Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Roman
Termin
LKS Strażak II Mikołów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 czerwca 1969 r.
19
Występy
17
Zwycięstwa
2
Porażki
89.47%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Wilki Wilcza 14 24 102:38
2. LKS Strażak II Mikołów 14 23 96:44
3. UKTS Sokół Orzesze 14 17 82:58
4. ABTM Katowice 14 16 79:61
5. Chełm Masters 14 15 77:63
6. UKTS Sokół II Orzesze 14 12 66:74
7. Słowian Katowice 14 4 30:110
8. Spartakus II Katowice 14 1 28:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Walasz Rafał - Termin Roman 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
3 Koźniewski Jan - Termin Roman 1 0:3 (8:11, 5:11, 9:11)
3 Guzik Jan - Termin Roman 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
4 Termin Roman - Maniura Tobiasz 1 3:0 (11-6, 11-5, 11-3)
4 Termin Roman - Bogusławski Andrzej 1 3:2 (11-8, 2-11, 11-4, 10-12, 11-9)
5 Termin Roman - Krasowski Jarosław 1 3:0 (11-7, 12-10, 18-16)
5 Termin Roman - Pietrzak Bogumił 1 3:1 (11-8, 9-11, 11-9, 11-3)
5 Termin Roman - Biskup Piotr 1 3:2 (8-11, 10-12, 11-8, 12-10, 11-8)
6 Jochymczyk Adam - Termin Roman 1 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
6 Kruszyński Krzysztof - Termin Roman 1 3:2 (6:11, 11:8, 11:9, 7:11, 11:8)
6 Klimek Jacek - Termin Roman 1 1:3 (8:11, 11:6, 2:11, 10:12)
11 Termin Roman - Gdak Sebastian 2 3:0 (12-10, 11-4, 11-5)
11 Termin Roman - Jochymczyk Adam 2 3:1 (11-6, 11-9, 6-11, 11-5)
11 Termin Roman - Jagoda Maciej 1 3:0 (11-2, 11-5, 11-4)
12 Termin Roman - Falkus Paweł 1 3:0 (11-8, 11-7, 11-9)
12 Termin Roman - Klama Marcin 1 3:1 (11-8, 12-10, 11-13, 11-9)
14 Biskup Piotr - Termin Roman 1 3:1 (7-11, 13-11, 11-4, 12-10, )
14 Wichowski Grzegorz - Termin Roman 1 1:3 (11-4, 7-11, 9-11, 3-11, )
14 Pietrzak Bogumił - Termin Roman 1 0:3 (10-12, 7-11, 7-11, )

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Termin Roman / Kowalski Janusz - Seredyński Adam / Ziętara Grzegorz 1 3:0 (11-7, 11-8, 11-6)
3 Koźniewski Jan / Guzik Jan - Kowalski Janusz / Termin Roman 1 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)
4 Biaduń Antoni / Termin Roman - Bogusławski Andrzej / Domagała Wojciech 1 3:1 (11-3, 11-8, 2-11, 12-10)
5 Biaduń Antoni / Termin Roman - Biskup Piotr / Krasowski Jarosław 1 1:3 (6-11, 2-11, 11-4, 7-11)
6 Jochymczyk Adam / Kruszyński Krzysztof - Kowalski Janusz / Termin Roman 1 3:0 (11:5, 12:10, 11:7)
8 Kowalski Janusz / Termin Roman - Walasz Rafał / Kopiec Leon 1 3:1 (12-14, 11-7, 11-6, 11-5)
12 Kowalski Janusz / Termin Roman - Krawczyk Maciej / Falkus Paweł 1 3:1 (11-9, 9-11, 11-9, 11-4)
14 Krasowski Jarosław / Biskup Piotr - Kowalski Janusz / Termin Roman 1 3:0 (11-7, 11-7, 11-7, )