Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marek
Kapek
STS II Żernica
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 marca 1999 r.
19
Występy
1
Zwycięstwa
18
Porażki
5.26%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KŚ AZS Politechnika II Gliwice 12 22 106:14
2. UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 12 18 70:50
3. LKS Strażak III Mikołów 12 15 63:57
4. LKS Wilki II Wilcza 12 14 68:52
5. LKS Naprzód II Świbie 12 8 49:71
6. STS II Żernica 12 4 35:85
7. ULKS Ruch II Pniów 12 3 29:91

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kapek Marek - Pietrzak Bogumił 1 0:3 (3:11 ; 2:11 ; 6:11)
2 Kapek Marek - Zydek Dariusz 1 0:3 (6:11 ; 8:11 ; 8:11)
3 Kuchta Marcin - Kapek Marek 2 3:0 (11-2, 11-6, 11-5)
3 Urbaś Maciej - Kapek Marek 2 3:0 (11-5, 11-1, 11-3)
4 Kapek Marek - Szczygieł Aleksander 2 0:3 (0:11 ; 4:11 ; 7:11)
4 Kapek Marek - Adach Rafał 2 0:3 (1:11 ; 2:11 ; 4:11)
6 Kożuszek Piotr - Kapek Marek 2 3:0 (11/9 11/1 11/3)
6 Jendrysik Jacek - Kapek Marek 2 3:1 (3/11 11/4 11/6 11/4)
7 Kapek Marek - Pietrzyk Mariusz 2 0:3 (6:11 ; 9:11 ; 6:11)
7 Kapek Marek - Jeleń Maciej 2 3:2 (11:6 ; 11:13 ; 7:11 ; 11:9 ; 12:10)
8 Wiatrek Sebastian - Kapek Marek 2 3:0 (11:5, 14:12, 11:5)
8 Szczygieł Aleksander - Kapek Marek 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:7)
9 Stefaniak Sławomir - Kapek Marek 1 3:0 (11:0, 11:2, 11:2)
9 Kula Aneta - Kapek Marek 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:5)
10 Kapek Marek - Lechowski Tadeusz 2 0:3 (6:11 ; 3:11 ; 3:11)
11 Piontek Krzysztof - Kapek Marek 2 3:0 (11-2, 11-8, 11-3,)
11 Królikowski Dariusz - Kapek Marek 2 3:0 (11-8, 11-1, 11-9, )
14 Jeleń Maciej - Kapek Marek 2 3:0 (11/9,11/9,11/9)
14 Rybiński Wojciech - Kapek Marek 2 3:0 (11/3,11/4,11/2)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Kuchta Marcin / Noglik Łukasz - Kapek Marek / Langer Michał 1 3:0 (11-7, 11-5, 12-10)
4 Szulc Marek / Kapek Marek - Wiża Zbigniew / Staroń Julian 1 0:3 (6:11 ; 8:11 ; 7:11)
6 Rygol Marcin / Kożuszek Piotr - Kapek Marek / Poczęty Denis 1 3:0 (11/1 11/4 11/7)
7 Oleszowski Paweł / Kapek Marek - Cichorczyk Szymon / Pietrzyk Mariusz 2 3:1 (11:9 ; 6:11 ; 11:7 ; 11:9)
8 Wiatrek Sebastian / Szczygieł Aleksander - Langer Michał / Kapek Marek 2 3:0 (12:10, 11:6, 11:9)
9 Waldowski Wojciech / Jeweczko Mieczysław - Kapek Marek / Oleszowski Paweł 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:2)
10 Wojciechowski Krzysztof / Kapek Marek - Noglik Łukasz / Lechowski Tadeusz 2 0:3 (7:11 ; 7:11 ; 4:11)
11 Ogaza Dawid / Królikowski Dariusz - Szulc Marek / Kapek Marek 1 3:0 (11-5, 11-2, 11-5, )
14 Cichorczyk Szymon / Jeleń Maciej - Kapek Marek / Szulc Marek 2 3:0 (11/8,11/9,11/8)