Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sebastian
Krupa
UKS Chorzów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 grudnia 1973 r.
39
Występy
37
Zwycięstwa
2
Porażki
94.87%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 13 26 109:21
2. ALTS Poczesna 13 24 104:26
3. UKS Chorzów 13 20 93:37
4. UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy 13 16 68:62
5. LKS Strażak Mikołów 13 15 66:64
6. UKS Wolej Ruda Śląska 13 10 57:73
7. UKS II Chorzów 13 9 53:77
8. UKS III Chorzów 13 5 32:98
9. Schodbud Mysłowice 13 4 42:88
10. UKS Huragan Sosnowiec 13 1 26:104

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Lebek Marian - Krupa Sebastian 1 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 11:13)
2 Krause Marcin - Krupa Sebastian 2 3:2 (7:11, 9:11, 11:8, 12:10, 11:9)
2 Siwicki Tadeusz - Krupa Sebastian 2 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
1 Krupa Sebastian - Klafczyński Robert 1 3:2 (6:11, 11:9, 8:11, 11:9, 11:7)
1 Krupa Sebastian - Adamczyk Andrzej 1 3:1 (11:7, 11:4, 8:11, 11:5)
1 Krupa Sebastian - Szafarczyk Marek 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:6)
3 Krupa Sebastian - Richta Marian 1 3:0 (11:7, 14:12, 11:8)
3 Krupa Sebastian - Ścigany Dariusz 1 3:1 (10:12, 11:4, 11:6, 11:5)
3 Krupa Sebastian - Król Janusz 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
4 Adamus Mariusz - Krupa Sebastian 1 2:3 (6, 9, -5, -9, -4)
4 Gąsiorski Paweł - Krupa Sebastian 1 3:2 (5, -2, 7, -10, 8)
4 Wnęk Andrzej - Krupa Sebastian 1 0:3 (-7, -11, -5)
5 Migdał Eugeniusz - Krupa Sebastian 1 2:3 (11:6, 6:11, 6:11, 11:9, 5:11)
5 Katolik Mirosław - Krupa Sebastian 1 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
5 Boryszko Piotr - Krupa Sebastian 1 0:3 (9:11, 7:11, 8:11)
6 Suchecki Wacław - Krupa Sebastian 1 1:3 (8:11, 10:12, 11:8, 11:13)
6 Wiża Roman - Krupa Sebastian 1 2:3 (14:16, 11:7, 17:15, 7:11, 3:11)
6 Strof Łukasz - Krupa Sebastian 1 2:3 (9:11, 11:3, 11:6, 15:17, 11:13)
7 Krupa Sebastian - Olszyna Zbigniew 1 3:1 (2:11, 11:7, 11:9, 11:4)
7 Krupa Sebastian - Maraszkiewicz Ryszard 1 3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:5)
7 Krupa Sebastian - Kostępski Robert 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:9)
9 Krupa Sebastian - Słomiany Jacek 1 3:2 (11:4, 8:11, 7:11, 11:5, 11:6)
9 Krupa Sebastian - Schaniel Krzysztof 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:3)
9 Krupa Sebastian - Tomecki Laurent 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
8 Różalski Henryk - Krupa Sebastian 1 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
8 Zięty Krzysztof - Krupa Sebastian 1 0:3 (9:11, 6:11, 9:11)
8 Fafiński Piotr - Krupa Sebastian 1 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
10 Król Janusz - Krupa Sebastian 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
10 Richta Marian - Krupa Sebastian 1 0:3 (9:11, 11:13, 4:11)
10 Ścigany Dariusz - Krupa Sebastian 1 2:3 (5:11, 11:5, 8:11, 11:9, 7:11)
11 Tomecki Laurent - Krupa Sebastian 1 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 9:11)
11 Cypek Adam - Krupa Sebastian 1 1:3 (8:11, 10:12, 11:5, 11:13)
11 Schaniel Krzysztof - Krupa Sebastian 1 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 5:11)
12 Klafczyński Robert - Krupa Sebastian 1 1:3 (7-11, 10-12, 11-8, 15-17)
12 Adamczyk Andrzej - Krupa Sebastian 1 0:3 (7-11, 6-11, 8-11)
12 Szafarczyk Marek - Krupa Sebastian 1 2:3 (9-11, 12-10, 4-11, 11-5, 8-11)
13 Kostępski Robert - Krupa Sebastian 1 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 9:11)
13 Maraszkiewicz Ryszard - Krupa Sebastian 1 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)
13 Miszka Stefan - Krupa Sebastian 1 1:3 (13:11, 6:11, 4:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Krupa Sebastian / Noparlik Adam - Szafarczyk Marek / Adamczyk Andrzej 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
2 Lebek Marian / Krause Marcin - Krupa Sebastian / Noparlik Adam 1 3:1 (11:2, 11:8, 6:11, 11:3)
3 Krupa Sebastian / Noparlik Adam - Król Janusz / Richta Marian 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
4 Adamus Mariusz / Wnęk Andrzej - Krupa Sebastian / Noparlik Adam 1 0:3 (-4, -10, -5)
5 Boryszko Piotr / Migdał Eugeniusz - Krupa Sebastian / Noparlik Adam 1 1:3 (9:11, 11:6, 5:11, 6:11)
6 Strof Łukasz / Suchecki Wacław - Krupa Sebastian / Noparlik Adam 1 3:2 (11:8, 7:11, 11:3, 6:11, 11:5)
7 Krupa Sebastian / Wójcik Rafał - Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew 1 3:2 (611, 11:8, 11:6, 5:11, 11:7)
8 Ptaszek Grzegorz / Zięty Krzysztof - Krupa Sebastian / Wójcik Rafał 1 0:3 (5:11, 7:11, 8:11)
9 Krupa Sebastian / Wójcik Rafał - Słomiany Jacek / Schaniel Krzysztof 1 3:2 (19:17, 8:11, 12:10, 10:12, 11:9)
10 Richta Marian / Ścigany Dariusz - Krupa Sebastian / Noparlik Adam 1 0:3 (5:11, 8:11, 9:11)
11 Schaniel Krzysztof / Cypek Adam - Krupa Sebastian / Noparlik Adam 1 3:1 (7:11, 11:5, 11:4, 11:6)
12 Klafczyński Robert / Adamczyk Andrzej - Krupa Sebastian / Wójcik Rafał 1 3:1 (11:6, 4:11, 12:10, 11:9)
13 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Krupa Sebastian / Wójcik Rafał 1 1:3 (12:10, 5:11, 11:13, 9:11)