Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jacek
Słomiany
UKS II Chorzów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia: -
27
Występy
13
Zwycięstwa
14
Porażki
48.15%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 13 26 109:21
2. ALTS Poczesna 13 24 104:26
3. UKS Chorzów 13 20 93:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 13 16 68:62
5. LKS Strażak Mikołów 13 15 66:64
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 10 57:73
7. UKS II Chorzów 13 9 53:77
8. UKS III Chorzów 13 5 32:98
9. Schodbud Mysłowice 13 4 42:88
10. UKS Huragan Sosnowiec 13 1 26:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Słomiany Jacek - Ptaszek Grzegorz 1 3:1 (11:3, 7:11, 11:6, 11:8)
2 Słomiany Jacek - Wons Paweł 1 3:2 (11:8, 11:7, 7:11, 8:11, 11:3)
2 Słomiany Jacek - Zięty Krzysztof 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:3, 11:4)
3 Słomiany Jacek - Lebek Marian 1 1:3 (11:9, 13:15, 6:11, 6:11)
3 Słomiany Jacek - Krause Marcin 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:8, 13:11)
3 Słomiany Jacek - Siwicki Tadeusz 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:3)
4 Szafarczyk Marek - Słomiany Jacek 1 3:0 (11-8, 11-4, 11-3)
4 Klafczyński Robert - Słomiany Jacek 2 3:2 (3-11, 11-6, 11-2, 9-11, 11-9)
4 Adamczyk Andrzej - Słomiany Jacek 2 3:1 (12-10, 11-3, 6-11 11-7)
1 Maraszkiewicz Ryszard - Słomiany Jacek 1 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
1 Olszyna Zbigniew - Słomiany Jacek 1 2:3 (11:7, 6:11, 13:15, 11:8, 11:13)
1 Kostępski Robert - Słomiany Jacek 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
6 Słomiany Jacek - Adamus Mariusz 1 1:3 (13:15, 2:11, 11:1, 6:11)
6 Słomiany Jacek - Gąsiorski Paweł 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 4:11)
6 Słomiany Jacek - Wnęk Andrzej 1 1:3 (11:5, 9:11, 11:13, 7:11)
8 Ścigany Dariusz - Słomiany Jacek 1 2:3 (11:8, 11:9, 6:11, 6:11, 9:11)
8 Richta Marian - Słomiany Jacek 1 3:1 (7:11, 13:11, 11:6, 11:9)
8 Król Janusz - Słomiany Jacek 1 0:3 (9:11, 2:11, 13:15)
7 Słomiany Jacek - Katolik Mirosław 1 3:0 (11:2, 11:8,11:9)
7 Słomiany Jacek - Rodek Zbigniew 1 2:3 (9:11, 11:8, 8:11, 11:8, 5:11)
7 Słomiany Jacek - Boryszko Piotr 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:7)
9 Krupa Sebastian - Słomiany Jacek 1 3:2 (11:4, 8:11, 7:11, 11:5, 11:6)
9 Wójcik Rafał - Słomiany Jacek 1 3:1 (11:2, 11:9, 5:11, 11:9)
9 Cyrta Mariusz - Słomiany Jacek 1 2:3 (12:10, 7:11, 7:11, 11:7, 10:12)
12 Fafiński Piotr - Słomiany Jacek 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:13, 11:9, 11:7)
12 Gwizdon Artur - Słomiany Jacek 1 1:3 (11:8, 5:11, 5:11, 4:11)
12 Różalski Henryk - Słomiany Jacek 1 3:1 (11:4, 15:13, 13:15, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Słomiany Jacek / Tomecki Laurent 1 1:3 (16:14, 9:11, 7:11, 6:11)
2 Słomiany Jacek / Tomecki Laurent - Ptaszek Grzegorz / Wons Paweł 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 13:11)
3 Słomiany Jacek / Tomecki Laurent - Lebek Marian / Krause Marcin 1 0:3 (5:11, 7:11, 11:13)
4 Adamczyk Andrzej / Szafarczyk Marek - Słomiany Jacek / Żołądek Paweł 1 3:0 (11-9, 11-8, 11-6)
6 Słomiany Jacek / Schaniel Krzysztof - Wnęk Andrzej / Adamus Mariusz 1 0:3 (4:11, 6:11, 3:11)
7 Słomiany Jacek / Schaniel Krzysztof - Boryszko Piotr / Migdał Eugeniusz 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:8)
8 Król Bogusław / Ścigany Dariusz - Słomiany Jacek / Schaniel Krzysztof 1 2:3 (6:11, 9:11, 11:6, 11:5, 4:11)
9 Krupa Sebastian / Wójcik Rafał - Słomiany Jacek / Schaniel Krzysztof 1 3:2 (19:17, 8:11, 12:10, 10:12, 11:9)
12 Ptaszek Grzegorz / Gwizdon Artur - Słomiany Jacek / Schaniel Krzysztof 1 2:3 (9:11, 13:11, 8:11, 12:10, 10:12)