Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Robert
Kostępski
UKS Wolej Ruda Śląska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 grudnia 1973 r.
39
Występy
23
Zwycięstwa
16
Porażki
58.97%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 13 26 109:21
2. ALTS Poczesna 13 24 104:26
3. UKS Chorzów 13 20 93:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 13 16 68:62
5. LKS Strażak Mikołów 13 15 66:64
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 10 57:73
7. UKS II Chorzów 13 9 53:77
8. UKS III Chorzów 13 5 32:98
9. Schodbud Mysłowice 13 4 42:88
10. UKS Huragan Sosnowiec 13 1 26:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Szafarczyk Marek - Kostępski Robert 2 3:1 (11-6, 11-6, 6-11, 11-9)
2 Adamczyk Andrzej - Kostępski Robert 2 3:2 (5-11, 11-4, 7-11, 15-13, 11-8)
2 Klafczyński Robert - Kostępski Robert 1 3:0 (11-7, 11-8, 11-7)
3 Kostępski Robert - Zemła Piotr 1 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
3 Kostępski Robert - Strof Łukasz 1 2:3 (8:11, 11:6, 5:11, 11:3, 1:11)
3 Kostępski Robert - Wiża Roman 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:5)
4 Richta Marian - Kostępski Robert 1 0:3 (( 6:11 , 3:11 , 7:11 . ))
4 Król Bogusław - Kostępski Robert 1 0:3 (( 5:11 , 4:11 , 8:11 . ))
4 Ścigany Dariusz - Kostępski Robert 2 3:0 (( 11:3 , 11:7 , 11:9 . ))
1 Kostępski Robert - Tomecki Laurent 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:9)
1 Kostępski Robert - Żołądek Paweł 1 3:2 (8:11, 11:8, 13:15, 11:8, 11:6)
1 Kostępski Robert - Słomiany Jacek 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
6 Krause Marcin - Kostępski Robert 2 2:3 (11:8, 10:12, 11:8, 6:11, 10:12)
6 Lebek Marian - Kostępski Robert 2 3:2 (9:11, 2:11, 11:5, 11:9, 11:6)
6 Wojciechowski Edward - Kostępski Robert 2 0:3 (4:11, 1:11, 5:11)
7 Cyrta Mariusz - Kostępski Robert 1 3:1 (11:2, 11:5, 5:11, 11:8)
7 Noparlik Adam - Kostępski Robert 1 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
7 Krupa Sebastian - Kostępski Robert 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:9)
5 Kostępski Robert - Wnęk Andrzej 1 1:3 (-11, -9, 8, -5)
5 Kostępski Robert - Adamus Mariusz 1 1:3 (-7, -8, 7, -8)
5 Kostępski Robert - Gąsiorski Paweł 1 2:3 (-6, -4, 10, 9, -9)
8 Kostępski Robert - Rodek Zbigniew 1 3:0 (11:1, 11:7, 12:10)
8 Kostępski Robert - Katolik Mirosław 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:1)
8 Kostępski Robert - Boryszko Piotr 1 3:0 (11:2, 11:2, 11:1)
9 Kostępski Robert - Różalski Henryk 1 3:0 (11:9, 11:8, 14:12)
9 Kostępski Robert - Ptaszek Grzegorz 1 3:1 (11:4, 11:1, 9:11, 11:8)
9 Kostępski Robert - Fafiński Piotr 1 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:5, 11:3)
10 Kostępski Robert - Krause Marcin 1 3:2 (5:11, 11:13, 12:10, 12:10, 11:3)
10 Kostępski Robert - Lebek Marian 1 0:3 (10:12, 9:11, 7:11)
10 Kostępski Robert - Wojciechowski Edward 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:4)
11 Kot Arkadiusz - Kostępski Robert 1 0:3 (8:11, 5:11, 5:11)
11 Boryszko Piotr - Kostępski Robert 1 0:3 (9:11, 9:11, 8:11)
11 Katolik Mirosław - Kostępski Robert 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
12 Gąsiorski Paweł - Kostępski Robert 1 3:1 (8, -9, 7, 10)
12 Wnęk Andrzej - Kostępski Robert 1 3:2 (-7, 9, 9, -6, 8)
12 Piotrowski Leszek - Kostępski Robert 1 0:3 (-6, -7, -4)
13 Kostępski Robert - Krupa Sebastian 1 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 9:11)
13 Kostępski Robert - Noparlik Adam 1 3:1 (11:3, 5:11, 15:13, 11:9)
13 Kostępski Robert - Wójcik Rafał 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Słomiany Jacek / Tomecki Laurent 1 1:3 (16:14, 9:11, 7:11, 6:11)
2 Adamczyk Andrzej / Szafarczyk Marek - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 3:0 (11-7, 11-3, 11-7)
3 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Zemła Piotr / Strof Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
4 Ścigany Dariusz / Król Bogusław - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 3:1 (( 11:6 , 12:10 , 9:11 , 11:9 . ))
5 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Adamus Mariusz / Wnęk Andrzej 1 1:3 (9, -11, -8, -9)
6 Lebek Marian / Krause Marcin - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 2:3 (9:11, 11:8, 11:7, 6:11, 3:11)
7 Krupa Sebastian / Wójcik Rafał - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 3:2 (611, 11:8, 11:6, 5:11, 11:7)
8 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Rodek Zbigniew / Boryszko Piotr 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
9 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Ptaszek Grzegorz / Fafiński Piotr 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:5)
10 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Lebek Marian / Krause Marcin 1 1:3 (11:3, 4:11, 8:11, 7:11)
11 Katolik Mirosław / Boryszko Piotr - Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert 1 1:3 (11:6, 6:11, 4:11, 7:11)
12 Gąsiorski Paweł / Wnęk Andrzej - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 3:0 (8, 6, 7)
13 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Krupa Sebastian / Wójcik Rafał 1 1:3 (12:10, 5:11, 11:13, 9:11)