Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dariusz
Steuer
KTS III Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 września 1981 r.
21
Występy
11
Zwycięstwa
10
Porażki
52.38%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS Jedynka Pszów 10 19 72:28
2. MKS Czechowice-Dziedzice 10 16 70:30
3. KTS III Gliwice 10 13 62:38
4. KS Naprzód Borucin 10 13 58:42
5. KTS Lew Głubczyce 10 13 54:46
6. KS Viret CMC Zawiercie 10 12 55:45
7. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10 8 43:57
8. KS Mysław 10 7 48:52
9. LUKS Węgierska Górka 10 7 34:66
10. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10 2 30:70
11. LZS Odra Kąty Opolskie 10 0 24:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mrozek Patryk - Steuer Dariusz 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:9)
1 Piecowski Miłosz - Steuer Dariusz 2 0:3 (8:11, 11:13, 11:13)
3 Jędrysik Dawid - Steuer Dariusz 2 0:3 (4:11, 6:11, 9:11)
3 Abramowicz Robert - Steuer Dariusz 2 0:3 (1:11, 5:11, 7:11)
4 Steuer Dariusz - Glanowski Jakub 2 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 8:11)
6 Steuer Dariusz - Bąk Sebastian 2 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 8:11, 11:7)
6 Steuer Dariusz - Maczurek Robert 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)
5 Szymik Robert - Steuer Dariusz 2 3:1 (12:10, 3:11, 11:9, 15:13)
5 Zwoliński Mariusz - Steuer Dariusz 2 3:1 (11:6, 13:11, 9:11, 11:9)
8 Wróbel Jan - Steuer Dariusz 2 3:2 (5:11,11:13,11:9,11:9,11:9)
8 Tomiczek Jakub - Steuer Dariusz 2 2:3 (11:9,11:8,5:11,5:11,1:11)
10 Borek Łukasz - Steuer Dariusz 2 1:3 (12:10, 6:11, 10:12, 13;15)
10 Kempa Mateusz - Steuer Dariusz 2 3:1 (3:11, 11:6, 11:4, 11:9,)
9 Steuer Dariusz - Wrześniak Tomasz 2 3:2 (11:8, 12:14, 11:8, 9:11, 12:10)
9 Steuer Dariusz - Rolak Jarosław 2 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:8)
11 Steuer Dariusz - Gwizdon Oliwier 2 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 11:5)
11 Steuer Dariusz - Burkacki Mateusz 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:7)
12 Steuer Dariusz - Abramowicz Robert 2 (11:8, 11:6, 11:8)
12 Steuer Dariusz - Gulba Juliusz 2 (11:3, 11:4, 11:4)
14 Rozwadowski Paweł - Steuer Dariusz 2 (8:11, 11:6, 9:11, 15:13, 9:11.)
14 Gwizdon Oliwier - Steuer Dariusz 2 (4:11, 10:12, 6:11.)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Eliasz Adrian / Mrozek Patryk - Kwodawski Bartosz / Steuer Dariusz 1 3:2 (12:14, 11:7, 5:11, 11:5, 11:3)
3 Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid - Steuer Dariusz / Gumiński Krzysztof 2 0:3 (4:11, 4:11, 8:11)
4 Gumiński Krzysztof / Steuer Dariusz - Glanowski Jakub / Minda Michał 2 2:3 (11:8, 6:11, 12:10, 8:11, 4:11)
5 Szymik Robert / Prudel Leszek - Steuer Dariusz / Gumiński Krzysztof 2 0:3 (11:13, 5:11, 5:11)
6 Steuer Dariusz / Gumiński Krzysztof - Staniszewski Piotr / Maczurek Robert 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:1)
8 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Steuer Dariusz / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (7:11,11:4,13:15,11:13)
9 Steuer Dariusz / Gumiński Krzysztof - Struś Piotr / Wrześniak Tomasz 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:5)
10 Kempa Mateusz / Kowol Marek - Steuer Dariusz / Gumiński Krzysztof 2 3:1 (4:11, 14;12, 11;9, 11:9)
11 Steuer Dariusz / Gumiński Krzysztof - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 15:17)
12 Gumiński Krzysztof / Steuer Dariusz - Abramowicz Robert / Czapla Kamil 2 (11:2, 9:11, 12:10, 8:11, 11:6)
14 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Steuer Dariusz / Gumiński Krzysztof 2 (11:6, 11:7, 11:13, 8:11, 10:12.)