Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Strof
KTS Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 listopada 1978 r.
39
Występy
35
Zwycięstwa
4
Porażki
89.74%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 13 26 109:21
2. ALTS Poczesna 13 24 104:26
3. UKS Chorzów 13 20 93:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 13 16 68:62
5. LKS Strażak Mikołów 13 15 66:64
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 10 57:73
7. UKS II Chorzów 13 9 53:77
8. UKS III Chorzów 13 5 32:98
9. Schodbud Mysłowice 13 4 42:88
10. UKS Huragan Sosnowiec 13 1 26:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Strof Łukasz - Król Janusz 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:6)
2 Strof Łukasz - Ścigany Dariusz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
2 Strof Łukasz - Richta Marian 1 3:0 (11:3, 16:14, 11:6)
3 Wolny Michał - Strof Łukasz 1 0:3 (7:11, 4:11, 6:11)
3 Kostępski Robert - Strof Łukasz 1 2:3 (8:11, 11:6, 5:11, 11:3, 1:11)
3 Olszyna Zbigniew - Strof Łukasz 1 0:3 (4:11, 4:11, 10:12)
4 Strof Łukasz - Fafiński Piotr 1 3:2 (11:7, 11:9, 11:13, 8:11, 11:7)
4 Strof Łukasz - Ptaszek Grzegorz 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
4 Strof Łukasz - Wons Paweł 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
1 - Strof Łukasz 1 0:3 (vo)
1 Katolik Mirosław - Strof Łukasz 1 0:3 (8:11, 5:11, 10:12)
1 Rodek Zbigniew - Strof Łukasz 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
5 Żołądek Paweł - Strof Łukasz 1 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
5 Tomecki Laurent - Strof Łukasz 1 2:3 (4:11, 7:11, 11:9, 11:8, 7:11)
5 Schaniel Krzysztof - Strof Łukasz 1 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
6 Strof Łukasz - Wójcik Rafał 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
6 Strof Łukasz - Noparlik Adam 1 3:1 (12:10, 11:7, 3:11, 11:7)
6 Strof Łukasz - Krupa Sebastian 1 2:3 (9:11, 11:3, 11:6, 15:17, 11:13)
8 Strof Łukasz - Lechowski Tadeusz 1 3:1 (11-8, 9-11, 11-6, 11-3)
8 Strof Łukasz - Budziński Marian 1 3:1 (9-11, 11-7, 11-4, 11-3)
8 Strof Łukasz - Adamczyk Andrzej 1 3:1 (11-3, 7-11, 11-8, 11-5)
7 Krause Marcin - Strof Łukasz 2 3:2 (11:13, 7:11, 11:9, 14:12, 11:6)
7 Wojciechowski Edward - Strof Łukasz 1 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)
7 Lebek Marian - Strof Łukasz 2 1:3 (9:11, 8:11, 13:11, 8:11)
9 Adamus Mariusz - Strof Łukasz 1 0:3 (-7, -8, -7)
9 Wnęk Andrzej - Strof Łukasz 1 0:3 (-6, -4, -6)
9 Gąsiorski Paweł - Strof Łukasz 1 3:1 (11, -3, 4, 4)
10 Strof Łukasz - Katolik Mirosław 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:5)
10 Strof Łukasz - Rodek Zbigniew 1 3:1 (11:4, 11:4, 8:11, 11:7)
10 Strof Łukasz - Boryszko Piotr 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
12 Richta Marian - Strof Łukasz 2 1:3 ((6:11,1:11,11:8,4:11))
12 Król Bogusław - Strof Łukasz 2 2:3 ((4:11,11:8,7:11,11:9,13:15))
12 Ścigany Dariusz - Strof Łukasz 1 3:2 ((11:2,11:6,11:13,9:11,11:8))
13 Strof Łukasz - Tomecki Laurent 1 3:0 (11:6, 11:0, 11:6)
13 Strof Łukasz - Schaniel Krzysztof 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:8)
13 Strof Łukasz - Cypek Adam 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
11 Ptaszek Grzegorz - Strof Łukasz 1 0:3 (4:11, 4:11, 6:11)
11 Zięty Krzysztof - Strof Łukasz 1 0:3 (7:11, 8:11, 1:11)
11 Fafiński Piotr - Strof Łukasz 1 1:3 (11:9, 3:11, 6:11, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 / - Wiża Roman / Strof Łukasz 1 0:3 (vo)
2 Zemła Piotr / Strof Łukasz - Richta Marian / Ścigany Dariusz 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:7)
3 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Zemła Piotr / Strof Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
4 Zemła Piotr / Strof Łukasz - Wons Paweł / Fafiński Piotr 1 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:5)
5 Tomecki Laurent / Żołądek Paweł - Wiża Roman / Strof Łukasz 1 0:3 (9:11, 9:11, 8:11)
6 Strof Łukasz / Suchecki Wacław - Krupa Sebastian / Noparlik Adam 1 3:2 (11:8, 7:11, 11:3, 6:11, 11:5)
7 Lebek Marian / Krause Marcin - Zemła Piotr / Strof Łukasz 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 9:11)
8 Strof Łukasz / Zemła Piotr - Adamczyk Andrzej / Budziński Marian 1 3:0 (11-8, 11-7, 11-9)
9 Gąsiorski Paweł / Wnęk Andrzej - Strof Łukasz / Wiża Roman 1 3:2 (10, 7, -12, -7, 5)
10 Zemła Piotr / Strof Łukasz - Katolik Mirosław / Boryszko Piotr 1 3:2 (11:6, 11:4, 7:11, 9:11, 11:4)
11 Ptaszek Grzegorz / Zięty Krzysztof - Wiża Roman / Strof Łukasz 1 0:3 (9:11, 6:11, 12:14)
12 Król Bogusław / Ścigany Dariusz - Wiża Roman / Strof Łukasz 1 0:3 ((5:11,7:11,12:14))
13 Zemła Piotr / Strof Łukasz - Tomecki Laurent / Schaniel Krzysztof 1 3:1 (11:13, 11:3, 11:4, 11:5)