0:3 (6;11 2;11 5;11)
6 Czyrnia Krzysztof - Płóciennik Marek 2 2:3 (11;6 8;11 11;5 11;13 8;11)
8 Pietraszko Łukasz - Płóciennik Marek 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 6:11)
8 Sobel Bartosz - Płóciennik Marek 2 2:3 (9:11, 11:13, 11:8, 12:10, 6:11)
7 Płóciennik Marek - Ziętara Ksawery 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:6)
9 Płóciennik Marek - Strof Łukasz 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:9)
11 Mirek Piotr - Płóciennik Marek 2 0:3 (5;11, 6:11, 4:11)
11 Pietrzak Adrian - Płóciennik Marek 2 0:3 (2:11, 5:11, 2:11)
14 Herszkiewicz Dariusz - Płóciennik Marek 2 (2:11, 3:11, 6:11)
14 Babicz Adam - Płóciennik Marek 2 (5:11, 5:11, 7:11)
13 Płóciennik Marek - Mirek Piotr 2 (11:5, 11:3, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Głuszek Wojciech / Płóciennik Marek - Durak Kamil / Mrowca Michał 2 2:3 (9:11, 12:10, 12:14, 11:8, 2:11)
4 Bartusik Marek / Idaczyk Dominik - Głuszek Wojciech / Płóciennik Marek 2 3:2 (12:10, 11:4, 7:11, 9:11, 12:10)
5 Głuszek Wojciech / Płóciennik Marek - Skórski Michał / Babicz Adam 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:4)
6 Czyrnia Piotr / Czyrnia Krzysztof - Głuszek Wojciech / Płóciennik Marek 2 1:3 (11;6 5;11 6;11 10;12)
7 Głuszek Wojciech / Płóciennik Marek - Papała Jakub / Ziętara Ksawery 2 3:2 (11:13, 11:8, 7:11, 11:9, 11:7)
8 Pietraszko Łukasz / Rułka Filip - Płóciennik Marek / Głuszek Wojciech 2 2:3 (11:4, 7:11, 11:7, 4:11, 8:11)
9 Głuszek Wojciech / Płóciennik Marek - Siwiec Michał / Strof Łukasz 2 3:2 (9:11, 11:6, 11:8, 8:11, 12:10)
11 Mirek Mikołaj / Mirek Piotr - Kleszcz Krzesimir / Płóciennik Marek 2 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
13 Płóciennik Marek / Połoszczanski Dawid - Migas Jacek / Pietrzak Adrian 2 (11:1, 11:4, 11:2)
14 Herszkiewicz Dariusz / Babicz Adam - Płóciennik Marek / Połoszczanski Dawid 2 (1:11, 3:11, 3:11)
15 Połoszczanski Dawid / Płóciennik Marek - Juzek Sebastian / Smołka Kamil 2 (8:11, 11:6, 11:6, 11:6)