Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Lekstan
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 marca 2006 r.
14
Występy
0
Zwycięstwa
14
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS BLYSS Kujakowice 10 20 79:21
2. LITS Meble Anders Żywiec 10 16 76:24
3. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10 14 62:38
4. UKTS Sokół Orzesze 10 13 59:41
5. LKS Pogórze 10 11 58:42
6. LZS Chespa Żywocice 10 9 51:49
7. KTS II Gliwice 10 8 44:56
8. AKS Mikołów 10 7 47:53
9. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 10 6 42:58
10. UKS Huragan Sosnowiec 10 6 28:72
11. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10 0 4:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Dytko Dawid - Lekstan Mateusz 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:5)
2 Mrowca Michał - Lekstan Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:2)
3 Lekstan Mateusz - Pustołka Bartosz 2 0:3 (8:11, 3:11, 12:14)
3 Lekstan Mateusz - Banach Piotr 2 1:3 (3:11, 11:6, 9:11, 9:11)
4 Jędrzejak Patryk - Lekstan Mateusz 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:3, )
4 Wodniak Michał - Lekstan Mateusz 2 3:2 (9:11, 11:3, 11:5, 9:11, 11:9, )
5 Lekstan Mateusz - Idaczyk Dominik 1 1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 12:14)
5 Lekstan Mateusz - Skop Szymon 1 0:3 (11:13, 7:11, 6:11)
9 Lekstan Mateusz - Rułka Filip 2 0:3 (4:11, 2:11, 5:11)
9 Lekstan Mateusz - Sobel Bartosz 2 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
8 Papała Jakub - Lekstan Mateusz 2 3:0 (11:5,14:12,11:5)
8 Ziętara Ksawery - Lekstan Mateusz 2 3:0 (11:8,11:7,11:2)
6 Babicz Adam - Lekstan Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
6 Skórski Michał - Lekstan Mateusz 2 3:0 (11:4, 11:2, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Mrowca Michał / Durak Kamil - Lekstan Mateusz / Głód Andrzej 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
3 Głód Andrzej / Lekstan Mateusz - Pustołka Bartosz / Banach Piotr 2 1:3 (4:11, 5:11, 12:10, 7:11)
4 Jędrzejak Patryk / Szczepanek Karol - Głód Andrzej / Lekstan Mateusz 2 3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:4, )
5 Głód Andrzej / Lekstan Mateusz - Bartusik Marek / Idaczyk Dominik 2 0:3 (6:11, 5:11, 7:11)
6 Szydło Aleksander / Babicz Adam - Lekstan Mateusz / Lekstan Michał 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
8 Brożek Piotr / Misiak Mateusz - Lekstan Michał / Lekstan Mateusz 1 3:0 (11:5,11:9,11:4)
9 Lekstan Michał / Lekstan Mateusz - Myszewski Adrian / Rułka Filip 1 0:3 (6:11, 2:11, 4:11)