Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Wnęk
ALTS Poczesna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia: -
39
Występy
29
Zwycięstwa
10
Porażki
74.36%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 13 26 109:21
2. ALTS Poczesna 13 24 104:26
3. UKS Chorzów 13 20 93:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 13 16 68:62
5. LKS Strażak Mikołów 13 15 66:64
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 10 57:73
7. UKS II Chorzów 13 9 53:77
8. UKS III Chorzów 13 5 32:98
9. Schodbud Mysłowice 13 4 42:88
10. UKS Huragan Sosnowiec 13 1 26:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ścigany Dariusz - Wnęk Andrzej 1 3:2 ((12:10 , 10:12 , 8:11 , 11:9 , 11:5)
1 Król Janusz - Wnęk Andrzej 2 0:3 (( 10:12 , 8:11 , 7:11 . ))
1 Ruszkiewicz Adam - Wnęk Andrzej 1 1:3 (( 4:11 , 3:11 , 11:8 , 4:11 .))
2 Wnęk Andrzej - Katolik Mirosław 1 3:0 (9, 4, 5)
2 Wnęk Andrzej - Boryszko Piotr 1 2:3 (8, -10, -9, 5, -4)
2 Wnęk Andrzej - Rodek Zbigniew 1 3:0 (5, 6, 11)
3 Fafiński Piotr - Wnęk Andrzej 1 3:2 (7, 11, -3, -11, 12)
3 Wons Paweł - Wnęk Andrzej 1 3:1 (8, 12, -10, 7)
3 Ptaszek Grzegorz - Wnęk Andrzej 1 1:3 (-10, -5, 8, -6)
4 Wnęk Andrzej - Noparlik Adam 1 3:2 (-11, 6, 11, -9, 6)
4 Wnęk Andrzej - Wójcik Rafał 1 3:1 (6, -9, 9, 3)
4 Wnęk Andrzej - Krupa Sebastian 1 0:3 (-7, -11, -5)
6 Tomecki Laurent - Wnęk Andrzej 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 6:11)
6 Schaniel Krzysztof - Wnęk Andrzej 1 3:1 (12:10, 11:6, 6:11, 11:8)
6 Słomiany Jacek - Wnęk Andrzej 1 1:3 (11:5, 9:11, 11:13, 7:11)
7 Wnęk Andrzej - Szczyrba Henryk 1 3:0 (1, 9, 1)
7 Wnęk Andrzej - Rendak Grzegorz 1 3:0 (7, 7, 0)
7 Wnęk Andrzej - Grzegorczyk Marcin 1 3:0 (7, 6, 3)
5 Kostępski Robert - Wnęk Andrzej 1 1:3 (-11, -9, 8, -5)
5 Maraszkiewicz Ryszard - Wnęk Andrzej 1 2:3 (7, -9, 8, -8, -16)
5 Olszyna Zbigniew - Wnęk Andrzej 1 0:3 (-7, -7, -8)
8 Wnęk Andrzej - Lebek Marian 1 1:3 (5, -4, -5, -7)
8 Wnęk Andrzej - Krause Marcin 1 3:0 (8, 7, 15)
8 Wnęk Andrzej - Wojciechowski Edward 1 3:0 (4, 5, 1)
9 Wnęk Andrzej - Suchecki Wacław 1 1:3 (-6, -5, 7, -4)
9 Wnęk Andrzej - Strof Łukasz 1 0:3 (-6, -4, -6)
9 Wnęk Andrzej - Wiża Roman 1 3:0 (5, 4, 3)
10 Wnęk Andrzej - Zięty Krzysztof 1 1:3 (2, -5, -9, -7)
10 Wnęk Andrzej - Ptaszek Grzegorz 1 3:0 (7, 4, 5)
10 Wnęk Andrzej - Ptaszek Grzegorz 1 3:1 (9, -9, 7, 6)
11 Wnęk Andrzej - Król Janusz 1 3:0 (1, 9, 2)
11 Wnęk Andrzej - Ścigany Dariusz 1 3:0 (6, 9, 6)
11 Wnęk Andrzej - Ruszkiewicz Adam 1 3:0 (1, 3, 11)
12 Wnęk Andrzej - Olszyna Zbigniew 1 3:0 (4, 9, 11)
12 Wnęk Andrzej - Kostępski Robert 1 3:2 (-7, 9, 9, -6, 8)
12 Wnęk Andrzej - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:1 (9, -9, 7, 3)
13 Katolik Mirosław - Wnęk Andrzej 1 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
13 Rodek Zbigniew - Wnęk Andrzej 1 1:3 (11:9, 3:11, 7:11, 5:11)
13 Boryszko Piotr - Wnęk Andrzej 1 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Król Janusz / Richta Marian - Wnęk Andrzej / Adamus Mariusz 1 0:3 (( 5:11 , 6:11 , 2:11 .))
2 Wnęk Andrzej / Adamus Mariusz - Rodek Zbigniew / Boryszko Piotr 1 3:0 (6, 6, 5)
3 Wons Paweł / Fafiński Piotr - Adamus Mariusz / Wnęk Andrzej 1 0:3 (-7, -2, -3)
4 Adamus Mariusz / Wnęk Andrzej - Krupa Sebastian / Noparlik Adam 1 0:3 (-4, -10, -5)
5 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Adamus Mariusz / Wnęk Andrzej 1 1:3 (9, -11, -8, -9)
6 Słomiany Jacek / Schaniel Krzysztof - Wnęk Andrzej / Adamus Mariusz 1 0:3 (4:11, 6:11, 3:11)
7 Wnęk Andrzej / Adamus Mariusz - Grzegorczyk Marcin / Rendak Grzegorz 1 3:0 (7, 7, 6)
8 Gąsiorski Paweł / Wnęk Andrzej - Lebek Marian / Krause Marcin 1 3:2 (5, -5, 7, -8, 8)
9 Gąsiorski Paweł / Wnęk Andrzej - Strof Łukasz / Wiża Roman 1 3:2 (10, 7, -12, -7, 5)
10 Wnęk Andrzej / Adamus Mariusz - Zięty Krzysztof / Ptaszek Grzegorz 1 3:0 (8, 6, 9)
11 Wnęk Andrzej / Adamus Mariusz - Richta Marian / Ruszkiewicz Adam 1 3:0 (6, 7, 4)
12 Gąsiorski Paweł / Wnęk Andrzej - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 3:0 (8, 6, 7)
13 Boryszko Piotr / Rodek Zbigniew - Wnęk Andrzej / Adamus Mariusz 1 3:2 (14:12, 7:11, 11:6, 11:13, 11:6)