Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Antoni
Biaduń
LKS Strażak II Mikołów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia: -
39
Występy
31
Zwycięstwa
8
Porażki
79.49%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Menżyk Zbigniew - Biaduń Antoni 1 0:3 (6:11,6:11,7:11)
1 Woźniak Rafał - Biaduń Antoni 1 0:3 (4:11,5:11,11:13)
1 Mrozik Zbigniew - Biaduń Antoni 1 2:3 (9:11,11:5,11:13,12:10,8:11)
2 Biaduń Antoni - Ziętara Grzegorz 1 3:0 (11-8, 11-8, 11-3)
2 Biaduń Antoni - Seredyński Adam 1 3:2 (11-7, 7-11, 8-11, 12-10, 11-7)
2 Biaduń Antoni - Magiera Kazimierz 1 3:1 (11-8, 11-8, 6-11, 11-7)
4 Biaduń Antoni - Bogusławski Andrzej 1 3:0 (12-10, 11-8, 12-10)
4 Biaduń Antoni - Domagała Wojciech 1 3:0 (11-4, 11-8, 11-4)
4 Biaduń Antoni - Maniura Tobiasz 1 2:3 (11-6, 9-11, 9-11, 11-3, 10-12)
5 Biaduń Antoni - Biskup Piotr 1 2:3 (11-9, 11-8, 8-11, 6-11, 7-11)
5 Biaduń Antoni - Krasowski Jarosław 1 2:3 (7-11, 9-11, 11-9, 11-8, 7-11)
5 Biaduń Antoni - Pietrzak Bogumił 1 3:0 (11-9, 11-9, 11-8)
7 Klama Marcin - Biaduń Antoni 2 0:3 (9:11, 6:11, 10:12)
7 Falkus Paweł - Biaduń Antoni 2 0:3 (4:11, 9:11, 10:12)
7 Krawczyk Maciej - Biaduń Antoni 1 0:3 (6:11, 10:12, 9:11)
6 Kruszyński Krzysztof - Biaduń Antoni 1 2:3 (11:7, 7:11, 15:17, 11:9, 9:11)
6 Klimek Jacek - Biaduń Antoni 1 1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 10:12)
6 Jochymczyk Adam - Biaduń Antoni 1 3:0 (11:4, 16:14, 11:5)
8 Biaduń Antoni - Walasz Rafał 1 3:0 (11-6, 11-9, 11-3)
8 Biaduń Antoni - Koźniewski Jan 1 3:1 (7-11, 11-8, 11-7, 11-7)
8 Biaduń Antoni - Kopiec Leon 1 3:0 (11-6, 11-4, 11-4)
9 Seredyński Adam - Biaduń Antoni 1 1:3 (4:11 14:16 11:8 6:11)
9 Magiera Kazimierz - Biaduń Antoni 1 1:3 (8:11 11:9 3:11 12:14)
9 Ziętara Grzegorz - Biaduń Antoni 1 0:3 (3:11 9:11 6:11)
10 Biaduń Antoni - Woźniak Rafał 2 3:0 (11-6, 11-5, 11-3)
10 Biaduń Antoni - Mrozik Zbigniew 2 2:3 (5-11, 11-7, 11-8, 9-11, 7-11)
10 Biaduń Antoni - Menżyk Zbigniew 1 3:0 (11-6, 11-3, 11-3)
11 Biaduń Antoni - Jagoda Maciej 1 3:0 (11-4, 11-4, 11-7)
11 Biaduń Antoni - Gdak Sebastian 2 3:1 (10-12, 11-5, 11-9, 11-8)
11 Biaduń Antoni - Jochymczyk Adam 2 3:0 (11-8, 11-4, 11-8)
12 Biaduń Antoni - Klama Marcin 1 3:1 (14-12, 6-11, 11-5, 13-11)
12 Biaduń Antoni - Krawczyk Maciej 2 3:1 (11-4, 7-11, 11-6, 14-12)
12 Biaduń Antoni - Falkus Paweł 2 3:0 (11-8, 11-0, 12-10)
14 Wichowski Grzegorz - Biaduń Antoni 1 3:0 (11-8, 11-7, 11-9, )
14 Krasowski Jarosław - Biaduń Antoni 1 1:3 (8-11, 11-7, 8-11, 9-11, )
14 Biskup Piotr - Biaduń Antoni 1 3:1 (10-12, 11-4, 11-6, 11-9, )
13 Domagała Wojciech - Biaduń Antoni 1 2:3 (10:12, 11:13, 11:8, 11:7, 9:11)
13 Bąk Konrad - Biaduń Antoni 1 2:3 (12:10, 8:11, 11:8, 9:11, 9:11)
13 Bogusławski Andrzej - Biaduń Antoni 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:2)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mrozik Zbigniew / Woźniak Rafał - Biaduń Antoni / Kaczmarek Ryszard 1 1:3 (5:11,4:11,11:6,5:11)
4 Biaduń Antoni / Termin Roman - Bogusławski Andrzej / Domagała Wojciech 1 3:1 (11-3, 11-8, 2-11, 12-10)
5 Biaduń Antoni / Termin Roman - Biskup Piotr / Krasowski Jarosław 1 1:3 (6-11, 2-11, 11-4, 7-11)
7 Klama Marcin / Krawczyk Maciej - Kowalski Janusz / Biaduń Antoni 1 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
9 Magiera Kazimierz / Seredyński Adam - Biaduń Antoni / Kaczmarek Ryszard 1 3:1 (13:11 5:11 11:9 11:6)
10 Biaduń Antoni / Kowalski Janusz - Menżyk Zbigniew / Mrozik Zbigniew 1 3:2 (11-6, 11-8, 4-11, 8-11, 11-5)
11 Biaduń Antoni / Lechowski Tadeusz - Gdak Sebastian / Jochymczyk Adam 1 3:2 (11-8, 10-12, 4-11, 11-6, 11-6)
13 Domagała Wojciech / Bogusławski Andrzej - Kowalski Janusz / Biaduń Antoni 1 3:1 (11:6, 12:14, 12:10, 11:4)