Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Ramenda
MKS Czechowice-Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 października 1995 r.
26
Występy
13
Zwycięstwa
13
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS Jedynka Pszów 10 19 72:28
2. MKS Czechowice-Dziedzice 10 16 70:30
3. KTS III Gliwice 10 13 62:38
4. KS Naprzód Borucin 10 13 58:42
5. KTS Lew Głubczyce 10 13 54:46
6. KS Viret CMC Zawiercie 10 12 55:45
7. KS Orthomedyk Spin Częstochowa 10 8 43:57
8. KS Mysław 10 7 48:52
9. LUKS Węgierska Górka 10 7 34:66
10. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10 2 30:70
11. LZS Odra Kąty Opolskie 10 0 24:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Adam - Staniszewski Piotr 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
1 Ramenda Adam - Kondziela Krzysztof 1 3:1 (12:14, 11:6, 11:7, 11:5)
3 Ramenda Adam - Stokłosa Jacek 1 3:1 (10::12, 12:10, 11:7, 11:7. )
3 Ramenda Adam - Madej Bogusław 1 3:0 (11:2, 11:2, 12:10)
2 Felkel Grzegorz - Ramenda Adam 1 3:2 (10:12, 11:4, 9:11, 11:8, 11:4)
2 Masłowski Jakub - Ramenda Adam 1 3:2 (8:11, 11:9, 11:1, 9:11, 11:5)
4 Struś Piotr - Ramenda Adam 1 3:0 (11:9,11:2,11:7)
4 Korzec Przemysław - Ramenda Adam 1 2:3 (8:11,5:11, 11:7,12:10, 5:11)
5 Ramenda Adam - Lasota Mateusz 1 2:3 (6:11, 11:5, 11:2, 9:11, 10;12)
5 Ramenda Adam - Kowol Marek 1 2:3 (10:12, 9:11, 11:9, 11:7, 9:11)
6 Kalinowski Mateusz - Ramenda Adam 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:9.)
6 Twardowski Szymon - Ramenda Adam 1 1:3 (11:4, 2:11, 8:11, 6:11.)
7 Ramenda Adam - Piecowski Mirosław 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
7 Ramenda Adam - Eliasz Adrian 1 3:1 (11:2, 11:6, 9:11, 11:7)
9 Łysakowski Michał - Ramenda Adam 1 2:3 (11:5, 11:9, 8:11, 4:11, 13:15)
9 Czapla Kamil - Ramenda Adam 1 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 6:11)
10 Ramenda Adam - Trela Mateusz 1 2:3 (7:11, 11:5, 3:11, 11:6, 7:11)
10 Ramenda Adam - Piotrowski Tadeusz 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
11 Prudel Leszek - Ramenda Adam 1 2:3 (11:8, 11:3, 6:11, 4:11, 7:11)
11 Szołtysek Artur - Ramenda Adam 1 2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:8, 10:12)
13 Ramenda Adam - Łysakowski Michał 1 (7:11, 11:8, 11:4, 11:5)
13 Ramenda Adam - Czapla Kamil 1 (11:4, 11:4, 11:7)
14 Stokłosa Jacek - Ramenda Adam 1 (5:11,5:11,7:11)
14 Wróbel Jan - Ramenda Adam 1 (11:7,14:12,11:9)
15 Ramenda Adam - Twardowski Szymon 1 (7:11, 11:8, 8:11, 10:12)
15 Ramenda Adam - Kalinowski Mateusz 1 (11:6, 11:9, 6:11, 11:2)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Staniszewski Piotr / Kondziela Krzysztof 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
2 Felkel Grzegorz / Masłowski Jakub - Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
3 Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 3:2 (9:11, 14:16, 11:8, 11:9, 11:7)
4 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian 1 2:3 (6:11, 9:11, 11:7, 11:9,6:11 )
5 Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Lasota Mateusz / Borek Łukasz 1 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:8)
6 Kalinowski Mateusz / Twardowski Szymon - Jemilianowicz Sebastian / Ramenda Adam 1 2:3 (15:13, 5:11, 13:11, 1:11, 5:11.)
7 Jemilianowicz Sebastian / Ramenda Adam - Mrozek Patryk / Eliasz Adrian 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
9 Łysakowski Michał / Gulba Juliusz - Jemilianowicz Sebastian / Ramenda Adam 1 0:3 (8:11, 7:11, 11:13)
10 Jemilianowicz Sebastian / Ramenda Adam - Piotrowski Tadeusz / Trela Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:8, 13:11)
11 Prudel Leszek / Szołtysek Artur - Jemilianowicz Sebastian / Ramenda Adam 1 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
13 Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Łysakowski Michał / Gulba Juliusz 1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:8)
14 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian 1 (8:11,11:8,7:11,4:11)
15 Ramenda Adam / Jemilianowicz Sebastian - Kalinowski Mateusz / Twardowski Szymon 1 (11:7, 10:12, 11:7, 13:11)