Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marek
Szulc
STS II Żernica
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 października 2005 r.
14
Występy
1
Zwycięstwa
13
Porażki
7.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KŚ AZS Politechnika II Gliwice 12 22 106:14
2. UKS QUO VADIS Makoszowy II Zabrze 12 18 70:50
3. LKS Strażak III Mikołów 12 15 63:57
4. LKS Wilki II Wilcza 12 14 68:52
5. LKS Naprzód II Świbie 12 8 49:71
6. STS II Żernica 12 4 35:85
7. ULKS Ruch II Pniów 12 3 29:91

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Urbaś Maciej - Szulc Marek 2 3:0 (11-7, 11-5, 11-3)
4 Szulc Marek - Wiża Zbigniew 1 0:3 (8:11 ; 6:11 ; 5:11)
4 Szulc Marek - Staroń Julian 1 0:3 (1:11 ; 4:11 ; 5:11)
6 Kotyrba Mariusz - Szulc Marek 1 3:0 (11/3 11/2 11/4)
6 Rygol Marcin - Szulc Marek 1 3:0 (11/6 11/6 11/7)
7 Szulc Marek - Rybiński Wojciech 1 0:3 (9:11 ; 6:11 ; 9:11)
7 Szulc Marek - Cichorczyk Szymon 1 3:2 (9:11 ; 11:6 ; 11:9 ; 6:11 ; 13:11)
8 Szczygieł Aleksander - Szulc Marek 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:2)
8 Wiatrek Sebastian - Szulc Marek 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:4)
10 Szulc Marek - Kucharczyk Agata 2 0:3 (6:11 ; 4:11 ; 2:11)
11 Zydek Dariusz - Szulc Marek 1 3:0 (11-2, 11-3, 11-3, )
11 Ogaza Dawid - Szulc Marek 1 3:0 (11-6, 11-2, 11-5, )
14 Cichorczyk Szymon - Szulc Marek 1 3:1 (11/6,11/9,9/11,1/7)
14 Pietrzyk Mariusz - Szulc Marek 1 3:0 (11/3,11/6,11/4)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Wojciechowski Krzysztof / Szulc Marek - Piontek Krzysztof / Biskup Piotr 1 0:3 (4:11 ; 6:11; 8:11)
3 Kaczmarek Ryszard / Kucharczyk Agnieszka - Szulc Marek / Wojciechowski Krzysztof 2 3:0 (11-6, 11-1, 11-0)
4 Szulc Marek / Kapek Marek - Wiża Zbigniew / Staroń Julian 1 0:3 (6:11 ; 8:11 ; 7:11)
6 Kotyrba Mariusz / Jendrysik Jacek - Langer Michał / Szulc Marek 2 3:0 (11/7 11/9 11/6)
7 Wojciechowski Krzysztof / Szulc Marek - Jeleń Maciej / Rybiński Wojciech 1 3:1 (11:7 ; 9:11 ; 11:6 ; 11:9)
8 Staroń Julian / Wiża Zbigniew - Szulc Marek / Poczęty Denis 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:5)
11 Ogaza Dawid / Królikowski Dariusz - Szulc Marek / Kapek Marek 1 3:0 (11-5, 11-2, 11-5, )
14 Cichorczyk Szymon / Jeleń Maciej - Kapek Marek / Szulc Marek 2 3:0 (11/8,11/9,11/8)