Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bogdan
Kamiński
PKS Waluś Konopiska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 marca 1972 r.
32
Występy
14
Zwycięstwa
18
Porażki
43.75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mirek Mikołaj - Kamiński Bogdan 2 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 7:11)
2 Kamiński Bogdan - Waliczek Dawid 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:7)
2 Kamiński Bogdan - Koziński Karol 2 3:0 (11:5, 11:9, 14:12, )
3 Gruszka Zbigniew - Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
3 Wyparło Arkadiusz - Kamiński Bogdan 2 3:2 (11:6, 7:11, 6:11, 12:10, 11:7)
4 Kamiński Bogdan - Duch Sławomir 2 1:3 (8:11, 5:11, 11:7, 7:11)
4 Kamiński Bogdan - Cieślik Sebastian 2 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
6 Kamiński Bogdan - Cesarz Miłosz 2 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 5:11)
6 Kamiński Bogdan - Cesarz Amadeusz 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
7 Kamiński Bogdan - Szymański Arkadiusz 2 3:2 (11:2, 2:11, 11:8, 9:11,11:2)
7 Kamiński Bogdan - Soliło Dominik 2 3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 11:5)
8 Melczyk Marian - Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
8 Milewski Zdzisław - Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
9 Pańczyk Adrian - Kamiński Bogdan 1 3:0 (11:3, 11:8, 13:11)
9 Dziub Arkadiusz - Kamiński Bogdan 1 3:1 (10:12, 11:5, 11:4 12:10)
13 Lutostański Tomasz - Kamiński Bogdan 2 1:3 (9:11, 4:11, 11:5, 11:13)
13 Cesarz Miłosz - Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:1)
15 Kamiński Bogdan - Kowal Edward 1 0:3 (7:11,7:11, 8:11)
14 Sikora Janusz - Kamiński Bogdan 2 3:2 (11:13,9:11,11:5,11:8,13:11)
14 Cieślik Sebastian - Kamiński Bogdan 2 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:8)
16 Kamiński Bogdan - Gruszka Zbigniew 2 1:3 (5:11, 11:3, 6:11, 10:12)
16 Kamiński Bogdan - Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (1:11, 8:11, 10:12)
17 Kamiński Bogdan - Dziub Arkadiusz 2 0:3 (8:11, 11:13,12:14)
17 Kamiński Bogdan - Kumor Michał 2 0:3 (3:11, 8:11, 4:11)
19 Mrozek Eryk - Kamiński Bogdan 2 0:3 (4/11,1/11,2/11)
19 Toś Maciej - Kamiński Bogdan 2 0:3 (5/11,6/11,7/11)
20 Biały Marcin - Kamiński Bogdan 2 2:3 (11:2, 3:11, 9:11, 12:10, 6:11)
20 Soliło Dominik - Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
21 Bereska Bartłomiej - Kamiński Bogdan 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11.)
21 Michalski Karol - Kamiński Bogdan 2 2:3 (11:9, 11:7, 5:11, 2:11, 6:11.)
22 Kamiński Bogdan - Mirek Mikołaj 2 3:1 (11:13, 11:8 ,11:8, 11:6)
22 Kamiński Bogdan - Migas Dawid 2 3:1 (11:2, 11:13, 12:10, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mirek Mikołaj / Migas Dawid - Kamiński Bogdan / Cesarz Damian 2 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
2 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Koziński Karol / Koch Bartłomiej 1 3:0 (11;7, 11:5, 11:1)
3 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Cesarz Damian / Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
4 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Nieszporek Tomasz / Duch Sławomir 1 1:3 (12:10, 9:11, 10:12, 6:11)
6 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Cesarz Miłosz / Cesarz Amadeusz 1 2:3 (12:10, 11:7, 10:12, 8:11, 4:11)
7 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Szydło Sławomir / Biały Marcin 1 3:1 (11:7, 3:11, 11:5, 11:8)
8 Melczyk Marian / Milewski Zdzisław - Kamiński Bogdan / Pyda Łukasz 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:6)
9 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Kamiński Bogdan / Pyda Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:3)
13 Cesarz Oskar / Lutostański Tomasz - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 2 0:3 (8:11, 6:11, 11:13)
14 Sikora Janusz / Cieślik Sebastian - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 2 3:1 (11:7,10:12,11:4,11:3)
15 Cesarz Damian / Kamiński Bogdan - Kowal Edward / Dzięgiel Michał 2 0:3 (9:11, 5:11,5:11)
16 Kamiński Bogdan / Michalak Rafał - Pęciak Krzysztof / Skotnicki Andrzej 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
17 Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 3:2 (11:7, 11:8, 7:11, 6:11, 12:10)
19 Toś Maciej / Mrozek Eryk - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 1 0:3 (8/11,6/11,2/11)
20 Soliło Dominik / Biały Marcin - Kamiński Bogdan / Michalak Rafał 2 2:3 (11:7, 5:11, 6:11, 11:6, 8:11)
21 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 1 0:3 (6:11, 10:12, 9:11.)
22 Kamiński Bogdan / Pyda Łukasz - Lekstan Michał / Lekstan Mateusz 2 3:0 (11:5, 11:4, 12:10)