Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sławomir
Szydło
LKS Tęcza II Zendek
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 marca 1985 r.
36
Występy
13
Zwycięstwa
23
Porażki
36.11%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nieszporek Tomasz - Szydło Sławomir 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:6, 11:8)
1 Wyszyński Patryk - Szydło Sławomir 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 9:11)
3 Cesarz Miłosz - Szydło Sławomir 1 3:1 (12:14, 11:9, 11:7, 11:9)
3 Czornik Grzegorz - Szydło Sławomir 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
5 Wowro Jakub - Szydło Sławomir 1 0:3 (8/11,6/11,8/11)
5 Koch Grzegorz - Szydło Sławomir 2 2:3 (11/9,2/11,11/13,11/9,10/12)
7 Kowalczyk Kacper - Szydło Sławomir 1 0:3 (7:11, 3:11, 2:11)
7 Podlewski Paweł - Szydło Sławomir 1 3:2 (11;8, 11:9, 7:11,7:11,11:9)
9 Tyrała Tomasz - Szydło Sławomir 2 0:3 (9:11, 4:11, 9:11.)
9 Michalski Karol - Szydło Sławomir 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:9.)
11 Szydło Sławomir - Kowal Edward 1 1:3 (11:6, 5:11, 3:11, 5:11)
11 Szydło Sławomir - Dzięgiel Michał 1 0:3 (7:11, 4:11, 7:11)
10 Szydło Sławomir - Dziub Arkadiusz 2 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11)
10 Szydło Sławomir - Kumor Michał 2 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)
6 Szydło Sławomir - Pęciak Krzysztof 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
6 Szydło Sławomir - Wyparło Arkadiusz 1 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 10:12)
12 Melczyk Marian - Szydło Sławomir 1 3:0 (11:6 ,11:8 ,11:8)
12 Milewski Zdzisław - Szydło Sławomir 1 3:1 (11:4, 11:5, 5:11, 12:10)
13 Pęciak Krzysztof - Szydło Sławomir 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:6)
13 Skotnicki Andrzej - Szydło Sławomir 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
14 Dziub Arkadiusz - Szydło Sławomir 2 3:0 (11:7, 14:12, 11:5)
14 Kumor Michał - Szydło Sławomir 2 3:1 (11:6, 11:2, 9:11, 11:8)
4 Szydło Sławomir - Mirek Mikołaj 2 3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 12:10)
4 Szydło Sławomir - Migas Dawid 2 3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 12:10)
16 Szydło Sławomir - Gregarek Grzegorz 1 0:3 (8:11, 3:11, 4:11)
16 Szydło Sławomir - Czornik Grzegorz 1 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:8)
17 Szydło Sławomir - Nieszporek Tomasz 1 1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 4:11)
17 Szydło Sławomir - Morawiec Mateusz 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 6:11)
18 Szydło Sławomir - Kozieł Krzysztof 1 0:3 (8:11, 10:12, 6:11)
18 Szydło Sławomir - Rzeszutek Maciej 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:1)
19 Migas Dawid - Szydło Sławomir 2 1:3 (5;11, 13;15, 11;9, 5;11)
19 Lekstan Michał - Szydło Sławomir 2 3:2 (8;11, 11;8, 11;7, 8;11, 11;1)
20 Szydło Sławomir - Podlewski Paweł 1 3:1 (11:7, 13:11, 5:11, 11:7)
20 Szydło Sławomir - Cesarz Damian 1 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 7:11)
21 Szydło Sławomir - Koch Bartłomiej 2 3:0 (11:1, 11:3, 11:2)
21 Szydło Sławomir - Koch Grzegorz 2 3:2 (6:11, 11:9, 11:7, 8:11, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wyszyński Patryk / Cieślik Sebastian - Szydło Sławomir / Szymański Arkadiusz 2 3:2 (4:11, 6:11, 11:8, 12:10, 11:7)
3 Czornik Grzegorz / Cesarz Miłosz - Szydło Sławomir / Szymański Arkadiusz 1 3:1 (8:11, 11:3, 11:5, 11:6)
4 Szymański Arkadiusz / Szydło Sławomir - Fabiś Adrian / Migas Dawid 1 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
5 Wowro Jakub / Budzyński Henryk - Szydło Sławomir / Biały Marcin 1 3:1 (11/7,8/11,11/9,11/3)
6 Biały Marcin / Szydło Sławomir - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 1 0:3 (3:11, 9:11, 8:11)
7 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Szydło Sławomir / Biały Marcin 1 3:1 (11:7, 3:11, 11:5, 11:8)
9 Bereska Bartłomiej / Kaziród Oskar - Szydło Sławomir / Soliło Dominik 2 0:3 (3:11, 2:11, 3:11.)
10 Biały Marcin / Szydło Sławomir - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 0:3 (6:11, 3:11, 9:11)
11 Szydło Sławomir / Biały Marcin - Milewski Zdzisław / Januszko Sylwester 2 0:3 (7:11, 9:11, 4:11)
12 Melczyk Marian / Milewski Zdzisław - Szydło Sławomir / Biały Marcin 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:3)
13 Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej - Szydło Sławomir / Biały Marcin 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)
14 Dziub Arkadiusz / Kumor Michał - Szydło Sławomir / Soliło Adam 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:3)
16 Szydło Sławomir / Biały Marcin - Gregarek Grzegorz / Czornik Grzegorz 1 1:3 (11:9, 3:11, 8:11, 8:11)
17 Szydło Sławomir / Biały Marcin - Nieszporek Tomasz / Morawiec Mateusz 1 2:3 (10:12, 11:7, 8:11, 13:11, 8:11)
18 Szydło Sławomir / Biały Marcin - Rzeszutek Maciej / Kaziród Oskar 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
20 Szydło Sławomir / Soliło Adam - Cesarz Damian / Podlewski Paweł 1 0:3 (8:11, 2:11, 8:11)
21 Szydło Sławomir / Kaczorek Maciej - Toś Maciej / Mrozek Eryk 2 3:1 (11:2, 11:13, 11:4, 11:5)