Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Lasota
MUKS Jedynka Pszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 czerwca 1995 r.
26
Występy
15
Zwycięstwa
11
Porażki
57.69%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS Jedynka Pszów 10 19 72:28
2. MKS Czechowice-Dziedzice 10 16 70:30
3. KTS III Gliwice 10 13 62:38
4. KS Naprzód Borucin 10 13 58:42
5. KTS Lew Głubczyce 10 13 54:46
6. KS Viret CMC Zawiercie 10 12 55:45
7. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10 8 43:57
8. KS Mysław 10 7 48:52
9. LUKS Węgierska Górka 10 7 34:66
10. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10 2 30:70
11. LZS Odra Kąty Opolskie 10 0 24:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lasota Mateusz - Struś Piotr 1 3:1 (11:4, 9:11, 13:11, 11:9)
1 Lasota Mateusz - Korzec Przemysław 1 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
3 Twardowski Szymon - Lasota Mateusz 1 0:3 ((5:11, 9:11, 9:11))
3 Kalinowski Mateusz - Lasota Mateusz 1 1:3 ((7:11, 11:9, 10:12, 9:11))
4 Lasota Mateusz - Eliasz Adrian 1 2:3 (11:9,11:8,9:11, 11:13,5:11)
4 Lasota Mateusz - Piecowski Mirosław 1 3:0 (11:4, 11:3, 15:13)
5 Ramenda Adam - Lasota Mateusz 1 2:3 (6:11, 11:5, 11:2, 9:11, 10;12)
5 Jemilianowicz Sebastian - Lasota Mateusz 1 3:0 (11:2, 11:4 11:6)
6 Lasota Mateusz - Łysakowski Michał 1 3:0 (11:7, 14:12, 11:8,)
6 Lasota Mateusz - Abramowicz Robert 1 3:2 (9:11, 5:11, 11:6, 11:8, 14:12)
8 Lasota Mateusz - Szołtysek Artur 1 3:2 (6/11, 11/7, 7/11, 11/8, 11/7)
8 Lasota Mateusz - Prudel Leszek 1 3:0 (12/10, 11/6, 11/4 )
9 Staniszewski Piotr - Lasota Mateusz 1 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
9 Gerlic Piotr - Lasota Mateusz 1 3:2 (13:11, 6:11, 5:11, 11:5, 11:9)
10 Lasota Mateusz - Kwodawski Bartosz 1 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:7)
10 Lasota Mateusz - Radło Szymon 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:3,)
11 Madej Bogusław - Lasota Mateusz 1 0:3 (9:11, 9:11, 20:22)
11 Stokłosa Jacek - Lasota Mateusz 1 0:3 (9:11, 7:11, 5:11)
7 Piotrowski Tadeusz - Lasota Mateusz 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
7 Trela Mateusz - Lasota Mateusz 1 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 5:11)
13 Lasota Mateusz - Gerlic Piotr 1 (11:4, 12:14, 15:13, 11:13, 7:11)
13 Lasota Mateusz - Bąk Sebastian 1 (11:9, 11:9, 11:2)
14 Łysakowski Michał - Lasota Mateusz 1 (5:11, 7:11, 8:11)
14 Czapla Kamil - Lasota Mateusz 1 (11:6, 9:11, 8:11, 4:11)
15 Lasota Mateusz - Wróbel Jan 1 (8:11, 10:12, 11:8, 7:11)
15 Lasota Mateusz - Stokłosa Jacek 1 (7:11, 11:9, 5:11, 11:7, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lasota Mateusz / Borek Łukasz - Struś Piotr / Korzec Przemysław 1 1:3 (5:11, 11:5, 10:12, 8:11)
3 Kalinowski Mateusz / Twardowski Szymon - Lasota Mateusz / Borek Łukasz 1 1:3 ((7:11, 11:5, 11:13, 7:11))
4 Lasota Mateusz / Borek Łukasz - Mrozek Patryk / Eliasz Adrian 1 3:2 (11:8, 11:4, 7:11, 4:11, 11:7)
5 Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Lasota Mateusz / Borek Łukasz 1 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:8)
6 Lasota Mateusz / Borek Łukasz - Łysakowski Michał / Gulba Juliusz 1 3:1 (11:7, 13:15, 11:7, 11:3,)
7 Piotrowski Tadeusz / Trela Mateusz - Lasota Mateusz / Borek Łukasz 1 3:2 (4:11, 11:9, 16:14, 6:11, 11:4)
8 Lasota Mateusz / Borek Łukasz - Szołtysek Artur / Zwoliński Mariusz 1 3:2 (12/10, 8/11, 11/6, 8/11, 11/6)
9 Gerlic Piotr / Bąk Sebastian - Borek Łukasz / Lasota Mateusz 1 3:0 (11:7, 11:6, 12:10)
10 Lasota Mateusz / Borek Łukasz - Kwodawski Bartosz / Radło Szymon 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:8,)
11 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Lasota Mateusz / Borek Łukasz 1 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 8:11, 9:11)
13 Lasota Mateusz / Borek Łukasz - Gerlic Piotr / Bąk Sebastian 1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:8)
14 Łysakowski Michał / Gulba Juliusz - Borek Łukasz / Lasota Mateusz 1 (7:11, 9:11, 7:11)
15 Lasota Mateusz / Borek Łukasz - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 (11:7, 7:11, 11:7, 7:11, 11:6)