Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Szewerda
Bartek II Siemianowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia: -
38
Występy
13
Zwycięstwa
25
Porażki
34.21%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS III Chorzów 18 34 151:29
2. UKS Huragan Sosnowiec 18 31 126:54
3. TKKF II Chorzów 18 22 102:78
4. MOSiR Czeladź 18 21 108:72
5. Bartek Siemianowice 18 21 106:74
6. Spartakus Katowice 18 21 99:81
7. TKKF Chorzów 18 12 77:103
8. TKKF III Chorzów 18 12 72:108
9. Bartek II Siemianowice 18 6 38:142
10. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 18 0 21:159

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Prandzioch Jan - Szewerda Krzysztof 1 3:1 (11:8, 11:4, 5:11, 11:4)
3 Zegar Grzegorz - Szewerda Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
3 Domeradzki Zdzisław - Szewerda Krzysztof 1 2:3 (12:10, 11:8, 8:11, 7:11, 9:11)
2 Szewerda Krzysztof - Rudzki Roman 1 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 8:11)
2 Szewerda Krzysztof - Świetlik Robert 1 0:3 (9:11, 5:11,5:11)
2 Szewerda Krzysztof - Gnacik Przemysław 1 2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 7:11, 7:11)
5 Szewerda Krzysztof - Kiera Andrzej 1 0:3 (5:11, 10:12, 6:11)
5 Szewerda Krzysztof - Wilk Piotr 1 3:2 (3:11, 14:12, 11:9, 6:11, 11:5)
5 Szewerda Krzysztof - Kłodawski Tomasz 1 0:3 (7:11, 6:11, 10:12)
6 Szewerda Krzysztof - Pierzchała Artur 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:4, 9:11)
6 Szewerda Krzysztof - Goliński Kazimierz 1 3:1 (6:11, 11:9, 11:5, 11:5)
6 Szewerda Krzysztof - Krawczyk Rafał 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 9:11)
7 Kozak Bogusław - Szewerda Krzysztof 1 2:3 (6:11, 11:6, 2:11, 11:6, 8:11)
7 Kołodziejczyk Marian - Szewerda Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
7 Gorzkowski Piotr - Szewerda Krzysztof 1 2:3 (5:11, 11:7, 7:11, 11:6, 4:11)
11 Król Janusz - Szewerda Krzysztof 1 3:1 (( 11:8 , 5:11 , 11:2 , 11:4 .))
11 Król Bogusław - Szewerda Krzysztof 2 3:1 (( 11:4 , 11:9 , 7:11 , 11:9 .))
11 Ścigany Dariusz - Szewerda Krzysztof 2 3:0 (( 11:2 , 11:5 , 11:7 .))
10 Szewerda Krzysztof - Katolik Mirosław 1 3:2 (11:5, 4:11, 11:7, 5:11, 11:3)
10 Szewerda Krzysztof - Boryszko Piotr 1 1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 7:11)
12 Kiera Andrzej - Szewerda Krzysztof 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
12 Wilk Piotr - Szewerda Krzysztof 1 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:4)
12 Matejczyk Dawid - Szewerda Krzysztof 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:8)
13 Łosiniecki Jan - Szewerda Krzysztof 1 3:1 (6:11,116,11:6,117)
13 Rakoczy Franciszek - Szewerda Krzysztof 1 3:0 (11:6,11:7,11:5)
13 Adamczyk Krzysztof - Szewerda Krzysztof 1 3:0 (11:5,11:6,11:7)
15 Szewerda Krzysztof - Świerczyński Piotr 1 0:3 (9:11, 9:11, 5:11)
15 Szewerda Krzysztof - Mirek Piotr 1 3:2 (9:11, 11:9, 6:11, 11:6, 11:6 )
15 Szewerda Krzysztof - Wdowik Piotr 1 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:5)
17 Szewerda Krzysztof - Zegar Grzegorz 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
17 Szewerda Krzysztof - Domeradzki Zdzisław 1 1:3 (9:11, 8:11, 14:12, 8:11)
17 Szewerda Krzysztof - Kowalczyk Lech 1 3:2 (11;7, 11:5, 7:11, 9:11, 11;7)
16 Gnacik Przemysław - Szewerda Krzysztof 1 3:0 ((11:1,11:9,11:7))
16 Świetlik Robert - Szewerda Krzysztof 1 3:0 ((11:7,11:6,11:7))
16 Rudzki Roman - Szewerda Krzysztof 1 3:0 ((11:2,11:6,11:7))
4 Mirek Piotr - Szewerda Krzysztof 1 2:3 (9:11, 6:11, 14:12, 11:8, 4:11)
4 Glinowiecki Leszek - Szewerda Krzysztof 1 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)
4 Świerczyński Piotr - Szewerda Krzysztof 1 1:3 (6:11, 8:11, 11:3, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Szewerda Krzysztof / Kwaśniok Konrad - Świetlik Robert / Rudzki Roman 1 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
3 Zegar Grzegorz / Prandzioch Jan - Kwaśniok Konrad / Szewerda Krzysztof 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:5)
4 Koralewski Jacek / Starzyński Krzysztof - Kwaśniok Konrad / Szewerda Krzysztof 1 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 3:11)
6 Szewerda Krzysztof / Kubecka Joanna - Goliński Kazimierz / Pierzchała Artur 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:9)
7 Kołodziejczyk Marian / Kozak Bogusław - Kubecka Joanna / Szewerda Krzysztof 1 3:2 (8:11, 13:11, 11:7, 5:11, 11:6)
10 Szewerda Krzysztof / Kubecka Joanna - Boryszko Piotr / Galica Grzegorz 1 0:3 (1:11, 8:11, 3:11)
11 Ścigany Dariusz / Król Bogusław - Kubecka Joanna / Szewerda Krzysztof 1 3:0 (( 11:7 , 11:7 , 11:9 .))
16 Świetlik Robert / Rudzki Roman - Zapotoczny Grzegorz / Szewerda Krzysztof 1 3:0 ((11:6,11:7,11:3))
17 Kubecka Joanna / Szewerda Krzysztof - Zegar Grzegorz / Kowalczyk Lech 1 3:1 (11;9, 11:4, 6:11, 11:7, )