Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sebastian
Jemilianowicz
MKS Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 maja 1997 r.
28
Występy
9
Zwycięstwa
19
Porażki
32.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS Jedynka Pszów 10 19 72:28
2. MKS Czechowice-Dziedzice 10 16 70:30
3. KTS III Gliwice 10 13 62:38
4. KS Naprzód Borucin 10 13 58:42
5. KTS Lew Głubczyce 10 13 54:46
6. KS Viret CMC Zawiercie 10 12 55:45
7. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10 8 43:57
8. KS Mysław 10 7 48:52
9. LUKS Węgierska Górka 10 7 34:66
10. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10 2 30:70
11. LZS Odra Kąty Opolskie 10 0 24:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jemilianowicz Sebastian - Kondziela Krzysztof 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
1 Jemilianowicz Sebastian - Staniszewski Piotr 1 3:0 (11:1, 11:6, 11:5)
3 Jemilianowicz Sebastian - Madej Bogusław 1 3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:4)
3 Jemilianowicz Sebastian - Stokłosa Jacek 1 2:3 (11:7, 11:9, 2:11, 4:11, 6:11)
2 Masłowski Jakub - Jemilianowicz Sebastian 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
2 Felkel Grzegorz - Jemilianowicz Sebastian 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
4 Korzec Przemysław - Jemilianowicz Sebastian 1 3:0 (11:9,11:6,11:8)
4 Struś Piotr - Jemilianowicz Sebastian 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 11:9)
5 Jemilianowicz Sebastian - Kowol Marek 1 2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 11:13, 5:11)
5 Jemilianowicz Sebastian - Lasota Mateusz 1 3:0 (11:2, 11:4 11:6)
6 Twardowski Szymon - Jemilianowicz Sebastian 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:5.)
6 Kalinowski Mateusz - Jemilianowicz Sebastian 1 3:2 (11:7, 7:11, 11:2, 11:13, 11:4)
7 Jemilianowicz Sebastian - Eliasz Adrian 1 3:2 (11:3, 11:7, 3:11, 5:11, 11:6)
7 Jemilianowicz Sebastian - Piecowski Mirosław 1 0:3 (10:12, 5:11, 4:11)
9 Czapla Kamil - Jemilianowicz Sebastian 1 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 7:11)
9 Łysakowski Michał - Jemilianowicz Sebastian 1 3:2 (11:6, 11:8, 10:12, 8:11, 11:6)
10 Jemilianowicz Sebastian - Piotrowski Tadeusz 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:5)
10 Jemilianowicz Sebastian - Trela Mateusz 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
11 Szołtysek Artur - Jemilianowicz Sebastian 1 3:0 (11:8, 11:8, 14:12)
11 Sawicki Grzegorz - Jemilianowicz Sebastian 1 0:3 (6:11, 4:11, 3:11)
12 Gerlic Piotr - Jemilianowicz Sebastian 1 (10:12, 8:11, 5:11)
12 Bąk Sebastian - Jemilianowicz Sebastian 1 (8:11, 7:11, 6:11)
13 Jemilianowicz Sebastian - Gulba Juliusz 2 (11:9, 11:6, 15:13)
13 Jemilianowicz Sebastian - Abramowicz Robert 2 (11:2, 11:7, 11:1)
14 Tomiczek Jakub - Jemilianowicz Sebastian 2 (8:11,7:11,8:11)
14 Madej Bogusław - Jemilianowicz Sebastian 2 (7:11,8:11,9:11)
15 Jemilianowicz Sebastian - Rozwadowski Paweł 2 (11:9, 8:11, 11:7, 4:11, 8:11)
15 Jemilianowicz Sebastian - Gwizdon Oliwier 2 (11:9, 4:11, 11:1, 5:11, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Staniszewski Piotr / Kondziela Krzysztof 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
2 Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub - Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
3 Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 3:2 (9:11, 14:16, 11:8, 11:9, 11:7)
4 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian 1 2:3 (6:11, 9:11, 11:7, 11:9,6:11 )
5 Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Lasota Mateusz / Borek Łukasz 1 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:8)
6 Kalinowski Mateusz / Twardowski Szymon - Jemilianowicz Sebastian / Ramenda Adam 1 2:3 (15:13, 5:11, 13:11, 1:11, 5:11.)
7 Jemilianowicz Sebastian / Ramenda Adam - Mrozek Patryk / Eliasz Adrian 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
9 Łysakowski Michał / Gulba Juliusz - Jemilianowicz Sebastian / Ramenda Adam 1 0:3 (8:11, 7:11, 11:13)
10 Jemilianowicz Sebastian / Ramenda Adam - Piotrowski Tadeusz / Trela Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:8, 13:11)
11 Prudel Leszek / Szołtysek Artur - Jemilianowicz Sebastian / Ramenda Adam 1 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
12 Staniszewski Piotr / Kondziela Krzysztof - Gawlas Mateusz / Jemilianowicz Sebastian 2 (8:11, 5:11, 6:11)
13 Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Łysakowski Michał / Gulba Juliusz 1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:8)
14 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian 1 (8:11,11:8,7:11,4:11)
15 Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Kalinowski Mateusz / Twardowski Szymon 1 (11:7, 10:12, 11:7, 13:11)