Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Waldemar
Seifried
TKKF II Chorzów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia: -
35
Występy
26
Zwycięstwa
9
Porażki
74.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS III Chorzów 18 34 151:29
2. UKS Huragan Sosnowiec 18 31 126:54
3. TKKF II Chorzów 18 22 102:78
4. MOSiR Czeladź 18 21 108:72
5. Bartek Siemianowice 18 21 106:74
6. Spartakus Katowice 18 21 99:81
7. TKKF Chorzów 18 12 77:103
8. TKKF III Chorzów 18 12 72:108
9. Bartek II Siemianowice 18 6 38:142
10. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 18 0 21:159

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Seifried Waldemar - Zegar Grzegorz 1 1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 9:11)
1 Seifried Waldemar - Prandzioch Jan 1 2:3 (11:9, 8:11, 6:11, 11:7, 7:11)
3 Seifried Waldemar - Łosiniecki Jan 1 3:2 (11:9, 3:11, 4:11, 11:8, 11:5)
3 Seifried Waldemar - Adamczyk Krzysztof 2 3:0 (11:9, 11:8, 12:10)
3 Seifried Waldemar - Jędras Andrzej 2 2:3 (7:11, 11:7, 11:5, 9:11, 8:11)
4 Seifried Waldemar - Richta Marian 1 3:1 (11:7, 11:9, 11:13, 11:9)
4 Seifried Waldemar - Ścigany Dariusz 1 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 6:11)
4 Seifried Waldemar - Król Bogusław 1 3:1 (7:11, 11:8, 13:11, 11:8)
6 Matejczyk Dawid - Seifried Waldemar 1 1:3 (11:9, 10:12, 5:11, 6:11)
6 Wilk Piotr - Seifried Waldemar 1 1:3 (11:6, 7:11, 5:11, 9:11)
6 Kiera Andrzej - Seifried Waldemar 1 0:3 (7:11, 12:14, 8:11)
8 Goliński Kazimierz - Seifried Waldemar 1 1:3 (11:6, 14:16, 7:11, 7:11)
8 Krawczyk Rafał - Seifried Waldemar 1 2:3 (6:11, 11:5, 11:3, 5:11, 8:11)
8 Pierzchała Artur - Seifried Waldemar 1 3:2 (8:11, 11:7, 9:11, 12:10, 11:3)
9 Seifried Waldemar - Rudzki Roman 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
9 Seifried Waldemar - Świetlik Robert 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
9 Seifried Waldemar - Gnacik Przemysław 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)
10 Seifried Waldemar - Kiera Andrzej 1 1:3 (11:5, 9:11, 10:12, 10:12)
10 Seifried Waldemar - Matejczyk Dawid 1 3:1 (11:3, 11:7, 4:11, 13:11)
10 Seifried Waldemar - Wilk Piotr 1 3:1 (12:10, 14:16, 11:9, 11:9)
13 Świetlik Robert - Seifried Waldemar 1 3:1 ((11:9,11:9,7:11,11:9))
13 Rudzki Roman - Seifried Waldemar 1 1:3 ((11:3,5:11,7:11,8:11))
13 Gnacik Przemysław - Seifried Waldemar 1 3:1 ((6:11,11:6,11:8,11:7))
15 Zegar Grzegorz - Seifried Waldemar 1 2:3 (11:5, 12:10, 8:11, 4:11, 7:11)
15 Domeradzki Zdzisław - Seifried Waldemar 1 1:3 (14:12, 7:11, 4:11, 6:11)
15 Kowalczyk Lech - Seifried Waldemar 1 0:3 (6:11, 7:11, 7:11)
16 Seifried Waldemar - Galica Grzegorz 1 1:3 (8:11, 5:11, 11:7, 7:11)
16 Seifried Waldemar - Katolik Mirosław 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:5)
16 Seifried Waldemar - Boryszko Piotr 1 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:8)
17 Richta Marian - Seifried Waldemar 2 1:3 (( 11:9 , 5:11 , 11:13 , 8:11 . ))
17 Król Bogusław - Seifried Waldemar 2 2:3 (( 7:11 , 5:11 , 11:9 , 11:6 , 6:11 )
17 Ścigany Dariusz - Seifried Waldemar 1 2:3 ((11:5 ,10:12 ,10:12 ,11:5 , 13:15.))
18 Adamczyk Krzysztof - Seifried Waldemar 1 1:3 (8:11,11:8,4:11,4:11)
18 Rakoczy Franciszek - Seifried Waldemar 1 2:3 (11:13,11:4,8:11,11:9,8:11)
18 Łosiniecki Jan - Seifried Waldemar 1 2:3 (8:11,11:9,10:12,11:9,6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Seifried Waldemar / Kołodziejczyk Marian - Zegar Grzegorz / Prandzioch Jan 1 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 9:11)
3 Kołodziejczyk Marian / Seifried Waldemar - Jędras Andrzej / Łosiniecki Jan 1 3:1 (13:11, 4:11, 11:8, 11:3)
4 Kołodziejczyk Marian / Seifried Waldemar - Ścigany Dariusz / Król Bogusław 1 0:3 (3:11, 11:13, 9:11)
6 Matejczyk Dawid / Kiera Andrzej - Seifried Waldemar / Kołodziejczyk Marian 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:5)
8 Pierzchała Artur / Krawczyk Rafał - Seifried Waldemar / Gorzkowski Piotr 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:4, 11:6)
9 Seifried Waldemar / Kozak Bogusław - Świetlik Robert / Gnacik Przemysław 1 0:3 (13:15, 9:11, 8:11)
10 Seifried Waldemar / Kołodziejczyk Marian - Matejczyk Dawid / Kiera Andrzej 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
13 Świetlik Robert / Gnacik Przemysław - Kołodziejczyk Marian / Seifried Waldemar 1 2:3 ((11:6,8:11,11:4,5:11,9:11))
15 Zegar Grzegorz / Domeradzki Zdzisław - Kołodziejczyk Marian / Seifried Waldemar 1 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
16 Seifried Waldemar / Kołodziejczyk Marian - Boryszko Piotr / Galica Grzegorz 1 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
17 Ścigany Dariusz / Król Bogusław - Kozak Bogusław / Seifried Waldemar 1 3:1 (( 11:8 , 7:11 , 11:8 , 11:9 . ))
18 Adamczyk Krzysztof / Rakoczy Franciszek - Kołodziejczyk Marian / Seifried Waldemar 1 0:3 (7:11,8:11,7:11)