Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jurij
Fomin
KS Mysław
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 kwietnia 1961 r.
11
Występy
0
Zwycięstwa
11
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS Jedynka Pszów 10 19 72:28
2. MKS Czechowice-Dziedzice 10 16 70:30
3. KTS III Gliwice 10 13 62:38
4. KS Naprzód Borucin 10 13 58:42
5. KTS Lew Głubczyce 10 13 54:46
6. KS Viret CMC Zawiercie 10 12 55:45
7. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10 8 43:57
8. KS Mysław 10 7 48:52
9. LUKS Węgierska Górka 10 7 34:66
10. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10 2 30:70
11. LZS Odra Kąty Opolskie 10 0 24:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Fomin Jurij - Wróbel Jan 2 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
2 Rolak Jarosław - Fomin Jurij 2 3:1 (13:11, 11:8, 7:11,13:11)
2 Lojtek Tomasz - Fomin Jurij 2 3:2 (10:12, 11:7, 11:1, 8:11, 11:5)
3 Fomin Jurij - Kempa Mateusz 2 1:3 ((6:11, 11:8, 7:11, 9:11))
6 Fomin Jurij - Cioch Błażej 2 1:3 (7:11, 11:9, 4:11, 8:11.)
6 Fomin Jurij - Grabski Dawid 2 1:3 (5:11, 4:11, 11:8, 1:11.)
7 Jędrysik Dawid - Fomin Jurij 2 3:2 (12:10, 9:11, 13:15, 11:7, 11:8)
10 Fomin Jurij - Bąk Sebastian 2 2:3 (11:13 , 5:11 , 11: 8 , 11:6 , 8:11.)
8 Fomin Jurij - Glanowski Jakub 2 0:3 (6:11 9:11 9:11)
11 Gumiński Krzysztof - Fomin Jurij 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)
9 Zwoliński Mariusz - Fomin Jurij 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Burkacki Mateusz / Fomin Jurij - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 0:3 (5:11, 9:11, 7:11)
2 Rolak Jarosław / Lojtek Tomasz - Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij 2 3:0 (11:7,12:10,11:5)
6 Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier - Cioch Błażej / Grabski Dawid 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:7.)
7 Abramowicz Robert / Czapla Kamil - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 1:3 (11:7, 9:11, 5:11, 2:11)
8 Kalinowski Mateusz / Fomin Jurij - Trela Mateusz / Piotrowski Tadeusz 1 0:3 (4:11 10:12 7:11)
9 Szymik Robert / Prudel Leszek - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 3:11)
10 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Kondziela Krzysztof / Staniszewski Piotr 2 0:3 (9:11, 8:11, 5:11.)
11 Steuer Dariusz / Gumiński Krzysztof - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 15:17)
12 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Piecowski Mirosław / Piecowski Miłosz 2 (4:11,9:11,10:12)
13 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Szymik Robert / Sawicki Grzegorz 2 (11:7, 9;11, 11:8, 11:9)
14 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Steuer Dariusz / Gumiński Krzysztof 2 (11:6, 11:7, 11:13, 8:11, 10:12.)