Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Damian
Cesarz
PKS Waluś Konopiska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 listopada 1975 r.
36
Występy
20
Zwycięstwa
16
Porażki
55.56%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lekstan Mateusz - Cesarz Damian 1 0:3 (3:11, 7:11, 4:11)
1 Lekstan Michał - Cesarz Damian 1 0:3 (3:11, 7:11, 5:11)
2 Cesarz Damian - Koziński Karol 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:3)
2 Cesarz Damian - Waliczek Dawid 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:4)
3 Skotnicki Andrzej - Cesarz Damian 1 3:2 (12:10, 6:11, 12:14, 11:5, 11:6)
3 Pęciak Krzysztof - Cesarz Damian 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:5)
4 Cesarz Damian - Cieślik Sebastian 2 2:3 (7:11, 11:8, 8:11, 12:10, 6:11)
4 Cesarz Damian - Duch Sławomir 2 2:3 (4:11, 11:6, 11:9, 8:11, 8:11)
6 Cesarz Damian - Cesarz Amadeusz 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:9)
6 Cesarz Damian - Cesarz Miłosz 2 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 5:11)
7 Cesarz Damian - Soliło Dominik 2 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:9)
7 Cesarz Damian - Szymański Arkadiusz 2 3:1 (11:8, 8:11,14:12, 11:9)
8 Januszko Sylwester - Cesarz Damian 2 3:2 (11:4, 7:11, 6:11, 11:6, 11:7)
8 Melczyk Marian - Cesarz Damian 2 3:1 (11:3, 5:11, 11:6, 11:6)
9 Kumor Michał - Cesarz Damian 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:6 )
9 Wojtaszczyk Wojciech - Cesarz Damian 2 3:0 (11:6, 13:11, 11:6)
11 Cesarz Damian - Michalski Karol 2 3:2 (8:11, 6:11, 11:4,12:10, 11:7)
11 Cesarz Damian - Bereska Bartłomiej 2 3:0 (11:0, 11:3, 11:7)
13 Cesarz Miłosz - Cesarz Damian 2 3:0 (13:11, 11:4, 11:3)
13 Lutostański Tomasz - Cesarz Damian 2 0:3 (6:11, 8:11, 2:11)
15 Cesarz Damian - Milewski Zdzisław 2 3:1 (6:11, 11:5, 11:5, 11:6)
15 Cesarz Damian - Dzięgiel Michał 2 1:3 (11:7, 13:15, 8:11, 6:11)
14 Cieślik Sebastian - Cesarz Damian 2 3:1 (8:11,11:5,14:12,11:6)
14 Sikora Janusz - Cesarz Damian 2 1:3 (11:13,11:5,7:11,11:13)
16 Cesarz Damian - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (11:13, 7:11,8:11)
16 Cesarz Damian - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
17 Cesarz Damian - Kumor Michał 2 0:3 (6:11, 8:11, 8:11)
17 Cesarz Damian - Dziub Arkadiusz 2 3:1 (6:11, 12:10, 11:9,11:9)
19 Toś Maciej - Cesarz Damian 2 0:3 (2/11,2/11,3/11)
19 Mrozek Eryk - Cesarz Damian 2 0:3 (1/11,4/11,2/11)
20 Soliło Adam - Cesarz Damian 1 0:3 (1:11, 6:11, 4:11)
20 Szydło Sławomir - Cesarz Damian 1 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 7:11)
21 Kozieł Krzysztof - Cesarz Damian 1 3:0 (11:9, 11:6, 12:10.)
21 Tyrała Tomasz - Cesarz Damian 1 0:3 (9:11, 4:11, 5:11.)
22 Cesarz Damian - Lekstan Michał 1 3:0 (12:10,11:4, 11:7)
22 Cesarz Damian - Lekstan Mateusz 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mirek Mikołaj / Migas Dawid - Kamiński Bogdan / Cesarz Damian 2 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
2 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Koziński Karol / Koch Bartłomiej 1 3:0 (11;7, 11:5, 11:1)
3 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Cesarz Damian / Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
4 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Nieszporek Tomasz / Duch Sławomir 1 1:3 (12:10, 9:11, 10:12, 6:11)
6 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Cesarz Miłosz / Cesarz Amadeusz 1 2:3 (12:10, 11:7, 10:12, 8:11, 4:11)
7 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Szydło Sławomir / Biały Marcin 1 3:1 (11:7, 3:11, 11:5, 11:8)
8 Kowal Edward / Dzięgiel Michał - Cesarz Damian / Podlewski Paweł 1 3:2 (11:2, 9:11, 11:7, 8:11, 11:6)
9 Pańczyk Adrian / Wojtaszczyk Wojciech - Michalak Rafał / Cesarz Damian 1 3:2 (4:11, 11:6, 9:11, 11:9, 11:6)
11 Cesarz Damian / Michalak Rafał - Zowada Iwo / Rzeszutek Maciej 1 3:0 (17:15, 11:8, 12:10)
13 Gregarek Grzegorz / Cesarz Miłosz - Cesarz Damian / Michalak Rafał 1 3:1 (11:5, 11:4, 6:11, 11:4)
14 Morawiec Mateusz / Nieszporek Tomasz - Podlewski Paweł / Cesarz Damian 1 0:3 (5:11,2:11,4:11)
15 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Kowal Edward / Dzięgiel Michał 2 0:3 (9:11, 5:11,5:11)
16 Cesarz Damian / Podlewski Paweł - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 3:2 (11:6, 11:8, 3:11, 7:11, 11:5)
17 Podlewski Paweł / Cesarz Damian - Pańczyk Adrian / Wojtaszczyk Wojciech 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
19 Kufel Tadeusz / Koziński Karol - Cesarz Damian / Podlewski Paweł 1 3:2 (2/11,8/11,11/511/7,11/6)
20 Szydło Sławomir / Soliło Adam - Cesarz Damian / Podlewski Paweł 1 0:3 (8:11, 2:11, 8:11)
21 Bereska Bartłomiej / Tyrała Tomasz - Podlewski Paweł / Cesarz Damian 2 0:3 (8:11, 4:11, 4:11.)
22 Podlewski Paweł / Cesarz Damian - Mirek Mikołaj / Migas Dawid 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)