Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sebastian
Gdak
Chełm Masters
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 stycznia 1977 r.
17
Występy
7
Zwycięstwa
10
Porażki
41.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Królikowski Dariusz - Gdak Sebastian 1 1:3 (7:11, 8:11, 15:13, 7:11)
3 Menżyk Zbigniew - Gdak Sebastian 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
2 Gdak Sebastian - Seredyński Adam 1 3:2 (12:14, 9:11, 12:10, 11:8, 11:5)
2 Gdak Sebastian - Magiera Kazimierz 1 3:1 (11:5,11:2, 5:11, 11:7)
1 Grochla Andrzej - Gdak Sebastian 1 3:0 (11-8, 11-9, 11-7)
1 Budzyn Tadeusz - Gdak Sebastian 2 3:0 (11-3, 11-9, 11-9)
1 Musioł Piotr - Gdak Sebastian 2 0:3 (2-11, 2-11, 8-11)
2 Gdak Sebastian - Koźniewski Jan 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:6)
6 Siwicki Tadeusz - Gdak Sebastian 1 0:3 (9:11, 9:11, 6:11)
6 Dworski Damian - Gdak Sebastian 2 3:0 (14:12, 11:8, 11:9)
6 Borowczak Mirosław - Gdak Sebastian 2 3:0 (11:3, 11:5, 14:12)
8 Gdak Sebastian - Dworski Damian 1 0:3 (7:11, 8:11, 5:11)
8 Gdak Sebastian - Borowczak Mirosław 1 1:3 (6:11, 11:8, 2:11, 1:11)
8 Gdak Sebastian - Staroń Julian 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 9:11)
9 Wolny Marek - Gdak Sebastian 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
9 Wolny Grażyna - Gdak Sebastian 1 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:5, 9:11)
9 Wolny Michał - Gdak Sebastian 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grochla Andrzej / Kurpanik Dariusz - Gdak Sebastian / Jochymczyk Adam 1 1:3 (14-16, 11-3, 8-11, 4-11)
2 Gdak Sebastian / Kruszyński Krzysztof - Seredyński Adam / Magiera Kazimierz 1 3:0 (11:9, 11:8,11:7)
6 Borowczak Mirosław / Dworski Damian - Jochymczyk Adam / Gdak Sebastian 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
9 Wolny Michał / Wolny Grażyna - Gdak Sebastian / Jochymczyk Adam 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)