Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Zemła
KTS Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 listopada 1969 r.
17
Występy
17
Zwycięstwa
0
Porażki
100%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 13 26 109:21
2. ALTS Poczesna 13 24 104:26
3. UKS Chorzów 13 20 93:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 13 16 68:62
5. LKS Strażak Mikołów 13 15 66:64
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 10 57:73
7. UKS II Chorzów 13 9 53:77
8. UKS III Chorzów 13 5 32:98
9. Schodbud Mysłowice 13 4 42:88
10. UKS Huragan Sosnowiec 13 1 26:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Zemła Piotr - Ścigany Dariusz 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
2 Zemła Piotr - Richta Marian 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:6)
3 Kostępski Robert - Zemła Piotr 1 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
3 Olszyna Zbigniew - Zemła Piotr 1 0:3 (5:11, 6:11, 6:11, )
4 Zemła Piotr - Ptaszek Grzegorz 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
4 Zemła Piotr - Wons Paweł 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
7 Lebek Marian - Zemła Piotr 1 0:3 (6:11, 3:11, 11:13)
7 Krause Marcin - Zemła Piotr 1 0:3 (7:11, 4:11, 4:11)
7 Wojciechowski Edward - Zemła Piotr 1 0:3 (2:11, 4:11, 2:11)
9 Gąsiorski Paweł - Zemła Piotr 1 0:3 (-7, -4, -7)
9 Adamus Mariusz - Zemła Piotr 1 0:3 (-7, -12, -6)
13 Zemła Piotr - Schaniel Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:6)
13 Zemła Piotr - Cypek Adam 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:6)
13 Zemła Piotr - Żołądek Paweł 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:7, 11:3)
11 Fafiński Piotr - Zemła Piotr 1 1:3 (11:5, 7:11, 6:11, 6:11)
11 Ptaszek Grzegorz - Zemła Piotr 1 0:3 (3:11, 7:11, 7:11)
11 Zięty Krzysztof - Zemła Piotr 1 0:3 (4:11, 1:11, 3:11)

Występy deblowe w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Zemła Piotr / Strof Łukasz - Richta Marian / Ścigany Dariusz 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:7)
3 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Zemła Piotr / Strof Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
4 Zemła Piotr / Strof Łukasz - Wons Paweł / Fafiński Piotr 1 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:5)
7 Lebek Marian / Krause Marcin - Zemła Piotr / Strof Łukasz 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 9:11)
8 Strof Łukasz / Zemła Piotr - Adamczyk Andrzej / Budziński Marian 1 3:0 (11-8, 11-7, 11-9)
10 Zemła Piotr / Strof Łukasz - Katolik Mirosław / Boryszko Piotr 1 3:2 (11:6, 11:4, 7:11, 9:11, 11:4)
13 Zemła Piotr / Strof Łukasz - Tomecki Laurent / Schaniel Krzysztof 1 3:1 (11:13, 11:3, 11:4, 11:5)